VÝKON

PRESKÚMAJTE MESTO. BEZ NÁMAHY

TOP
MOTORY
#component-4
MODELOVÝ RAD
#component-6
VÝKON
#component-8
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
#component-12
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
MOTORY

Range Rover Evoque je k dispozícii s celým radom motorov, vrátane verzie Plug-in Hybrid, ktoré vám zaistia všetky vlastnosti – od výkonu a čistého pôžitku z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť.

MODELOVÝ RAD
ZÁŽIHOVÉ MOTORY
Náš rad zážihových motorov je ideálny, ak jazdíte len občas alebo pravidelne na kratšie vzdialenosti.
NOVÉ VZNETOVÉ MOTORY
Naše nové vznetové motory sú rovnako čisté ako zážihové, ale majú nižšie emisie CO₂. Vďaka nižšej spotrebe paliva pri jazde na väčšie vzdialenosti a vyššiemu krútiacemu momentu sú ideálne na dlhšie cesty, pri ťahaní alebo jazde v teréne.
PLUG-IN HYBRID
Pohonná jednotka P300e je vybavená zážihovým motorom a elektromotorom. Môžete jazdiť v hybridnom režime alebo v režime EV. Range Rover Evoque možno nabiť už za 30 minút na jednosmernej rýchlonabíjačke.
VÝKON
Prevodovka
Prevodovka

Model Range Rover Evoque je vybavený 9-stupňovou automatickou prevodovkou s deviatimi tesne odstupňovanými prevodovými stupňami, ktorá sa stará o to, aby vozidlo vždy využívalo optimálny prevodový stupeň. Tým šetrí palivo a vylepšuje akceleráciu. Radenie je takmer nepostrehnuteľné a časovanie radenia sa inteligentne prispôsobuje vášmu štýlu jazdy.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
SYSTÉM ZAVESENIA KOLIES
SYSTÉM ZAVESENIA KOLIES

Range Rover Evoque má nezávislé zavesenie kolies s viacprvkovou zadnou nápravou. Vďaka tomuto neuveriteľne kompaktnému konštrukčnému riešeniu nijako neutrpela kapacita batožinového priestoru.

TORQUE VECTORING
TORQUE VECTORING

Systém smerovania krútiaceho momentu brzdením umožňuje riadené a dynamické prejazdy zákrutami, pretože kompenzuje nedotáčavosť prostredníctvom nezávislého ovládania bŕzd. Dodatočnú priľnavosť zaisťuje aj aktívna uzávierka zadného diferenciálu.

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
VOLIČ SPORTSHIFT
Volič SportShift sa používa jednoducho a intuitívne. Počas jazdy v teréne umožňuje rýchle a efektívne radenie prevodových stupňov pre jazdu dopredu a dozadu, vďaka čomu ľahšie zdoláte náročný terén ako sneh, piesok a blato.
ACTIVE DRIVELINE
Poskytuje ešte vyššiu úroveň trakcie, stability a lepší postoj v náročných podmienkach. V prípade potreby hnacia sústava Active Driveline¹ reguluje rozdeľovanie krútiaceho momentu samostatne na každé zadné koleso, aby vozidlo čo najúčinnejšie využilo dostupný záber a znížilo prekĺzavanie kolies.
KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM
Voliteľný konfigurovateľný dynamický systém umožňuje v modeli Range Rover Evoque konfigurovať charakteristiku škrtiacej klapky, body zmeny prevodových stupňov, nastavenia riadenia a odpruženie podľa požiadaviek na jazdu.
yt:WbgZkK9Z7J0
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY
So systémom adaptívnej dynamiky, ktorý možno zvoliť na dotykovom displeji, dokáže model Range Rover Evoque ešte lepšie ovládať karosériu, a to vďaka ploššiemu riadeniu a ostrejším reakciám.
ROLL STABILITY CONTROL
Integrated with Dynamic Stability Control (DSC) to reduce the possibility of rollover, while providing the capability to steer around an obstacle or another road user.
DYNAMIC STABILITY CONTROL
Znižuje krútiaci moment motora a pribrzďovaním príslušných kolies pôsobí proti nedotáčavosti alebo pretáčavosti, čím upravuje smer jazdy vozidla.
ZVOĽTE SI SVOJ RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si zo štyroch modelov a dvoch odlišných štýlov karosérie, pričom každá má jedinečnú osobnosť a dodatočné funkcie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti

1Len motory D240 a P300.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.