RANGE ROVER EVOQUE

ČAS ZAPÔSOBIŤ. TERAZ DOSTUPNÝ AJ AKO PLUG-IN HYBRID

ZOBRAZIŤ 360° EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE PLUG-IN HYBRID

EMISIE CO2 (g/km)
Už od 43

SPOTREBA PALIVA, kombinovaná (l/100 km)
Od 2.0

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Range Rover Evoque.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
DIZAJN
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Najnovšie spracovanie našej dizajnovej filozofie. Range Rover Evoque s výraznou siluetou kupé je presvedčivým nástupcom vozidla, ktoré si získalo priazeň všade vo svete.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PANORAMATICKÁ STRECHA
PANORAMATICKÁ STRECHA

Panoramatická strecha vpúšťa do vnútra modelu Range Rover prirodzené svetlo a vytvára v tomto SUV svetlejšiu a priestrannejšiu atmosféru. Vyberte si pevné alebo posuvné1 panoramatické strešné okno a strechu buď vo farbe karosérie alebo v kontrastnej sivej2 alebo čiernej farbe.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR

Sebavedomý vzhľad modelu Range Rover Evoque sa v prejavuje na interiérových prvkoch čalúnených kožou Windsor, prémiovou vlnenou zmesou Kvadrat a textíliou z eukalyptových vlákien.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
RANGE ROVER EVOQUE A R-DYNAMIC
Range Rover Evoque je minimalistický a kultivovaný. Range Rover Evoque R-Dynamic posúva hranice svojím odvážnym športovým dizajnom, ktorý ešte zvyšuje nespochybniteľný pôvab vozidla.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
RANGE ROVER EVOQUE LAFAYETTE EDITION
Range Rover Evoque Lafayette Edition obsahuje množstvo prvkov vrátane sivej pevnej panoramatickej kontrastnej strechy Nolita, osvetlených panelov prahov, vnútorného spätného zrkadla ClearSight3, s ktorým budete vždy vidieť dozadu, a systému Pivi Pro4 s druhým 10“ dotykovým displejom v spodnej časti.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY
Range Rover Evoque Autobiography vychádza z modelu R-Dynamic HSE. Vo výbave je označenie Burnished Copper, 21“ kolesá spolu s čiernymi nárazníkmi, prahmi a bokmi.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE
PIVI A PIVI PRO

Medzi prvky štandardnej výbavy systému Pivi patrí:

– 10" dotykový displej
– DAB digitálny rádioprijímač
– Rozhranie s novým dizajnom
– Apple CarPlay® 5
– Android Auto™ 6
– Aplikácia Remote7

Aktualizujte na systém Pivi Pro4 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad samoučiaci sa navigačný systém, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

STRUČNÉ INFORMÁCIE

Na novom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní, vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.

Voliteľný projekčný displej8 premieta na čelné sklo kľúčové informácie pomocou laserovej technológie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIAN™ S PRIESTOROVÝM ZVUKOM

Skutočne pútavý a absolútne autentický zážitok ako v koncertnej sále. Vodiča a cestujúcich obklopí sýtosť a čistota otvoreného, priestranného vystúpenia prehrávaného prostredníctvom súpravy bočných, predných a zadných reproduktorov. A všetko je dokonale integrované pomocou technológie Trifield™, takže sa môžete posadiť a vychutnať si všetky detaily.

14 reproduktorov a dvojkanálový subwoofer, zosilňovač s výkonom 650 W.

Funkcie: Digitálne spracovanie signálov, korekcia zvuku v kabíne od spoločnosti Meridian, funkcia Meridian Digital Dither Shaping, Trifield.

SOFTVÉROVÉ AKTUALIZÁCIE
Vďaka aktualizáciám9 ostáva softvér vo vozidle stále aktuálny. Systém informácií a zábavy, telematický systém a rôzne riadiace moduly sa môžu na diaľku aktualizovať, aby mohli vždy optimálne fungovať. To znamená, že vaše vozidlo sa neustále zlepšuje.
BALÍK ONLINE FUNKCIÍ
Balík online funkcií10 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k:

– neobmedzenému prehrávaniu médií11,
– predpovedi počasia,
– online synchronizácii kalendára.
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE
Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.
SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5
Voliteľný systém ionizácie vzduchu Nanoe™ zdokonaľuje pocit zdravia vodiča a cestujúcich. Po stlačení tlačidla PURIFY sa aktivuje špeciálne navrhnutý filter, ktorý zachytáva jemné častice z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5 a vzdušné alergény, ako je prach a peľ.
SCHOPNOSTI
POHON VŠETKÝCH KOLIES
POHON VŠETKÝCH KOLIES

Zaručuje spoľahlivú jazdu na cestách aj mimo nich. Na klzkých povrchoch, ako je tráva a sneh, dokáže zabezpečiť najvyšší možný záber vyvažovaním množstva krútiaceho momentu prenášaného na predné a zadné kolesá.

TERRAIN RESPONSE 2
TERRAIN RESPONSE 2

Optimalizujte si model Range Rover Evoque pomocou niektorého z piatich jazdných režimov, ktorý zodpovedá vlastnostiam terénu. Systém Terrain Response 2 monitoruje jazdné podmienky a vylepšuje tento oceňovaný systém na ďalšiu úroveň, pretože systematicky vyberá najvhodnejší jazdný režim.

SYSTÉM ZOBRAZENIA PRIESTORU POD VOZIDLOM S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT
SYSTÉM ZOBRAZENIA PRIESTORU POD VOZIDLOM S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

Vďaka systému zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight12 dokáže vodič „vidieť cez kapotu“, pričom sa počas jazdy zobrazuje viacero pohľadov na okolie vrátane spodnej strany vozidla a kolies.

VÝKONNÝ
PLUG-IN HYBRID

Range Rover Evoque Plug-in Hybrid kombinuje 3-valcový, 1,5-litrový zážihový motor s elektromotorom s celkovým výkonom 309 koní. Môžete jazdiť v paralelne – hybridnom režime alebo v režime EV.

PRESKÚMAJTE PLUG-IN HYBRID
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
POHONNÉ SÚSTAVY
Range Rover Evoque je k dispozícii s celým radom motorov, vrátane verzie Plug‑in Hybrid, ktoré vám zaistia všetky vlastnosti – od výkonu a čistého pôžitku z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť.
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY
So systémom adaptívnej dynamiky, ktorý možno zvoliť na dotykovom displeji, dokáže model Range Rover Evoque ešte lepšie ovládať karosériu, a to vďaka ploššiemu riadeniu a ostrejším reakciám.
KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM
Voliteľný konfigurovateľný dynamický systém umožňuje v modeli Range Rover Evoque konfigurovať charakteristiku škrtiacej klapky, body zmeny prevodových stupňov, nastavenia riadenia a odpruženie podľa požiadaviek na jazdu.
UNIVERZÁLNOSŤ
5 SEDADIEL
5 SEDADIEL

591 litrovMokrý objem ako priemyselný štandard poskytuje až 591 litrov. Jednoducho povedané, môžete bez problémov cestovať so štyrmi priateľmi.

4 SEDADLÁ
4 SEDADLÁ

908 litrovSklopte jedno zo zadných sedadiel a získate dodatočný mokrý objem 908 litrov. Budete si tak môcť pribaliť akékoľvek potrebné tašky navyše, vďaka dostupnému suchému objemu 746 litrov.


3 SEDADLÁ
3 SEDADLÁ

1,066 litrovPri tejto konfigurácii s dvomi spolucestujúcimi sa batožinový priestor zväčší na 1 066 litrov. Suchý objem dosahuje 882 litrov.

2 SEDADLÁ
2 SEDADLÁ

1,383 litrov


Keď cestujete len s jedným spolujazdcom, využite dostupný batožinový priestor naplno. Získate až 1 383 litrov mokrého objemu pri využiteľnom suchom objeme 1 156 litrov.

Mokrý objem je priemyselný štandard, ktorý sa meria naplnením batožinového priestoru kvapalinou. Suchý objem sa meria za pomoci pevných blokov (200 x 50 x 100 mm) a uvádza množstvo použiteľného priestoru vo vozidle.

VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT
Novinka u značky Land Rover a jedna z mnohých inovačných funkcií, vďaka ktorým si jazdu s vozidlom Range Rover Evoque naozaj užijete. Táto voliteľná technológia poskytuje neobmedzený výhľad na cestu za vozidlom bez ohľadu na zadných cestujúcich alebo náklad v batožinovom priestore.3
MATICOVÉ LED SVETLOMETY
Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami patria do nášho radu inovatívnych technológií a disponujú funkciou adaptívneho nastavenia lúča svetiel. Tým sa zabezpečuje čo najväčší počet sekcií diaľkových svetiel a skvelá viditeľnosť. Ak sa objavia vozidlá v protismere, dôjde k zatieneniu príslušnej časti svetiel, aby neoslňovali protiidúcich vodičov.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
Vyberte si z radu funkcií navrhnutých tak, aby boli jazda aj parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie. Vďaka mnohým dostupným inovatívnym technológiám objavíte všetky funkcie, ktoré boli navrhnuté na zvýšenie vášho pôžitku z jazdy a zabezpečenie väčšej bezpečnosti.
BEZPEČNOSŤ
Systém ISOFIX a airbagy ešte viac zdokonaľujú bezpečnosť. Na oboch krajných zadných sedadlách sú namontované dva body ISOFIX a na ochranu pasažierov je v štandardnej výbave komplexný systém šiestich airbagov vrátane airbagov vodiča, spolujazdca, bočných a čelných airbagov.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

Čas zapôsobiť. Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Range Rover Evoque.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ
ZVOĽTE SI SVOJ RANGE ROVER EVOQUE
Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
GALÉRIA
Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Range Rover Evoque si skutočne príde na svoje.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNICKÉ ÚDAJE
Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER
PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER

Štýlový, odolný a praktický – prispôsobte si Range Rover Evoque pomocou doplnkov exteriéru a interiéru.

NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO 
KOLEKCIA LAND ROVER
KOLEKCIA LAND ROVER

Naša exkluzívna kolekcia doplnkov sa inšpirovala našimi vozidlami a je vyrobená s typickým britským zmyslom pre štýl.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Range Rover Evoque.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.


Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.


1Ak sa rozhodnete pre posuvnú panoramatickú strechu, zníži sa priestor v oblasti hlavy vpredu a vzadu.

2K dispozícii len vo verzii Lafayette Edition.

3Prvok podliehajúci miestnym predpisom. Ak vodiči s bifokálnymi alebo multifokálnymi okuliarmi nedokážu ľahko zaostriť na obraz digitálneho spätného displeja ClearSight, môžu kedykoľvek prejsť do režimu spätného zrkadla.

4Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

5Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

6Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

7Aplikácia Land Rover Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

8V niektorých krajinách vyžaduje montáž skla tlmiaceho slnečné žiarenie. Pokyny navigácie sa na čelnom skle zobrazujú iba v prípade, ak je vo výbave vozidla systém Pivi Pro.

9Aktualizácie vyžadujú dátové pripojenie.

10Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

11Platia zásady férového využívania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť.
Podrobné informácie o zásadách férového využívania súvisiacich s touto funkciou nájdete v podmienkach a ustanoveniach pre systém InControl Pivi Pro na adrese www.landrover.com/pivi-pro-terms.
Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát.

12Systém zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight je závislý od 3D priestorového kamerového systému. Obraz sa nezobrazuje v reálnom čase. V záujme bezpečnosti vždy kontrolujte okolie. Podlieha miestnym predpisom.


Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.


Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.


Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisí od krajiny – dostupnosť v konkrétnej krajine a úplné podmienky si overte u predajcu Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.


Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.


Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.


Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Nanoe™ je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.