KONEČNE MÔŽETE OTESTOVAŤ  TEN PRAVÝ OFFROAD

KONEČNE MÔŽETE OTESTOVAŤ TEN PRAVÝ OFFROAD

Pozývame Vás vyskúšať si nový Land Rover Defender. Od 18. mája u našich autorizovaných predajcov na Slovensku.
KONFIGURÁTOR

Máme za sebou obdobie, ktoré našu inak slobodnú spoločnosť postavilo pred množstvo výziev a obmedzení, kedy každý deň preukazujeme silu a solidaritu. Množstvo hrdinov tejto koronakrízy si zaslúži našu vďaku a uznanie. Aj my zo spoločnosti Jaguar Land Rover sme počas uplynulých týždňov podporovali viacero humanitárnych organizácií doma aj v zahraničí a budeme v tom ďalej pokračovať.

Dobrou správou je, že vďaka nášmu zodpovednému prístupu sa môžeme opäť o kúsok priblížiť k bežnému životu. V našich závodoch sa opäť rozbehla výroba a naše predajné miesta sú opäť otvorené. Samozrejme, za prísneho dodržania všetkých náležitých bezpečnostných opatrení.

Naše vozidlá, či už nové alebo jazdené, ponúkajú mimoriadne možnosti aj v tejto mimoriadnej dobe. Pozývame Vás vyskúšať si nový Land Rover Defender, ktorý Vám síce letnú dovolenku nenahradí, ale so svojím strešným stanom ponúka dobrodružstvo hoci aj priamo vo Vašom okolí.

Navštívte najbližšieho predajcu Land Rover a dohodnite si svoju testovaciu jazdu, alebo vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

KTORÝ BALÍK PRÍSLUŠENSTVA JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?

KTORÝ BALÍK PRÍSLUŠENSTVA JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?

Či už chcete objavovať nezmapované územia alebo sa predierať džungľou veľkomesta, podľa odpovedí na tri jednoduché otázky o vašom životnom štýle zistíte, ktorý balík príslušenstva je pre vás ten pravý.
ZAČNIME