DEFENDER 130

DEFENDER 130

PRIESTOR PRE SPOLOČNÉ DOBRODRUŽSTVO
POZRITE SI FILM

DIZAJN EXTERIÉRU

Okamžite rozpoznateľná silueta zdokonalená o špičkovo zrealizovaný dizajn. Defender 130 spája formu s funkciou a prináša impozantný vzhľad.

IMPOZANTNÝ VZHĽAD

Od prednej časti po rezervné koleso meria pôsobivých 5 358 mm, takže ho nemožno prehliadnuť. Mohutný dizajn priťahuje pozornosť v teréne aj na cestách. Defender 130 prináša dokonalú kombináciu priestoru a schopností.

POCIT PRIESTRANNOSTI

Posuvná panoramatická strecha zaplavuje prvé dva rady sedadiel prirodzeným svetlom, zatiaľ čo dodatočná sklenená strecha, jedinečná pre Defender 130, zaisťuje cestujúcim v treťom rade rovnaký autentický zážitok z jazdy v modeli Defender ako kdekoľvek inde vo vozidle.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

Od rozhodného štýlu až po jeho redukcionistické, sofistikované povrchy – z každého prvku v modeli Defender 130 vyžaruje tichá suverénnosť. Kryt rezervného kolesa vo farbe karosérie dodáva celistvému a účelnému dizajnu estetický vzhľad.

DIZAJN INTERIÉRU

S tretím radom sedadiel ponúka Defender 130 najväčší priestor vo svojej triede až pre osem cestujúcich. Vo vnútri nájdete jedinečné detaily, ktoré ešte viac zdokonaľujú dizajn.

DIZAJNOVÉ DETAILY

DIZAJNOVÉ DETAILY

Neuveriteľne priestranný interiér modelu Defender 130 bol navrhnutý tak, aby vznikol účelný, no zároveň prémiový interiér s dodatočnými dizajnovými prvkami, ako sú chrómové detaily Noble Chrome a drevená dyha.
11,4“ DOTYKOVÝ DISPLEJ

11,4“ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Vo výbave je 11,4” dotykový displej. Na veľkej obrazovke so zakriveným sklom a s vyšším jasom sa počas navádzania zobrazuje väčšia časť trasy pred vami.
LUXUSNÁ KOŽA

LUXUSNÁ KOŽA

Dostupný je rad prvkov príslušenstva, vrátane perforovanej kože Windsor vo vyhotovení Vintage Tan a Light Oyster, ktorá posunie interiér vášho modelu Defender 130 na vyššiu úroveň.

KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

Bez ohľadu na to, kam cestujete, bez ohľadu na to, s kým cestujete, užite si dobrodružstvo na maximum.

PRAKTICKÝ TRETÍ RAD SEDADIEL

PRAKTICKÝ TRETÍ RAD SEDADIEL

Bez ohľadu na to, na ktorom mieste v modeli Defender 130 sedíte, budete cestovať v pohodlí a bez kompromisov. Cestujúci v treťom rade majú k dispozícii najväčší priestor na nohy a najširšie sedadlá vo svojej triede, a rovnako aj držiaky pohárov, lakťové opierky a nabíjacie porty USB-C.
ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Defender 130 je štandardne vybavený množstvom interiérových prvkov, ktoré vás podporia na ceste, napríklad 11,4“ dotyková obrazovka, stredová konzola, koberčeky a luxusný, čalúnený batožinový priestor.
ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

Trojzónová klimatizácia zabezpečuje vykurovanie a chladenie vo všetkých troch zónach, zatiaľ čo štvorzónová klimatizácia ponúka nezávislé ovládanie vo všetkých troch radoch sedadiel.
PRAKTICKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

PRAKTICKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Aj keď využívate tri rady sedadiel, Defender 130 ponúka priestor pre batožinu. Ak chcete previezť extra kusy náčinia, sklopte tretí rad a využite batožinový priestor s pôsobivým objemom 1 232 litrov*.

BALÍKY VOLITEĽNÝCH PRVKOV

Prispôsobte si svoj Defender ešte viac s našimi balíkmi exteriérových prvkov.

BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

Defender 130 si môžete skutočne prispôsobiť. Medzi voliteľné možnosti patria štyri balíky exteriérových prvkov:

– Balík čiernych prvkov
– Balík Bright
– Balík Extended Black
– Balík Extended Bright

Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Defender 130.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

BALÍKY PRÍSLUŠENSTVA

Neobmedzené možnosti. Aby ste zo svojho sveta vyťažili čo najviac, vyberte si z nasledujúcich štyroch balíkov.

BALÍK EXPLORER

BALÍK EXPLORER

Razte si vlastnú cestu bez ohľadu na terén. S balíkom Explorer získa Defender nekonvenčný vzhľad a dobyje takmer každé nezmapované územie.
BALÍK ADVENTURE

BALÍK ADVENTURE

Vezmite si svoje vášne do nových teritórií. S balíkom Adventure vás Defender dokáže odviezť mimo spevnených ciest, ďaleko od civilizácie.
BALÍK COUNTRY

BALÍK COUNTRY

Nezľakne sa ani najväčšieho blata. S balíkom Country dokáže Defender skrotiť živly a urobiť z každej cesty nezabudnuteľný zážitok.
BALÍK URBAN

BALÍK URBAN

Dobyte betónovú džungľu. Balík Urban dodá Defenderu atraktívny, pokojný a sebavedomý vzhľad, dokonale sa vynímajúci v uliciach mesta.

POMÔŽTE MI VYBRAŤ SI

ODPOVEDZTE NA 3 JEDNODUCHÉ OTÁZKY A NÁJDITE SVOJ IDEÁLNY DEFENDER A BALÍK PRÍSLUŠENSTVA.
ZAČNIME

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY LAND ROVER DEFENDER

MODELY LAND ROVER DEFENDER

Pozrite si celý modelový rad.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
GALÉRIA

GALÉRIA

Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU

*Mokrý objem je priemyselný štandard, ktorý sa meria naplnením batožinového priestoru kvapalinou.