VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne predajca Land Rover.

NAHOR
VOLITEĽNÉ BALÍKY
BALÍK ČIERNY EXTERIÉR
BALÍK ČIERNY EXTERIÉR

S balíkom čiernych prvkov možno vytvoriť dynamickejší vzhľad vozidla pomocou rôznych prvkov, napríklad kapoty s nápisom na dverách batožinového priestoru Narvik Black, detailov mriežky chladiča, predného nárazníka s vetracími otvormi1 a detailov na nárazníku.

Zobraziť galériu
BALÍK SIVÝ EXTERIÉR
BALÍK SIVÝ EXTERIÉR

Balík sivý exteriér obsahuje špecifické detaily, ktoré ešte viac zdôraznia zmysel pre sofistikovanosť modelu Range Rover. Obsahuje kapotu s nápisom na dverách batožinového priestoru Shadow Atlas, detaily mriežky chladiča, predný nárazník s vetracími otvormi a detaily na nárazníku, lemovanie kľučiek dverí, grafiku bočných vetracích otvorov, zvýraznenú grafiku na boku a lištu na dverách batožinového priestoru.

Zobraziť galériu
DIZAJNOVÝ BALÍK SVO
DIZAJNOVÝ BALÍK SVO

Dizajnový balík SVO, dôsledne zostavený tímom Special Vehicle Operations, dokonale dopĺňa osobitý dizajn a hravú sofistikovanosť modelu Range Rover. Dizajnový balík obsahuje jedinečný predný nárazník, zadný nárazník s integrovanými koncovkami výfuku, bočné vetracie otvory, mriežku chladiča a obloženie bočných prahov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
BALÍK ZÁBAVA
BALÍK ZÁBAVA

Balík Zábava obsahuje DAB rádioprijímač, audiosystém Meridian™ s priestorovým zvukom, prehrávač CD/DVD diskov, 10-palcové obrazovky pre cestujúcich na zadných sedadlách, digitálny TV prijímač a domové zásuvky, aby bola každá jazda zábavou pre vodiča a rovnako aj pre cestujúcich.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
BALÍK ZÁBAVA SIGNATURE
BALÍK ZÁBAVA SIGNATURE

Balík Zábava Signature spája to najlepšie z oblasti prehrávania zvuku vo vozidle a z oblasti videotechnológií. Obsahuje DAB rádioprijímač, audiosystém Meridian™ Signature, prehrávač CD/DVD diskov, 10-palcové obrazovky pre cestujúcich na zadných sedadlách, digitálny TV prijímač a domové zásuvky.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
BALÍK TOWING
BALÍK TOWING

Ideálny pre tých, ktorí chcú v maximálnej miere využiť bezkonkurenčné ťažné schopnosti modelu Range Rover. Balík Towing obsahuje prípojku ťažného zariadenia, ťažné zariadenie s viacerými výškami, elektricky vyklápateľné ťažné zariadenie, pokročilý asistent ťahania prívesu, plnohodnotné rezervné koleso a kľúč Range Rover Activity Key.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
EXTERIÉROVÉ PRVKY
VÝRAZNÉ DISKY

Range Rover je najprepracovanejší Land Rover v histórii a je dostupný s radom diskov kolies. Exkluzívne prémiové disky kolies s priemerom od 19" do 22" sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach, vrátane Diamond Turned, Dark Grey a Gloss Black.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PANORAMATICKÁ STRECHA

Voliteľná pevná alebo posuvná panoramatická strecha zaplaví interiér modelu Range Rover svetlom, čím umocňuje pocit priestoru a prepojenie s okolitým svetom. K dispozícii je paleta farieb, ktorá zodpovedá farbe exteriéru karosérie vozidla alebo v kontraste povrchov Narvik Black alebo Indus Silver.

Zostavte si svoj model
MATICOVÉ LED SVETLOMETY
MATICOVÉ LED SVETLOMETY

Voliteľné maticové svetlomety LED s charakteristickými dennými svetlami (DRL) umožňujú funkciu systému adaptívneho lúča (ADB) a sú vybavené systémom adaptívneho predného osvetlenia (AFS). Obidva systémy spolupracujú, aby sa maximalizovala viditeľnosť za všetkých podmienok.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PIXEL LED SVETLOMETY
PIXEL LED SVETLOMETY

Voliteľné maticové svetlomety LED s charakteristickými dennými svetlami (DRL) umožňujú funkciu systému adaptívneho lúča (ADB) a sú vybavené systémom adaptívneho predného osvetlenia (AFS). Obidva systémy spolupracujú, aby sa maximalizovala viditeľnosť za všetkých podmienok.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER

Laserové svetlomety Pixel s charakteristickými dennými svetlami sú dokonalým prvkom výbavy, pretože laserová technológia má päťkrát vyššiu svietivosť než štandardné LED svetlá. Systém funguje pri rýchlosti nad 80 km/h v prípade, ak nezaznamená svetlá iných vozidiel.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INTERIÉROVÉ PRVKY
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
REAR BENCH SEAT
The leather seating in Range Rover is truly comfortable and effortlessly versatile. The powered recline variant provides Intelligent Seat Fold which offers the ability to fold and configure your seats from the loadspace. Seat comfort is heightened even further with the addition of heated and cooled variants.
REAR EXECUTIVE CLASS SEAT
The ultimate in luxury, these seats provide exemplary levels of comfort and feature wider and deeper cushioning. The power deployable centre console integrates seamlessly with the two outer passenger seats to create a luxury four-seat environment. If more versatility is required, fold your rear Executive Class seats forward to maximise your loadspace.
LIŠTY
Zvoľte si niektorú zo siedmich nových líšt vrátane vyhotovenia Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut a Black Burr Ash.
SEDADLÁ
Sedadlá v modeli Range Rover sú k dispozícii s čalúnením z jemnej kože alebo textilným čalúnením, pričom pri ich návrhu a vytváraní sa zohľadňoval maximálny komfort. Medzi zdokonalené funkcie sedadiel patrí voliteľná opierka na rameno a funkcia masáže „Hot Stone“.
FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
Kabína modelu Range Rover stelesňuje to najlepšie z moderného života. Teplo drevených dýh, nádherná kovová úprava a mäkká koža spoločne vytvárajú pocit domova. Široká škála farieb a prémiových materiálov čalúnenia sedadiel uspokoja vkus každého.
BALÍKY PRE INTERIÉR
Range Rover si môžete prispôsobiť pomocou množstva doplnkov. Od balíčkov Zábava až po balík Connect Pro, ktorý ponúka Wi-Fi pripojenie cez 4G a balík Smartfón, umožňujúci synchronizáciu pre väčšinu smartfónov. V ponuke je balík výbavy, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.
TECHNOLÓGIA

Range Rover ponúka naše najinovatívnejšie, intuitívne a najnovšie technológie SUV, ktoré vás informujú a zabavia.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
PET PACKS
Choose from our selection of Pet Packs to ensure your pet is safe, yet comfortable on every journey while protecting your vehicle’s interior.
SYSTÉM CLICK AND GO
Tento viacúčelový systém príslušenstva pre operadlo sa montuje medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo saká.
VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
Tieto inteligentné a praktické schodíky uľahčujú nastupovanie do vozidla a vystupovanie z vozidla. Kým nie sú potrebné, sú šikovne uložené pod prahmi.
PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE
Vychutnajte si flexibilný priestor na prevážanie batožiny a pohodlie s celým radom strešných doplnkov vrátane strešného nosiča bicyklov, nosiča pre vodácke športové potreby a športový strešný box.
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Land Rover a porovnajte ich vedľa seba
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Možnosti doplnkovej výbavy a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a hnacia sústava), alebo si vyžadujú inštaláciu iných prvkov, aby ich bolo možné namontovať. Ak potrebujete viac podrobností, obráťte sa na svojho miestneho predajcu, alebo si nakonfigurujte svoje vozidlo online.

Skutočné sedadlá majú nové vankúše a medzivrstvy s mäkšou voľnejšou kožou na optimalizáciu týchto vlastností. Viac informácií získate u svojho predajcu Land Rover.