TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE

ABY SI KAŽDÝ UŽIL JAZDU ČO NAJVIAC

TOP
PRAKTICKÉ FUNKCIE PRE VODIČA
#component-4
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
#component-6
SYSTÉM INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY A APLIKÁCIE
#component-9
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
#component-12
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
PRAKTICKÉ FUNKCIE PRE VODIČA

Množstvo informácií a zábavy.

INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

Na voliteľnom 12,3-palcovom interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením a dokonale ostrou grafikou sa jasne a bez rušenia zobrazujú informácie o jazde, ako aj údaje systému zábavy a aktívnych bezpečnostných prvkov, vrátane navigácie, telefónu a médií.

TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO DUO

Voliteľné duálne 10-palcové dotykové obrazovky s vysokým rozlíšením ponúkajú zvýšenú flexibilitu a efektívnosť používania. Napríklad môžete jednoducho sledovať navigačné pokyny na hornej obrazovke, zatiaľ čo na spodnej môžete naďalej ovládať ďalšie funkcie, napríklad klimatizáciu alebo médiá.

PROJEKČNÝ DISPLEJ
PROJEKČNÝ DISPLEJ

Slúži na zobrazovanie kľúčových údajov o vozidle na čelnom skle, ako je rýchlosť jazdy, zaradený prevodový stupeň a pokyny navigácie. Vďaka krištáľovo čistej plnofarebnej grafike s vysokým rozlíšením má vodič dokonalý prehľad o všetkých informáciách.

VOLANT
VOLANT

Používanie niektorých funkcií, ako napríklad médií a telefónu, uľahčujú ovládacie prvky zabudované do kožou potiahnutého volantu. Mimoriadne športovým dojmom pôsobí volant typu R-Dynamic s úchopovými plochami z perforovanej kože.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ONLINE MÉDIÁ
Počúvajte počas jazdy svoju obľúbenú hudbu, rádio a podcasty. A to všetko bez použitia smartfónu. Prepojte svoje účty Deezer a TuneIn s portálom InControl a získate prístup k svojim médiám priamo prostredníctvom dotykovej obrazovky vo vozidle. K dispozícii len s balíkom Connect Pro.
KONEKTIVITA
S balíkom Smartphone získate prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Range Rover Evoque priamy prístup k aplikáciám prispôsobeným na používanie vo vozidle. Pomocou funkcie online médií balíka Connect Pro sa prostredníctvom dotykovej obrazovky môžete prihlásiť do služby Deezer alebo TuneIn a získate prístup k viac ako 40 miliónom hudobných skladieb a štyrom miliónom podcastov.
SMARTPHONE PACK
Tento balík zahŕňajúci funkciu InControl Apps vám umožňuje obsluhovať pomocou dotykovej obrazovky aplikácie vášho smartfónu Android™ alebo Apple™ prispôsobené na používanie vo vozidle.
yt:3Nx74AaiaDo
REMOTE
Pomocou smartfónu alebo inteligentných hodiniek môžete vopred nastavovať klimatizáciu, zamykať, odomykať a vyhľadávať vozidlo či zaznamenávať svoje cesty. Kompatibilné s väčšinou smartfónov, nositeľných doplnkov Android Wear™ alebo hodiniek Apple Watch®.
SYSTÉM INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY A APLIKÁCIE
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™
Audiosystémy a pokročilé algoritmy na digitálne spracovanie signálov od spoločnosti Meridian™ reprodukujú rytmus, intenzitu a časovanie každej hudobnej nahrávky presne v súlade so zámerom interpreta.
IGUIDE
S mobilnou príručkou k vozidlu iGuide budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku. Aplikácia Land Rover iGuide vysvetľuje význam všetkých dôležitých funkcií a ovládacích prvkov vo vašom vozidle Range Rover Evoque.
ZVOĽTE SI SVOJ RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si zo štyroch modelov a dvoch odlišných štýlov karosérie, pričom každá má jedinečnú osobnosť a dodatočné funkcie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti

Meridian is a registered trademark of Meridian Audio Ltd.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť závisia od jednotlivých trhov - informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Land Rover. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Funkciu InControl Apps a aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple/Play Store. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.