Informačno-zábavný systém

 • VOLANT
  VOLANT

  Na volante sú dotykové tlačidlá, ktoré sú skryté, kým sa ich nedotknete. Jedno z týchto tlačidiel je programovateľné, takže si ho môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a ovládať celý rad funkcií.

 • SYSTÉM ZÁBAVY NA ZADNÝCH SEDADLÁCH
  SYSTÉM ZÁBAVY NA ZADNÝCH SEDADLÁCH

  Súčasťou voliteľného systému zábavy na zadných sedadlách sú dva osempalcové displeje zabudované do zadnej časti predných opierok hlavy alebo 10-palcové displeje s vysokým rozlíšením pripojené kĺbom k sedadlu. Systém je vybavený bezdrôtovými slúchadlami a diaľkovým ovládačom, USB a HDMI konektormi a podporou viacerých zariadení.

 • ROZPOZNÁVANIE HLASU
  ROZPOZNÁVANIE HLASU

  Range Rover ponúka funkciu inteligentného rozpoznávania hlasu. Takže úlohy môžete dokončiť bez toho, aby ste prestali sledovať cestu. Napríklad povel „Tune to 97.9“ (naladiť frekvenciu 97,9) alebo „Call home“ (zavolať domov).

 • FUNKCIA INCONTROL APPS
  FUNKCIA INCONTROL APPS

  Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.

 • SYSTÉM PRO SERVICES
  SYSTÉM PRO SERVICES

  Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.

 • FUNKCIA PROTECT
  FUNKCIA PROTECT

  Funkciu Protect môžete používať na zaznamenávanie svojich jázd, kontrolu množstva paliva v nádrži na diaľku, jednoduché vyhľadanie vozidla na parkovisku alebo dokonca na kontrolu, či ste nenechali otvorené okno. Súčasťou je aj optimalizovaná služba Land Rover Assistance.

AUDIOSYSTÉM Meridian™

Meridian - to je výnimočné rozlíšenie, krištáľovo čisté výšky a plné, hlboké basy prehrávané prostredníctvom starostlivo umiestnených 13 reproduktorov vrátane dvojkanálového subwoofera.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.

Preskúmajte audiosystém Meridian™

ZVUKOVÝ SYSTÉM Meridian™ S PRIESTOROVÝM ZVUKOM

Plnohodnotnú sýtosť a čistotu živého prednesu zaisťuje 19 predných, bočných a zadných reproduktorov vrátane dvojkanálového subwoofera - ktoré dokonale spája technológia Trifield™.

Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

PRESKÚMAJTE AUDIOSYSTÉM Meridian™

ZVUKOVÝ SYSTÉM Meridian™ SIGNATURE

Zvukový systém Signature obsahuje 29 reproduktorov vrátane dvojkanálového subwoofera. Pre každého cestujúceho zabezpečuje intenzívny a osobný zvukový zážitok. Svetová technologická novinka Trifield 3D pozdvihuje priestorový zvuk na ďalšiu úroveň.

PRESKÚMAJTE AUDIOSYSTÉM Meridian™

Inovácie

 • PHEV (PLUG-IN HYBRIDNÝ ELEKTROMOBIL)
  PHEV (PLUG-IN HYBRIDNÝ ELEKTROMOBIL)

  Plug-in hybridný elektromobil (PHEV) prichádza bez kompromisov na poli schopností, výkonu alebo vzhľadu. O pohon sa stará naša doteraz najinovatívnejšia pohonná jednotka s emisiami CO₂ na úrovni 64 g/km.

  PRESKÚMAJTE PHEV
 • CELOHLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA KAROSÉRIE
  CELOHLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA KAROSÉRIE

  Ľahšia, pevnejšia a udržateľnejšia inovatívna monokoková karoséria má vynikajúcu tuhosť. Prináša dokonalosť a schopnosť odolávať rovnakým terénom ako všetky vozidlá značky Land Rover.

 • Land Rover IGUIDE (ČOSKORO)
  Land Rover IGUIDE (ČOSKORO)

  Aplikácia Land Rover iGuide, využívajúca najnovšiu technológiu rozšírenej reality, vysvetľuje význam všetkých dôležitých funkcií a ovládacích prvkov vo vozidle. Zároveň slúži ako mobilná príručka k vozidlu, vďaka ktorej budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku.

Výkon

 • SYSTÉM SPEED LOWERING
  SYSTÉM SPEED LOWERING

  Systém Speed Lowering využíva elektronické vzduchové zavesenie kolies na zníženie aerodynamického odporu a spotreby paliva pri ustálených rýchlostiach. Keď vozidlo dosiahne rýchlosť 105 km/h, systém zníži svetlú výšku o 15 mm oproti normálnej výške.

 • ELEKTRICKÝ REŽIM EV
  ELEKTRICKÝ REŽIM EV

  Veľkokapacitný akumulátor umožňuje jazdu modelu Range Rover len pomocou elektromotora. Ak budete potrebovať väčší výkon alebo akumulátor nie je dostatočne nabitý a nedokáže poháňať vozidlo, systém naštartuje zážihový motor. Okrem automatického režimu si vodič môže vybrať z troch režimov jazdy a optimalizovať spotrebu energie.

 • DYNAMICKÝ REŽIM
  DYNAMICKÝ REŽIM

  Toto nastavenie - ako súčasť systému Terrain Response - aktivuje tvrdšie zavesenie kolies, ktoré vyhovuje dynamickejšiemu štýlu jazdy. Vodič si môže užívať pocit priameho prepojenia s vozovkou, bezpečnú jazdu a maximálne potešenie z jazdy.

 • KOMFORTNÝ REŽIM
  KOMFORTNÝ REŽIM

  Toto nastavenie je súčasťou systému Terrain Response. Zaisťuje prémiovú úroveň komfortu na ceste, ktorá vyplýva z kalibrácie nastavení zavesenia kolies s cieľom zabezpečiť kultivovanejšiu jazdu.

Schopnosti

 • DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA
  DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA

  Dodatočné nižšie prevodové stupne môžu byť neoceniteľné v náročných podmienkach, ako je jazda v teréne alebo pri ťahaní. Systém dvojstupňovej rozvodovky zabezpečuje v takýchto prípadoch presnú rýchlosť a kontrolu.

 • SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI
  SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI

  Systém rozbiehania pri nízkej priľnavosti zabezpečuje optimálne ovládanie krútiaceho momentu pri rozbiehaní zo zastavenia a vylepšuje schopnosti vozidla za klzkých podmienok, napríklad na mokrej tráve, snehu a ľade.

 • VYLEPŠENÝ ASISTENT ŤAHANIA PRÍVESU
  VYLEPŠENÝ ASISTENT ŤAHANIA PRÍVESU

  Pokročilý asistent ťahania prívesu umožňuje ovládať smer prívesu pri cúvaní pomocou otočného ovládača systému Terrain Response 2. Voliteľný systém umožňuje ovládať riadenie vozidla s cieľom dosiahnuť požadovanú trajektóriu prívesu.

 • SYSTÉM REGULÁCIE ZJAZDU Z KOPCA
  SYSTÉM REGULÁCIE ZJAZDU Z KOPCA

  Súčasťou štandardnej výbavy všetkých vozidiel je patentovaný systém regulácie zjazdu z kopca Land Rover. Pomáha vodičovi pri riadení jazdy na náročných svahoch. Udržiava konštantnú rýchlosť a pribrzďuje samostatne každé koleso.

ŠTANDARDNÉ ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

 • SYSTÉM NÚDZOVÉHO BRZDENIA
  SYSTÉM NÚDZOVÉHO BRZDENIA

  Ak systém zistí riziko kolízie s objektom vpredu, zobrazí výstrahu, aby ste mohli včas zareagovať. Ak nezareagujete, systém aktivuje brzdy, aby sa znížila závažnosť prípadného nárazu.

 • SYSTÉM VAROVANIA PRED VYBOČENÍM Z JAZDNÉHO PRUHU
  SYSTÉM VAROVANIA PRED VYBOČENÍM Z JAZDNÉHO PRUHU

  Dlhé cesty budú oveľa bezpečnejšie. Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu sleduje polohu vozidla v jazdnom pruhu a v prípade, že vozidlo začne bez vášho úmyslu opúšťať jazdný pruh, upozorní vás prostredníctvom vizuálneho signálu a vibrácií volantu.

 • PREDNÝ A ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT
  PREDNÝ A ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

  Uľahčuje manévrovanie s vozidlom. Ak zaradíte spätný chod, aktivujú sa senzory v prednom a zadnom nárazníku. Počas parkovania vás vozidlo pomocou zobrazenia na dotykovom displeji a zvukovej spätnej väzby informuje o vzdialenosti od prekážok.

 • TEMPOMAT A OBMEDZOVAČ RÝCHLOSTI
  TEMPOMAT A OBMEDZOVAČ RÝCHLOSTI

  Tempomat s obmedzovačom rýchlosti vám umožňuje udržiavať aktuálnu rýchlosť vozidla bez toho, aby ste stále museli stláčať plynový pedál, čím pomáha znižovať únavu vodiča. Obmedzovač rýchlosti zasa umožňuje vopred nastaviť maximálnu rýchlosť.

Balíky asistenčných systémov vodiča

 • DRIVE
  DRIVE

  Voliteľný balík Drive ponúka celý rad funkcií, vďaka ktorým budete v bezpečí a informovaní, vrátane systému monitorovania stavu vodiča, monitorovania mŕtveho uhla, rozpoznávania dopravných značiek a adaptívneho obmedzovača rýchlosti.

 • DRIVE PRO
  DRIVE PRO

  Okrem technológií, ktoré sú súčasťou balíka Drive, je v balíku Drive Pro k dispozícii asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu, asistent mŕtveho uhla a adaptívny tempomat s asistentom pre jazdu v kolóne a systém núdzového brzdenia pri vysokej rýchlosti.

 • PARK
  PARK

  Obsahuje parkovací asistent s 360-stupňovým zobrazením a systém monitorovania premávky za vozidlom, aby mal vodič úplnú dôveru pri manévrovaní v úzkych priestoroch. Systém monitorovania bezpečného vystupovania upozorňuje cestujúcich na zadných sedadlách na približujúce sa vozidlá predtým, ako vystúpia.

 • PARK PRO
  PARK PRO

  Okrem technológií v balíku Park ponúka balík Park Pro systém parkovacieho asistenta, ktorý uľahčuje pozdĺžne aj kolmé parkovanie - riadi vozidlo na vhodné miesto.

Komfort a praktickosť

 • VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ SEDADLÁ
  VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ SEDADLÁ

  Vyhrievané a odvetrávané predné a zadné sedadlá zaručujú optimálny komfort bez ohľadu na teplotu vzduchu. Táto funkcia umožňuje vodičovi a cestujúcim nastaviť požadovanú teplotu nezávisle od seba.

 • FUNKCIA POSUNUTIA SEDADLA SPOLUJAZDCA ÚPLNE DOPREDU
  FUNKCIA POSUNUTIA SEDADLA SPOLUJAZDCA ÚPLNE DOPREDU

  Po jedinom dotyku na tlačidlo sa sedadlo spolujazdca posunie do polohy úplne dopredu, čo najviac od sedadla zadného cestujúceho, čím sa pre danú osobu maximalizuje priestor vzadu a viditeľnosť.

 • CHLADNIČKA V STREDOVEJ KONZOLE
  CHLADNIČKA V STREDOVEJ KONZOLE

  Voliteľná chladnička v prednej konzole zabezpečuje luxus chladených nápojov kedykoľvek. Zmestia sa do nej až štyri 500 ml fľaše, ktoré si zachovajú teplotu 5 °C.

 • POKROČILÉ OSVETLENIE
  POKROČILÉ OSVETLENIE

  Zadní cestujúci si môžu zvoliť z dvoch možností: Jasné biele svetlo a teplé biele svetlo, každé s viacerými úrovňami jasu. Prvé z nich je vhodnejšie na prácu a aktivity, ktoré vyžadujú sústredenie, zatiaľ čo druhé je relaxačné, prirodzené svetlo.

 • ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM
  ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

  Štvorzónový klimatizačný systém dokáže vylepšiť pohodlie nastavením teploty, smeru a intenzity prúdenia vzduchu. Systém má samostatné ovládače pre vodiča, spolujazdca a cestujúcich na oboch sedadlách v druhom rade. Súčasťou sú dodatočné vetracie otvory v stredných stĺpikoch.

 • KONEKTIVITA
  KONEKTIVITA

  Range Rover sa dodáva až so siedmimi USB konektormi na dátové pripojenie aj nabíjanie, HDMI konektorom, 12 V prídavným konektorom a zásuvkou so sieťovým napätím. Takže každý cestujúci si môže nabíjať zariadenia a baviť sa - s tabletom, mobilným telefónom alebo iným zariadením.

 • VYHRIEVANIE VOZIDLA NA DIAĽKU
  VYHRIEVANIE VOZIDLA NA DIAĽKU

  Tento inovatívny systém dokáže vopred vyhriať alebo vyvetrať vozidlo pomocou diaľkového ovládača a 7-dňového časovača. Pred nastúpením budete mať vždy istotu, že v kabíne je správna teplota.

 • BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
  BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

  Funkcia gestom ovládaných elektrických dverí batožinového priestoru umožňuje otvárať aj zatvárať dvere batožinového priestoru bez toho, aby bolo potrebné dotknúť sa vozidla alebo stlačiť tlačidlo na ovládači. Tento elektronický systém obsahuje dva senzory - na oboch stranách vozidla jeden. Funkciu aktivujete jednoduchým posúvaním nohy pod niektorým zo senzorov.

 • JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ
  JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ

  Range Rover je k dispozícii aj s voliteľnou funkciou jemného dovretia dverí, ktorá ovláda dovieranie predných a zadných dverí. Umožňuje ovládať posledných 6 mm pohybu dverí a zabezpečuje jemné dovretie predných a zadných dverí.