RANGE ROVER

DOKONALÝ RANGE ROVER

PRESKÚMAJTE design
NAHOR
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Land Rover a porovnajte ich vedľa seba
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
DIZAJN
SVETLOMETY LED
SVETLOMETY LED

Kvôli dramatickému a modernému pocitu má Range Rover v štandardnej výbave nápadné kompletné vonkajšie LED osvetlenie.

Zostavte si svoj model
VÄČŠIE POHODLIE
VÄČŠIE POHODLIE

Dokonalý luxus zadných sedadiel Executive Class zabezpečuje ukážkový komfort so širším a hlbším čalúnením. Elektricky vysúvateľná stredová konzola sa hladko spája s krajnými sedadlami pre cestujúcich, čím sa vytvára luxusné štvormiestne prostredie.

VYHĽADAŤ PREDAJCU
Zobraziť galériu
yt:EotE-ljturU
NÁLADOVÉ OSVETLENIE
NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Konfigurovateľné náladové osvetlenie a pokročilé osvetlenie dopĺňajú prostredie v interiéri a zdokonaľujú priestor. Na výber je 10 farieb a osvetlenie je navrhnuté tak, aby zvýrazňovalo dizajnové prvky a vytvorilo skutočne jedinečné a uvoľnené prostredie.

STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
EDÍCIE A ŠPECIÁLNE VOZIDLÁ
WESTMINSTER
RANGE ROVER</br> WESTMINSTER

Range Rover Westminster je vybavený konfigurovateľným osvetlením okolitého priestoru a audiosystémom Meridian s priestorovým zvukom a má krásny a dobre vybavený interiér. Vylepšite dynamický vzhľad vozidla s čiernou dizajnovou úpravou Westminster Black, ktorej súčasťou sú čierne akcenty Narvik Black a lesklé čierne kolesá.

PRESKÚMAŤ TENTO MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY</br> DYNAMIC STEALTH

Oddelenie špeciálnych operácií SVO (Special Vehicle Operations) vytvára absolútne jedinečné modely Land Rover. Jedným z nich je aj model SVAutobiography Dynamic Stealth, ktorého výbava obsahuje čiernu dyhu Grand Black a 22” kolesá Style 5087 s piatimi delenými lúčmi s lesklou čiernou úpravou, čo dodáva modelu SVAutobiography Dynamic pôsobivý charakter.

PRESKÚMAŤ TENTO MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNOLÓGIA
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER
LED SVETLOMETY PIXEL-LASER

Laserové svetlomety Pixel s charakteristickými dennými svetlami sú dokonalým prvkom výbavy, pretože laserová technológia má päťkrát vyššiu svietivosť než štandardné LED svetlá. Systém dokáže osvetliť cestu do vzdialenosti viac ako pol kilometra.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
yt:bBRSgsmrB8I
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
ADAPTIVE CRUISE CONTROL

Heavy traffic and motorway driving has never been more comfortable. Adaptive Cruise Control with Steering Assist1 provides moderate intervention - gently assisting with steering, acceleration and braking to centre the vehicle in lane, while maintaining a set distance from vehicles ahead.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
PROJEKČNÝ DISPLEJ
PROJEKČNÝ DISPLEJ

Projekčný displej2 zobrazuje na čelnom skle kľúčové údaje o vozidle vrátane rýchlosti, prevodového stupňa a pokynov navigácie. Využíva plnofarebnú grafiku s vysokým rozlíšením, aby sa relevantné informácie zobrazovali jednoducho.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
Náš informačno-zábavný systém InControl Touch Pro Duo vyzerá a funguje ako žiadny iný. Systém Touch Pro Duo prináša množstvo informácií a zábavy. Je vybavený najintuitívnejšími a najmodernejšími integrovanými technológiami, aby ste si jazdu čo najviac užili.
INOVÁCIE
Rad kultivovaných a úsporných motorov pre model Range Rover sa vyznačuje mohutným výkonom. Vyberte si z ponuky moderných zážihových a vznetových motorov alebo nový plug-in hybridný elektromobil (PHEV) - našu najinovatívnejšiu pohonnú jednotku.
KULTIVOVANÝ CHOD
Súbor starostlivo navrhnutých technológií, vrátane systému Terrain Response 2 s dynamickým režimom, ktorý zaisťuje vyrovnanú jazdu bez ohľadu na typ cesty a podmienky.
SCHOPNOSTI V TERÉNE
Range Rover je prvé vozidlo, ktoré kombinuje luxus a kultivovanosť so svetoznámymi schopnosťami na každom povrchu. Neustále na špičke. Ukážkové terénne schopnosti modelu Range Rover vyplývajú z kombinácie pohonu všetkých kolies (AWD) a unikátnych, inovatívnych technológií pre každý terén.
ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY
Od prepletania mestskou premávkou až po dodatočnú bezpečnosť pre vás a vašich cestujúcich je v modeli Range Rover k dispozícii množstvo štandardných a voliteľných technológií pre SUV. Každá funkcia bola navrhnutá a skonštruovaná tak, aby zvýrazňovala radosť z vozidla.
KOMFORT A PRAKTICKOSŤ
Interiér modelu Range Rover sa dodáva s prednými a zadnými sedadlami, a poskytuje tak pohodlie štyroch sedadiel so všestrannosťou piatich. Komfort je možné zvýšiť pomocou voliteľnej štvorzónovej klimatizácie a ionizátora vzduchu v kabíne s filtrom častíc PM2.5. Audiosystém Meridian™ a konfigurovateľné osvetlenie okolitého priestoru vytvárajú uvoľnené prostredie.
UNIVERZÁLNOSŤ
Kľúč ACTIVITY KEY
Kľúč ACTIVITY KEY

Vychutnávajte si svoje obľúbené vonkajšie činnosti a nechajte kľúč od auta bezpečne v interiéri. Súčasťou voliteľného kľúča Land Rover Activity Key je robustný, plne vodotesný náramok, čo vám umožní absolvovať množstvo aktivít, pri ktorých nie je praktické nosenie kľúča.

VYHĽADAŤ PREDAJCU
yt:o28JHF3EIk0
AUTOMATICKÁ PRÍSTUPOVÁ VÝŠKA
AUTOMATICKÁ PRÍSTUPOVÁ VÝŠKA

Nastúpte do vozidla a vystúpte z neho s väčšou ľahkosťou a eleganciou. Po aktivácii funkcie automatickej prístupovej výšky vozidlo klesne o 50 mm kvôli väčšiemu pohodliu. Funkciu zabezpečuje elektronické vzduchové zavesenie kolies.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
INTELIGENTNÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY
INTELIGENTNÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Range Rover zabezpečuje jednoduchý prístup k vašim osobným veciam, pričom zachováva usporiadanú kabínu a praktický úložný priestor - od hlbokej stredovej konzoly až po luxus chladeného občerstvenia z voliteľnej chladničky.

STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
KOMFORT A PRAKTICKOSŤ
SEDADLÁ

K dispozícii je niekoľko druhov sedadiel - od vyhrievaných predných sedadiel nastaviteľných v 16 smeroch so zadnou lavicou delenou v pomere 60 : 40 až po vyhrievané a odvetrávané masážne sedadlá nastaviteľné v 24 smeroch, ktoré dopĺňajú zadné sedadlá Executive Class. Každé má pamäťovú funkciu pre sedadlo vodiča a spolujazdca.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Automatická roletka
Automatická roletka

Keď cestujúci vystúpia a zamknú dvere, automaticky sa zatiahne slnečná roletka, aby sa zabránilo prehriatiu kabíny a minimalizovali sa požiadavky na klimatizáciu.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
MASÁŽNE SEDADLÁ HOT-STONE
MASÁŽNE SEDADLÁ HOT-STONE

Vychutnajte si dokonalú masáž horúcimi kameňmi v pohodlí sedadla. K dispozícii je 25 relaxačných masážnych programov vrátane valcových a impulzných režimov.

PREVZIAŤ BROŽÚRU
IONIZÁCIA VZDUCHU V KABÍNE
IONIZÁCIA VZDUCHU V KABÍNE

Aktivovaním tlačidla „PURIFY“ vo vozidle bude ionizátor vzduchu s filtrom PM2.5 v kabíne priťahovať a zachytávať jemné čiastočky menšie ako 2,5 mikrometra a vzduchom prenášané alergény, ako prach a peľ, z vonkajšieho vzduchu. Vďaka tomu budú cestujúci vo vozidle menej vystavení znečisťujúcim látkam.

PREVZIAŤ BROŽÚRU
yt:M-qqtkmQPIg
SCHOPNOSTI
TERRAIN RESPONSE 2
TERRAIN RESPONSE 2

Vhodné pre každý terén. Systém Terrain Response 2 prispôsobuje parametre odozvy motora, prevodovky, diferenciálu a systémov podvozka podmienkam počas jazdy. Zvoliť možno zo siedmych režimov: Dynamic (dynamická jazda), Eco (úsporná jazda), Comfort (komfortná jazda), Grass/Gravel/Snow (tráva/štrk/sneh), Mud and Ruts (blato a koľaje), Sand (piesok) a Rock Crawl (pomalá jazda po skalách).

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
yt:-sz3IQ8oRC8
ELEKTRONICKY RIADENÉ PNEUMATICKÉ PRUŽENIE
ELEKTRONICKY RIADENÉ PNEUMATICKÉ PRUŽENIE

Elektronické vzduchové zavesenie kolies rýchlo mení výšku vozidla, pričom udržiava všetky štyri kolesá na zemi aj na nerovných povrchoch, čím zaisťuje sebaistú a vyrovnanú jazdu. Túto funkciu môžete použiť aj na zmenu výšky vozidla, aby sa uľahčilo nakladanie a vykladanie ťažkých predmetov.

Vyhľadať predajcu
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Systém All Terrain Progress Control (ATPC) umožňuje nastaviť a udržať stabilnú rýchlosť v náročných podmienkach, napríklad pri jazde po blate, mokrej tráve, ľade, snehu a nespevnených cestách. Funguje od 1,8 km/h do 30 km/h, takže sa môžete plne koncentrovať na riadenie a vyhľadanie cesty pomedzi prekážky.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
VÝKON
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Vďaka systému adaptívnej dynamiky si ani nevšimnete, ako ubiehajú prejdené kilometre. Systém najmenej 500-krát za sekundu sleduje pohyby vozidla a prakticky okamžite reaguje na pokyny vodiča a nerovnosti povrchu, čím zlepšuje ovládateľnosť vozidla a minimalizuje pohyby karosérie, aby si vodič mohol vychutnať pôžitok z pokojnej jazdy.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY
SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY

Systém dynamickej odozvy3 vylepšuje ovládateľnosť vozidla pomocou hydraulického ovládania nakláňania, potláča nakláňanie vozidla v zákrutách, čím optimalizuje výkon na cestách a komfort pre cestujúcich. Systém dokáže nezávisle ovládať prednú a zadnú nápravu. Zabezpečuje vyššiu agilitu pri nízkej rýchlosti spolu s vyššou stabilitou pri vysokých rýchlostiach a vyššou presnosťou riadenia.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
AKTÍVNY SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL ZADNEJ NÁPRAVY
AKTÍVNY SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL ZADNEJ NÁPRAVY

Aktívny samosvorný diferenciál zadnej nápravy vylepšuje stabilitu v zákrutách na ceste a zdokonaľuje priľnavosť pri obmedzení preklzu kolies v teréne. Zabezpečuje, aby sa výkon prenášal na kolesá s najväčšou priľnavosťou.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
UDRŽATEĽNOSŤ
INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART
Všetky pohonné jednotky v modeli Range Rover Sport sú vybavené technológiami s nízkymi emisiami CO₂. Pokročilý inteligentný systém Stop/Štart znižuje spotrebu paliva a režim ECO zabezpečuje, aby Range Rover fungoval efektívnejšie. Automaticky vykonáva sériu činností - od zjemňovania reakcie škrtiacej klapky a zmeny prevodových stupňov až po vypnutie vyhrievania vonkajších spätných zrkadiel.
HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA
Štruktúra modelu Range Rover obsahuje recyklovaného materiálu z výrobného procesu plechov pre karosériu. Výsledkom sú významné výhody a nižšie emisie CO₂ počas celého životného cyklu.
PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU CYKLU
Zaviazali sme sa vyrábať vozidlá, ktoré sú vyrobené z udržateľnejších materiálov, produkujú menej odpadu a využívajú menej prírodných zdrojov. Preto je Range Rover navrhnutý tak, aby bol z 85 % recyklovateľný a z 95 % obnoviteľný.
BEZPEČNOSTNÉ PRVKY
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ISOFIX
Body ISOFIX na zadných sedadlách umožňujú jednoduché upevnenie detských sedačiek. Zabezpečujú aj silné spojenie medzi detskou sedačkou a vozidlom pre vyššiu bezpečnosť.
AIRBAGY
Komplexný systém airbagov vodiča a spolujazdca v modeli Range Rover zaisťuje vynikajúcu ochranu pre všetkých cestujúcich vo vozidle.
BEZPEČNOSTNÉ PÁSY
Predpínače bezpečnostných pásov poskytujú dodatočnú ochranu, pretože v prípade čelného nárazu obmedzia pohyb cestujúceho vpred.
AUTONÓMNE BRZDENIE
Tento systém pomáha predchádzať kolíziám s inými vozidlami alebo chodcami. Aktivuje brzdy, aby sa znížila závažnosť prípadného nárazu.
SYSTÉM ELEKTRONICKEJ KONTROLY TRAKCIE
Tento systém optimalizuje trakciu a stabilitu tým, že reguluje prekĺzavanie kolies znížením krútiaceho momentu privádzaného na prekĺzavajúce koleso a v prípade potreby aj jeho pribrzdením.
NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT
Núdzový brzdový asistent zaznamená, keď prudko brzdíte, avšak bez potrebnej sily, ktorá je potrebná pre maximálny brzdný výkon. Preto pomocou čerpadla ABS zvýši tlak v brzdovom systéme, aby ste včas zastavili.

1Ako súčasť Asistenčného balíka pre vodiča.
2Na niektorých trhoch sa vyžaduje infračervené reflexné čelné sklo.
3V ponuke len na motoroch V8.
Skutočné sedadlá majú nové vankúše a medzivrstvy s mäkšou voľnejšou kožou na optimalizáciu týchto vlastností. Viac informácií získate u svojho predajcu Land Rover.