RANGE ROVER

DOKONALÝ RANGE ROVER

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU

Emisie CO2 g/km
Od 75*


SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime I/100km
Od 3.5*

9ZOjjguTDJk
RANGE ROVER <br/>PHEV

PREDSTAVUJEME NOVÚ POHONNÚ JEDNOTKU PHEV

Pozrite si film

Emisie CO2 g/km
Od 75*


SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime I/100km
Od 3.5*

RANGE ROVER

NAJVYŠŠIA MOŽNÁ ÚROVEŇ KONEKTIVITY A ZÁBAVY

Zobraziť kľúčové prvky

Emisie CO2 g/km
Od 75*


SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime I/100km
Od 3.5*

NAHOR
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Land Rover a porovnajte ich vedľa seba
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
KĽÚČOVÉ PRVKY A VLASTNOSTI
DIZAJN
Vďaka svojej línii plávajúcej strechy, plynulej bočnej línii a línii spodnej časti sme nechceli znova navrhnúť Range Rover, jednoducho sme ho vylepšili. S množstvom inovatívnych funkcií, ako sú laserové LED svetlomety Pixel, s ktorými má ešte dokonalejší vzhľad.
ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
yt:yRzwc69-5t4
VÝKON
Skutočne prvotriedny zážitok z jazdy. Úžasný a obdivuhodne zariadený interiér modelu Range Rover ponúka luxusný komfort štyroch sedadiel s možnosťou obsadenia piatimi cestujúcimi. Zadné sedadlá majú teraz väčší sklon a hlbšie čalúnenie pre väčšie pohodlie.
ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
yt:wOmJlO60HEE
TECHNOLÓGIA
Od dotykových tlačidiel na volante, ktoré sú skryté, kým sa ich nedotknete, až po nádherne integrovaný 10-palcový displej systému Touch Pro Duo sa v modeli Range Rover nachádza množstvo technológií, ktoré prinášajú kultivovanú a istú jazdu.
ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
yt:6_yslklA0dI
DIZAJN
PRESKÚMAJTE ZOVŇAJŠOK
PRESKÚMAJTE ZOVŇAJŠOK

Dizajn je prirodzený, kultový a dokonca modernejší. Vozidlo dostalo novú prednú mriežku, predný nárazník a kapotu v kombinácii s integrovanými koncovkami výfuku a nápadnými novými LED svetlami.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
ŠTANDARDNÝ RÁZVOR KOLIES
IMPOZANTNÝ VZHĽAD

So svojimi tromi klasickými líniami je Range Rover nezameniteľný. Výrazná silueta sa mierne zužuje a zakrivuje, zatiaľ čo takmer zarovnané sklenené plochy a lesklé čierne stĺpiky zvýrazňujú strechu a jej moderný a elegantný tvar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
DLHÝ RÁZVOR KOLIES
MIMORIADNE KULTIVOVANÝ

Range Rover s dlhým rázvorom je okamžite rozoznateľný, jedinečne technicky vybavený a krásne zariadený. Kvôli panoramatickej streche, ktorá je súčasťou štandardnej výbavy, je tento štýl karosérie predĺžený o 200 mm, aby bolo v interiéri ešte luxusnejšie prostredie.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
DIZAJN INTERIÉRU
DIZAJN INTERIÉRU

Prirodzene pohodlný, výborne zariadený a precízne vypracovaný. Detaily, nové dyhy a doplnky ešte viac zdokonaľujú zmysel pre bezkonkurenčnú kultivovanosť, ktorú nájdete v modeli Range Rover.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
ŠTANDARDNÝ RÁZVOR KOLIES
KOMFORT

Nový interiér modelu Range Rover bol navrhnutý a skonštruovaný pre prvotriedny komfort. V celom interiéri sú použité vyberané materiály, napríklad semianilínová koža. Sedadlá sú širšie a nová usporiadaná konzola je navrhnutá pre intuitívne, jednoduché používanie.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
DLHÝ RÁZVOR KOLIES
DEFINITÍVNE LUXUSNÝ

Cestujúci si vo verzii Range Rover s dlhým rázvorom môžu vytvoriť vlastné pokojné útočisko. V porovnaní s verziou so štandardným rázvorom vyžaruje z tohto vozidla nová úroveň kultivovanosti, vrátane dodatočných 192 mm priestoru pre nohy, takže cestujúci si užijú ešte väčší priestor a pohodlie.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Zobraziť galériu
EDÍCIE A ŠPECIÁLNE VOZIDLÁ
RANGE ROVER FIFTY
RANGE ROVER FIFTY

Kombinácia sofistikovaného dizajnu, dielenského spracovania a schopností je neodolateľná. Range Rover Fifty ponúka výnimočné personifikované prvky obloženia Satin Auric Atlas, ako aj ručne vygravírovaný nápis "Fifty" na štítku spolu s textom "1 z 1970" - ako pripomenutie tejto limitovanej edície.

NÁJDI PREDAJCU
PREZRIET FOTOGALÉRIU

WESTMINSTER
RANGE ROVER WESTMINSTER

Renomovaná vyrovnanosť a lesk sa môžu ukázať v plnej kráse v modeli Range Rover Westminster. Ponúka semišový poťah stropu, dyhu Kalahari, posuvnú panoramatickú strechu a ešte omnoho viac. Alebo si môžete pridať ešte ďalšiu výhodu v podobe edície Westminster Black.

PRESKÚMAŤ TENTO MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY</br> DYNAMIC STEALTH

Model SVAutobiography Dynamic Stealth je vylepšený o jedinečné čierne dizajnové prvky, ako je čierny náter Santorini Black s čiernymi akcentmi Narvik Black či ebenový interiér Ebony s prešívaním Pimento. Oddelenie špeciálnych operácií SVO (Special Vehicle Operations) posúva luxus, schopnosti a výkon na novú úroveň.

PRESKÚMAŤ TENTO MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNOLÓGIA
TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO DUO

V štandardnej výbave sú dva mimoriadne citlivé 10-palcové dotykové displeje s vysokým rozlíšením. Informačno-zábavný systém Touch Pro Duo umožňuje prezerať požadované informácie pri súčasnom ovládaní ďalších funkcií, čím sa zvýši flexibilita a efektívnosť používania.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

Interaktívny 12,3-palcový displej vodiča s vysokým rozlíšením získava a premieta množstvo informácií o jazde, údaje z informačno-zábavného systému a zo systémov aktívnej bezpečnosti, vrátane navigačného systému, telefónu a médií.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
UNIVERZÁLNOSŤ
5 SEDADLÁ

900 litrovVy a priatelia alebo rodina môžete odísť na víkend, pričom budete mať dostatok priestoru na tašky a kufre s vecami na prenocovanie.

4 SEDADLÁ

1317 litrovAk využijete štyri sedadlá, vytvoríte viac priestoru pre väčšie predmety, napríklad vak na lyže alebo kôš.

3 SEDADLÁ

1526 litrovPri trojmiestnom usporiadaní vozidlo poskytne veľký priestor na hranie.

2 SEDADLÁ

1943 litrovPo sklopení troch sedadiel sa do batožinového priestoru zmestia aj najväčšie predmety.

Wet volume is the industry standard, which is measured by filling the loadspace with liquid. Dry volume is measured with solid blocks (200 x 50 x 100mm), showing the amount of practical space within the vehicle.
Rear loadspace is reduced on PHEV models, please contact your local retailer for more detail.
All figures shown are for Standard Wheelbase.

PRAKTICKÉ SKLÁPANIE NA DIAĽKU

Funkcia praktického sklápania na diaľku pre inteligentné sedadlá je dispozícii pre zadné sedadlá Executive Class. Umožňuje nastaviť zadné sedadlá pomocou hornej dotykovej obrazovky alebo aplikácie na smartfóne.

ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
SCHOPNOSTI
POHON VŠETKÝCH KOLIES
POHON VŠETKÝCH KOLIES

Vďaka pohonu všetkých kolies (AWD) je jazda v teréne suverénna a presná. Aby bolo možné zachovať optimálnu priľnavosť a suverénny pokrok za všetkých podmienok, pohon modelu Range Rover sa pripája vďaka starostlivo zostavenému súboru technológií.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
ŤAHANIE PRÍVESU
ŤAHANIE PRÍVESU

So schopnosťou ťahať príves s hmotnosťou až do 3 500 kg a prispôsobenými technológiami zvládne Range Rover aj tie najnáročnejšie úlohy. Vychutnajte si pohodlie, ktoré ponúka voliteľné elektricky vysúvateľné ťažné zariadenie, vylepšený asistent ťahania prívesu a funkcia nastavenia výšky zadnej časti.1

PREVZIAŤ BROŽÚRU
BRODENIE
BRODENIE

Range Rover sa môže brodiť do hĺbky až 900 mm. Voliteľný systém2 detekcie brodenia využíva senzory vo vonkajších spätných zrkadlách a upozorní vás, keď sa výška vodnej hladiny priblíži k maximálnej hĺbke, cez ktorú sa vozidlo dokáže prebrodiť. Riadiaci systém poskytuje informácie v reálnom čase a je obzvlášť užitočný v šere a tme.

Vyhľadať predajcu
VÝKON
PHEV
PHEV

Naša doteraz najinovatívnejšia pohonná jednotka. Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) prichádza s vyspelým zážihovým motorom Ingenium a elektromotorom. Má výkon 404 koní a z 0 km/h na 100 km/h zrýchli za 6,4 sekúnd

PRESKÚMAJTE PHEV
DÝCHANIE MOTORA
MOTORY

Pre Range Rover Sport je k dispozícii rad motorov, pričom každý bol optimalizovaný z hľadiska špecifických vlastností, aby zaistil všetky vlastnosti - od výkonu a čistého pôžitku z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť. Všetky motory sú vybavené systémom Stop/Štart a technológiou inteligentného rekuperačného dobíjania.

ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
HLINÍKOVÝ PODVOZOK
HLINÍKOVÝ PODVOZOK

Vďaka celohliníkovej monokokovej karosérii je Range Rover jedným z najpevnejších a najľahších vozidiel svojho druhu. Využitie hliníka s vysokou pevnosťou v konštrukcii karosérie zabezpečuje minimálne porušenie bezpečnostnej klietky v prípade nehody.

ZOBRAZIŤ KĽÚČOVÉ PRVKY
NAŠA PONUKA SUV S HYBRIDNÝM, ZÁŽIHOVÝM ALEBO VZNETOVÝM POHONOM, KTORÉ SPĹŇAJÚ NORMU EURO 6
NAŠA PONUKA SUV S HYBRIDNÝM, ZÁŽIHOVÝM ALEBO VZNETOVÝM POHONOM, KTORÉ SPĹŇAJÚ NORMU EURO 6

Či už podnikáte pravidelné cesty do mesta v premávke s častým zastavovaním a rozbiehaním alebo dlhšie cesty po diaľnici, urobte informované rozhodnutie o svojom ďalšom vozidle pomocou týchto piatich krátkych otázok.

KTORÝ JE PRE VÁS TEN SPRÁVNY?
VYBERTE SI SVOJ RANGE ROVER
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

Vylepšite svoj Range Rover kedykoľvek počas životnosti pomocou príslušenstva Land Rover Gear. Prispôsobte svoje vozidlo podľa svojich potrieb štýlovým, odolným a všestranným príslušenstvom, ktoré je navrhnuté, otestované a vyrobené podľa rovnako prísnych noriem ako originálne príslušenstvo z výroby.

ZOBRAZIŤ PONUKU PRÍSLUŠENSTVA
yt:yGT-kJB1NbY

*Uvedené údaje sú vypočítané podľa cyklu NEDC2 z oficiálnych skúšok výrobcu podľa WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Iba na účely porovnania. Údaje z reálnej prevádzky sa môžu líšiť. Údaje o CO2 a spotrebe paliva sa môžu líšiť podľa kolies a použitých voliteľných doplnkov.
NEDC2 sú hodnoty vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných tomu, aké by boli podľa starého testu NEDC. Potom je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny test EÚ, ktorý sa používa na vypočítanie štandardizovanej spotreby paliva a emisií CO2 pre osobné automobily. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a hladinu emisií. Jeho účelom je poskytovať údaje, ktoré sú bližšie k jazdnému správaniu v reálnych situáciách na cestách. Testuje vozidlá s voliteľným vybavením a s náročnejšími skúšobnými postupmi a jazdným profilom.

1Limit 2 500 kg na modeli P400e.
2Brodenie je možné iba v prípade, že je zapnutý motor.

Skutočné sedadlá majú nové vankúše a medzivrstvy s mäkšou voľnejšou kožou na optimalizáciu týchto vlastností. Viac informácií získate u svojho predajcu Land Rover.

Funkcie InControl, možnosti doplnkového vybavenia, služby tretích strán a ich dostupnosť sú naďalej závislé od trhu. Ich dostupnosť na miestnom trhu a úplné podmienky si overte u svojho predajcu Land Rover. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl, vrátane obrazoviek alebo sekvencií, podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených možností doplnkového vybavenia.

Možnosti doplnkovej výbavy a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a hnacia sústava), alebo si vyžadujú inštaláciu iných prvkov, aby ich bolo možné namontovať. Ak potrebujete viac podrobností, obráťte sa na svojho miestneho predajcu, alebo si nakonfigurujte svoje vozidlo online.