VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne predajca Land Rover.

TOP
VOLITEĽNÉ BALÍKY
BALÍK ČIERNYCH PRVKOV
BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

Vylepšite ešte viac exteriér modelu Range Rover Sport pomocou balíka čiernych prvkov. Tento balík dodá vozidlu dynamickejší vzhľad a ešte väčšiu prítomnosť. Obsahuje lesklé čierne doplnky so zvýrazneniami Narvik Black v rôznych častiach vrátane prednej mriežky, vetracích otvorov na kapote a blatníkoch a krytov zrkadiel.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE)

Skvelé vylepšenie pre model Range Rover Sport. Súčasťou balíka je povrchová úprava pre exteriér z lesklých uhlíkových vlákien vrátane krytov zrkadiel, okolia mriežky chladiča, vetracích otvorov na kapote a blatníkoch a lišty na dverách batožinového priestoru, čím sa zdokonalí nespochybniteľný vzhľad a vyváženie vozidla.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
yt:eCmT5XnZ3Ys
BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN SVR
BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN SVR (CARBON FIBRE)

Balík prvkov z uhlíkových vlákien SVR zvýrazní predný nárazník a vetracie otvory na kapote a blatníkoch s doplnkami s lesklým povrchom z uhlíkových vlákien. Exkluzívna kapota Range Rover Sport SVR z uhlíkových vlákien lakovaná vo farbe karosérie je súčasťou štandardnej výbavy. K dispozícii je aj pôsobivá možnosť ponechať v strednej časti kapoty odhalené uhlíkové vlákna.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
BALÍK PRE JAZDU PO CESTE/V TERÉNE (ON/OFF-ROAD)

Zdokonaľte nenapodobiteľné terénne aj cestné vlastnosti a pôžitok z jazdy modelu Range Rover Sport prostredníctvom balíka On/Off Road, ktorého súčasťou je dvojstupňová rozvodovka, systémy Terrain Response 2 s programom Dynamic, All Terrain Progress Control (ATPC), systém dynamickej odozvy a elektronický aktívny diferenciál so systémom vektorového smerovania krútiaceho momentu pomocou bŕzd.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
EXTERIÉROVÉ PRVKY
DISKY KOLIES

Náš najagilnejší, najdynamickejší a najlepšie ovládateľný Land Rover v histórii a je dostupný s radom diskov kolies. Exkluzívne prémiové disky kolies s priemerom od 19" do 22" sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach, vrátane lesklého čierneho, diamantom obrábaného a saténového lešteného povrchu. K dispozícii sú aj jedinečné ľahké disky, exkluzívne dostupné pre SVR.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PANORAMATICKÁ STRECHA

Voliteľná pevná alebo posuvná panoramatická strecha zaplaví interiér modelu Range Rover Sport svetlom, čím umocňuje pocit priestoru a prepojenie s okolitým svetom. K dispozícii je paleta farieb, ktorá zodpovedá farbe exteriéru karosérie vozidla alebo v kontraste povrchov Narvik Black.

Zostavte si svoj model
MATICOVÉ LED SVETLOMETY
MATICOVÉ LED SVETLOMETY

Voliteľné maticové svetlomety LED s charakteristickými dennými svetlami (DRL) umožňujú funkciu systému pokročilého osvetlenia (ADB) a sú vybavené systémom adaptívneho predného osvetlenia (AFS). Obidva systémy spolupracujú, aby sa maximalizovala viditeľnosť za všetkých podmienok - umožňujú využívať diaľkové svetlá bez oslňovania protiidúcich vozidiel a optimalizujú osvetlenie stretávacími svetlami podľa jazdných podmienok.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
LED SVETLOMETY PIXEL
LED SVETLOMETY PIXEL

Voliteľné LED svetlomety Pixel s charakteristickými dennými svetlami predstavujú našu najpokročilejšiu technológiu. Sú postavené na základe systémov ADB a AFS maticových LED svetlometov. Majú ostrejšie rozlíšenie, ktoré maximalizuje dostupný zväzok pre vodiča a presnejšie tlmenie lúča, aby sa zabránilo oslňovaniu protiidúcich vozidiel.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
yt:Idxkxl4pdg4
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER

Laserové svetlomety Pixel s charakteristickými dennými svetlami sú dokonalým prvkom výbavy, pretože laserová technológia má päťkrát vyššiu svietivosť než štandardné LED svetlá. Ak pri rýchlosti nad 80 km/h systém nezaznamená svetlá iných vozidiel, dokáže osvetliť cestu do vzdialenosti viac ako pol kilometra.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INTERIÉROVÉ PRVKY
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
DOPLNKY DO INTERIÉRU
Vyberte si z radu interiérových doplnkov vrátane drevených, hliníkových prvkov a doplnkov z uhlíkových vlákien. Doplnky môžu byť jedinečné pre konkrétne modely.
FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
Aby vozidlo vyzeralo rovnako dobre ako jazdí, k dispozícii je celý rad farebných možností vrátane moderných nových vyhotovení Ebony Vintage Tan a Ebony Eclipse.
SEDADLÁ
Sedadlá nastaviteľné až v 22 smeroch sú k dispozícii v celej škále materiálov, vrátane semianilínovej kože a moderných nových farieb. Voliteľná funkcia masáže, technológie vyhrievania a odvetrávania poskytujú zvýšený komfort.
MONOTONE SEATS
For those seeking simplicity. Monotone seats in Ebony, Almond, Espresso or Ivory are available in Grained, Windsor and Semi-Aniline leather.
DUO-TONE SEATS WITH SUEDECLOTH BOLSTERS
Providing a contrasting, sportier interior. Duo-tone with suedecloth seats are available in Windsor leather and the colourways Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse or Ebony/Pimento.
DUO-TONE SEATS
Delivers an even more luxurious interior. Duo-tone seats are available in Semi-Aniline leather and the colourways Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse or Ebony/Pimento.
TECHNOLÓGIA

Vďaka najmodernejším technológiám modelu Range Rover Sport budú všetci cestujúci počas každej jazdy v bezpečí, budú sa zabávať a budú pripojení. S najnovšími prvkami inovácií, výkonu a schopností využijete svoje vozidlo na maximum.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA
Vyberte si z našej ponuky balíkov na prevážanie domácich zvierat, s ktorými budete mať istotu, že váš miláčik bude v bezpečí a pohodlí počas každej cesty. Zároveň tak ochránite interiér vozidla.
yt:53jhjBNto4s
SYSTÉM CLICK AND GO
Tento viacúčelový systém príslušenstva pre operadlo sa montuje medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo saká.
yt:zYNw8zoz9OM
VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
Tieto inteligentné a praktické schodíky uľahčujú nastupovanie do vozidla a vystupovanie z vozidla. Kým nie sú potrebné, sú šikovne uložené pod prahmi.
yt:_JyDMoGrZkw
PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE
Vychutnajte si flexibilný priestor na prevážanie batožiny a pohodlie s celým radom strešných doplnkov vrátane strešného nosiča bicyklov, nosiča pre vodácke športové potreby a športový strešný box.
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Range Rover Sport
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.