VOLITEĽNÁ VÝBAVA A PRÍSLUŠENSTVO
TOP
BALÍKY VOLITEĽNÝCH PRVKOV
#component-4
VOLITEĽNÉ DISKY
#component-7
DRUHY STRECHY
#component-9
SVETLOMETY
#component-11
INTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY
#component-13
LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO
#component-16
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
BALÍKY VOLITEĽNÝCH PRVKOV

Vyberte si z ponuky balíkov a vylepšite svoj zážitok z jazdy.

EVOQUE S BALÍKOM ČIERNYCH PRVKOV
EVOQUE S BALÍKOM ČIERNYCH PRVKOV

Pozoruhodný vzhľad modelu Range Rover Evoque si môžete vylepšiť pomocou balíka čiernych exteriérových prvkov. Nápis na kapote a dverách batožinového priestoru, mriežka chladiča, bočné vetracie otvory, predný a zadný nárazník, podnárazník a kryty spätných zrkadiel sú vyhotovené v lesklej čiernej úprave a dodávajú vozidlu sebavedomý vzhľad.

R-DYNAMIC S BALÍKOM ČIERNYCH PRVKOV
R-DYNAMIC S BALÍKOM ČIERNYCH PRVKOV

Pozdvihnite zovňajšok svojho vozidla na novú úroveň. Verzia R-Dynamic s balíkom čiernych exteriérových prvkov zahŕňa všetky vylepšenia obsiahnuté v modeli Range Rover Evoque s balíkom čiernych prvkov, pričom navyše ponúka dodatočné čierne detaily na koncovkách výfuku a prieduchoch kapoty.

BALÍK PRE STUDENÉ POČASIE

Poskytuje rýchly spôsob rozmrazenia čelného skla. Súčasťou je vyhrievané čelné sklo, vyhrievané dýzy ostrekovačov a vyhrievaný volant.

VOLITEĽNÉ DISKY
KOLESÁ

Vyberte si z ponuky kolies pre modely Range Rover Evoque a Range Rover Evoque R-Dynamic. Dostupné sú vo veľkostiach od 17 do 21 palcov. Každé jedno vyniká výraznými dizajnovými črtami, ktoré vozidlu vštepujú svoj osobitý charakter.

Not all options shown.

8 WHEEL STYLES
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
18" kolesá, dizajn 5074 s 5 delenými lúčmi, lesklé strieborné Gloss Sparkle Silver
18" kolesá, dizajn 5075 s 5 delenými lúčmi, lesklé strieborné Gloss Sparkle Silver
20" kolesá, dizajn 5076 s 5 delenými lúčmi, lesklé strieborné Gloss Mid-Silver s kontrastným diamantom opracovaným povrchom* *Dostupné aj v lesklom striebornom vyhotovení Gloss Sparkle Silver.
20" kolesá, dizajn 5079 s 5 delenými lúčmi, lesklé sivé Gloss Dark Grey s kontrastným diamantom opracovaným povrchom* *Dostupné aj v lesklom striebornom vyhotovení Gloss Sparkle Silver.
20" kolesá, dizajn 5079 s 5 delenými lúčmi, lesklé čierne Gloss Black
21" kolesá, dizajn 5077 s 5 delenými lúčmi, lesklé strieborné Gloss Light Silver s kontrastným diamantom opracovaným povrchom
21" kolesá, dizajn 5078 s 5 delenými lúčmi, lesklé čierne Gloss Black
21" kolesá, dizajn 5078 s 5 delenými lúčmi, lesklé strieborné Gloss Silver
DRUHY STRECHY
PANORAMATICKÁ STRECHA

Panoramatická strecha vpúšťa do vnútra modelu Range Rover prirodzené svetlo a vytvára v tomto SUV svetlejšiu a priestrannejšiu atmosféru. Vyberte si pevné alebo posuvné¹ panoramatické strešné okno a strechu buď vo farbe karosérie, alebo v kontrastnej striebornej alebo čiernej farbe.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
SVETLOMETY
PRÉMIOVÉ LED SVETLOMETY S CHARAKTERISTICKÝMI DENNÝMI SVETLAMI
Prémiové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami² ponúkajú kombináciu výrazného dizajnu a praktických funkcií. K dispozícii je tiež automatický asistent diaľkových svetiel (AHBA). Keď systém zaznamená vozidlá v protismere, automaticky prepne z diaľkových svetiel na stretávacie. Keď vozidlá prejdú okolo, opäť sa zapnú diaľkové svetlá.
MATICOVÉ LED SVETLOMETY S CHARAKTERISTICKÝMI DENNÝMI SVETLAMI
Produkujú svetlo s kvalitou takmer na úrovni denného svetla, čo znižuje únavu očí. Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami sú vybavené funkciou adaptívnej regulácie lúča. Zaznamenávajú protiidúce vozidlá a upravujú lúče diaľkových svetiel, aby ste mohli jazdiť s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.
INTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY
KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU
KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

Konfigurovateľné náladové osvetlenie interiéru umožňuje meniť farbu a odtieň osvetlenia v kabíne podľa aktuálnej nálady.

DOPLNKY OBLOŽENIA
DOPLNKY OBLOŽENIA

Zdokonaľte povrchy modelu Range Rover Evoque prostredníctvom ozdobných prvkov zo svetlého alebo tmavého hliníka Gradated Linear Aluminium, prípadne drevených dýh Natural Ash v sivej alebo žltohnedej úprave.

FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU

Sedadlá je možné vyhotoviť vo farebných odtieňoch Ebony, Cloud, Eclipse a Deep Garnet. K dispozícii je poťah stropu v odtieni Light Oyster alebo Ebony.

BALÍKY PRE INTERIÉR
Prispôsobte si svoj Range Rover Evoque jedinečnými prvkami v závislosti od vášho výberu – Range Rover Evoque alebo Range Rover Evoque R-Dynamic.
SEDADLÁ
Vnútri modelu Range Rover Evoque nájdeme nové sedadlá a celý rad materiálov ako zrnitá koža, koža Windsor, prémiová vlnená zmes Kvadrat, semišová látka Dinamica® a eukalyptová textília. Sedadlá navyše ponúkajú možnosť elektrického nastavovania, pamäťovú funkciu, vyhrievanie, odvetrávanie a funkciu pamäte.
FUNKČNOSŤ A TECHNOLÓGIE
V priestore držiaka na nápoje v stredovej konzole sa nachádza základňa na pripojenie a nabíjanie zariadenia iPhone®², vďaka čomu je smartfón viditeľný aj počas nabíjania. Prostredníctvom informačno-zábavného systému v modeli Range Rover Evoque môžete jednoducho ovládať svoje zoznamy skladieb, podcasty a ďalšie médiá.
LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO
BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA

Vďaka balíku na prevážanie domáceho zvieraťa, bude aj váš psík cestovať v rovnakom pohodlí ako vy. Súčasťou balíka je gumená rohož do batožinového priestoru a mreža batožinového priestoru v plnej výške. Balík na prevážanie domáceho zvieraťa je skvelým doplnkom modelu Range Rover Evoque, ktorý vozidlo udržiava v čistote, aj keď o vašom pasažierovi sa to povedať nedá.

yt:63DvSZ6ztdA
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
EXTERIÉROVÉ DOPLNKY
Upravte si Range Rover Evoque pomocou dostupných exteriérových doplnkov, ktoré zvýšia jeho výkonnosť. Na výber sú napríklad kryty spätných zrkadiel a bočné vetracie otvory z uhlíkových vlákien, predné a zadné spodné ochranné kryty z nehrdzavejúcej ocele a predné i zadné lapače nečistôt.
INTERIÉROVÉ DOPLNKY
Vyberte si vhodné príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu a záľubám, či už dodatočné funkcie radu „Click and Go“ alebo všestranne využiteľné a praktické deliace prvky do batožinového priestoru či osvetlená lišta v zadnej časti batožinového priestoru.
yt:wSclDFBzrdg
NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
Elegantný dizajn dopĺňa Range Rover Evoque – na výber je príslušenstvo pre šport, prevážanie nákladu a ťahanie. Je navrhnuté na zvýšenie flexibility batožinového priestoru, vrátane nosičov bicyklov a príslušenstva pre vodné športy, strešných nosičov, strešných boxov a ťažných zariadení.
yt:t_8EOXIgLmk
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti

1Ak si vyberiete voliteľnú posuvnú panoramatickú strechu, zmenší sa priestor nad hlavami vpredu aj vzadu.

2iPhone® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple, Inc., registrovaná v USA a iných krajinách. Kompatibilné so zariadeniami iPhone verzie 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE a 7. Nie je vhodné na použitie s modelmi iPhone Plus alebo iPhone X.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.