Dizajn

Technológia

 • INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
  INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

  Náš informačno-zábavný systém InControl Touch Pro Duo vyzerá a funguje ako žiadny iný. Systém Touch Pro Duo prináša množstvo informácií a zábavy. Je vybavený najintuitívnejšími a najmodernejšími integrovanými technológiami, aby ste si jazdu čo najviac užili.

 • INOVÁCIE
  INOVÁCIE

  Rad kultivovaných a úsporných motorov pre model Range Rover sa vyznačuje mohutným výkonom. Vyberte si z ponuky moderných zážihových a vznetových motorov alebo nový plug-in hybridný elektromobil (PHEV) - našu najinovatívnejšiu pohonnú jednotku.

 • KULTIVOVANÝ CHOD
  KULTIVOVANÝ CHOD

  Súbor starostlivo navrhnutých technológií, vrátane systému Terrain Response 2 s dynamickým režimom, ktorý zaisťuje vyrovnanú jazdu bez ohľadu na typ cesty a podmienky.

 • SCHOPNOSTI V TERÉNE
  SCHOPNOSTI V TERÉNE

  Range Rover je prvé vozidlo, ktoré kombinuje luxus a kultivovanosť so svetoznámymi schopnosťami na každom povrchu. Neustále na špičke. Ukážkové terénne schopnosti modelu Range Rover vyplývajú z kombinácie pohonu všetkých kolies (AWD) a unikátnych, inovatívnych technológií pre každý terén.

 • ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY
  ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY

  Od prepletania mestskou premávkou až po dodatočnú bezpečnosť pre vás a vašich cestujúcich je v modeli Range Rover k dispozícii množstvo štandardných a voliteľných technológií pre SUV. Každá funkcia bola navrhnutá a skonštruovaná tak, aby zvýrazňovala radosť z vozidla.

 • KOMFORT A PRAKTICKOSŤ
  KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

  V interiéri modelu Range Rover sa nachádzajú nové predné a zadné sedadlá. Vozidlo ponúka luxusný komfort štyroch sedadiel s možnosťou obsadenia piatimi cestujúcimi. Pohodlie na palube zdokonaľuje voliteľná štvorzónová klimatizácia a ionizátor. Zvukový systém Meridian™ a konfigurovateľné náladové osvetlenie prispievajú k uvoľnenému prostrediu.

Univerzálnosť

Komfort a praktickosť

Schopnosti

Výkon

UDRŽATEĽNOSŤ

 • INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART
  INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART

  Všetky pohonné jednotky v modeli Range Rover Sport sú vybavené technológiami s nízkymi emisiami CO₂. Pokročilý inteligentný systém Stop/Štart znižuje spotrebu paliva a režim ECO zabezpečuje, aby Range Rover fungoval efektívnejšie. Automaticky vykonáva sériu činností - od zjemňovania reakcie škrtiacej klapky a zmeny prevodových stupňov až po vypnutie vyhrievania vonkajších spätných zrkadiel.

 • HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA
  HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA

  Štruktúra modelu Range Rover obsahuje recyklovaného materiálu z výrobného procesu plechov pre karosériu. Výsledkom sú významné výhody a nižšie emisie CO₂ počas celého životného cyklu.

 • PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU CYKLU
  PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU CYKLU

  Zaviazali sme sa vyrábať vozidlá, ktoré sú vyrobené z udržateľnejších materiálov, produkujú menej odpadu a využívajú menej prírodných zdrojov. Preto je Range Rover navrhnutý tak, aby bol z 85 % recyklovateľný a z 95 % obnoviteľný.

Bezpečnostné prvky

 • ISOFIX
  ISOFIX

  Body ISOFIX na zadných sedadlách umožňujú jednoduché upevnenie detských sedačiek. Zabezpečujú aj silné spojenie medzi detskou sedačkou a vozidlom pre vyššiu bezpečnosť.

 • AIRBAGY
  AIRBAGY

  Komplexný systém airbagov vodiča a spolujazdca v modeli Range Rover zaisťuje vynikajúcu ochranu pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

 • BEZPEČNOSTNÉ PÁSY
  BEZPEČNOSTNÉ PÁSY

  Predpínače bezpečnostných pásov poskytujú dodatočnú ochranu, pretože v prípade čelného nárazu obmedzia pohyb cestujúceho vpred.

 • AUTONÓMNE BRZDENIE
  AUTONÓMNE BRZDENIE

  Tento systém pomáha predchádzať kolíziám s inými vozidlami alebo chodcami. Aktivuje brzdy, aby sa znížila závažnosť prípadného nárazu.

 • SYSTÉM ELEKTRONICKEJ KONTROLY TRAKCIE
  SYSTÉM ELEKTRONICKEJ KONTROLY TRAKCIE

  Tento systém optimalizuje trakciu a stabilitu tým, že reguluje prekĺzavanie kolies znížením krútiaceho momentu privádzaného na prekĺzavajúce koleso a v prípade potreby aj jeho pribrzdením.

 • NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT
  NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT

  Núdzový brzdový asistent zaznamená, keď prudko brzdíte, avšak bez potrebnej sily, ktorá je potrebná pre maximálny brzdný výkon. Preto pomocou čerpadla ABS zvýši tlak v brzdovom systéme, aby ste včas zastavili.