PRESKÚMAŤ DEFENDER

PRESKÚMAŤ DEFENDER
Defender L663 90 22MY
KLIKNITE PRE INTERAKCIU

CHARAKTERISTICKÝ DIZAJN

Moderné, presvedčivé proporcie. Reduktívne, sofistikované povrchy. Vyvýšená kapota, tvarovaná mriežka chladiča a precízne detaily.
NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ
Range Rover Defender interior

MODERNÝ A ODOLNÝ

Majstrovská implementácia odolnosti a funkčnosti. Interiér je potiahnutý vysoko odolným práškovým lakom, aby bol interiér vozidla rovnako odolný ako exteriér.
NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ

IKONA V NOVOM PONÍMANÍ

DEFENDER 130 OUTBOUND

Dokonalá kombinácia schopností a pohodlia. Choďte ďalej a objavujte viac vďaka miestu na odpočinok, spánok a inteligentné uskladnenie.
NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ

ROBUSTNÝ A SPOĽAHLIVÝ

TESTOVANÉ DO KRAJNOSTI

Ľahké monokokové šasi bolo skonštruované a testované do extrému po celom svete, pričom sa uskutočnilo viac ako 73 000 testov na celkovej vzdialenosti 3,9 milióna kilometrov. Toto je náš doteraz najsilnejší Defender.

PREVOZ

Nikdy nerobte kompromisy. Dynamické zaťaženie predstavuje až 168 kg**. A statické zaťaženie Defendera do 300 kg** vám umožní z vášho dobrodružstva vyťažiť viac. Ak teda chcete prenocovať, strešný stan vám to umožní.

PIVI PRO

Ostaňte v spojení s naším oceňovaným informačno-zábavným systémom Pivi Pro. Ovládajte ho pomocou 11,4-palcového centrálneho dotykového displeja, ktorý má čistú a elegantnú grafiku s intuitívnymi ovládaním hlasitosti, klimatizácie či sedadiel.
POHLCUJÚCI ZVUK

POHLCUJÚCI ZVUK

Počúvajte hudbu, ako chcete, na 700 wattovej aparatúre MeridianTM Systém priestorového zvuku. 14 reproduktorov a dvojkanálový subwoofer poskytujú krištáľovo čisté výšky a bohaté, hlboké basy v celej kabíne.
PRIPOJENÉ POHODLIE

PRIPOJENÉ POHODLIE

Vybavený na neopísateľné dobrodružstvá - Online Pack4 vám umožní ostať pripojený k aplikáciám ako sú Amazon Alexa a Spotify, zatiaľ čo technológia SOTA (Software Over The Air) udržiava vaše vozidlo aktualizované.
NEOBMEDZENÉ VÝHĽADY

NEOBMEDZENÉ VÝHĽADY

Sledujte cestu za sebou pomocou vnútorného spätného zrkadla ClearSight5. Či už máte plný kufor batožiny alebo vysokých cestujúcich vzadu, živý videoprenos zaručuje jasný výhľad.
ASISTENCIA VODIČA

ASISTENCIA VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré vám uľahčia jazdu a parkovanie. K dispozícii je množstvo inovatívnych technológií, ktoré vám vylepšia zážitok z jazdy.

PRESVEDČIVÝ VÝKON

DEFENDER ELEKTRICKÝ HYBRID

Odmietnite kompromisy s Defenderom plug-in elektrickým hybridom (PHEV). Ponúka certifikovaný elektrický dojazd až 51 km podľa normy WLTP**. S reálnym elektrickým dojazdom až 43 km. To poskytuje celkový reálny dojazd až 697 km.**. Je tiež schopný rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom z 0 na 80 % za 30 minút.

ŠPECIFIKÁCIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDU

ELEKTRICKÝ DOJAZD (DO)**

51 KM

WLTP očakávaný dojazd v reálnom svete až 43 km.

0-100 KM/H

5,6 SEKUNDY

Z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy.

VEREJNÉ NABÍJANIE (OD)

0,5 HODÍN

Rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z 0 na 80 percent za približne 30 minút.

MAXIMÁLNA HMOTNOSŤ PRÍVESU (DO)

3.000 KG

Výber motora môže ovplyvniť maximálnu hmotnosť prívesu.

UNIKÁTNY PRE VÁS

Zlepšite schopnosti a odolnosť svojho Defendera pomocou nášho výberu balíkov príslušenstva, aby ste boli pripravení na akékoľvek prostredie.
UNIKÁTNY PRE VÁS

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

MODELY DEFENDERA

MODELY DEFENDERA

Pozrite si celý modelový rad.
ŠPECIFIKÁCIE

ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si fakty a čísla.

**Zobraziť údaje WLTP

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Slúži len na porovnanie. Údaje z reálneho sveta sa môžu líšiť. Emisie CO22, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako je štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, kolesá, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde zodpovedajú sériovému vozidlu jazdiacemu na štandardizovanej trase.

*Mokrý: Objem meraný simuláciou batožinového priestoru naplneného kvapalinou.

**Defender 110 a 130 s terénnymi pneumatikami. Nie je k dispozícii pre modely Defender V8.

*Maximálna rýchlosť je 191 km/h, ak je vozidlo vybavené 20-palcovými kolesami.

1Nie je kompatibilný s predným ochranným systémom Expedition alebo ochranným rámom v tvare "A".

2Pred brodením vždy skontrolujte trasu a výjazd.

3Navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, s čím vám rád poradí váš predajca vozidiel Land Rover.

4Môžu sa uplatňovať zásady čestného používania. Štandardné predplatné na 1 rok môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty, s čím vám rád poradí váš predajca vozidiel Land Rover.
5Funkcia podlieha miestnym predpisom. Ak používatelia s bifokálnymi alebo varifokálnymi šošovkami nemôžu jednoducho zaostriť na digitálne spätné zrkadlo ClearSight, môžu sa kedykoľvek vrátiť do režimu klasického spätného zrkadla.