DISCOVERY SPORTDiscovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA modelu Discovery. Kabína modelu Discovery Sport je presne taká univerzálna, ako to pre svoj život potrebujete.

Rýchlo nájdete všetko, čo hľadáte, bez toho, aby ste blúdili v ponukách. Súčasťou informačno-zábavného systému Pivi Pro1 v modeli Discovery Sport je intuitívne rozhranie dotykovej obrazovky, ktoré zvyšuje efektivitu a zábavu pri používaní.

TESTOVACIA JAZDA

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPOTREBITEĽOV: Poskytnutím týchto informácií súhlasíte, že vás môžeme kontaktovať pomocou nižšie uvedených metód komunikácie, pokiaľ neuvediete inak zrušením označenia príslušných políčok uvedených nižšie. Spoločnosť Jaguar Land Rover použije všetky získané informácie na to, aby vás informovala o produktoch a službách, a taktiež na zlepšenie kvality svojich služieb pre vás. Vaše osobné údaje budú sprístupnené iba spoločnosti Jaguar Land Rover, jej predajcom, franšízovým partnerom, agentúram, sesterským alebo pridruženým spoločnostiam, ktoré poskytujú služby pre váš prospech.