VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO
NAHOR
BALÍKY VOLITEĽNÝCH PRVKOV
BALÍK ČIERNYCH EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

Pozoruhodný vzhľad modelu Discovery Sport si môžete vylepšiť pomocou balíka čiernych exteriérových prvkov. Medzi detaily v úprave Gloss Black patrí mriežka chladiča a kryty vonkajších spätných zrkadiel, ako aj označenie na kapote a dverách batožinového priestoru. Dostupné pre model Discovery Sport aj Discovery Sport R-Dynamic.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
EXTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY
KOLESÁ

Vyberte si z ponuky diskov kolies pre modely Discovery Sport a Discovery Sport R-Dynamic. Dostupné sú vo veľkostiach od 17 do 21 palcov. Každé jedno vyniká výraznými dizajnovými črtami, ktoré vozidlu vštepujú svoj osobitý charakter.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PANORAMATICKÁ STRECHA

Cez pevnú panoramatickú strechu prúdi do interiéru modelu Discovery Sport prirodzené svetlo, ktoré vytvára jasnejší a priestrannejší pocit. K dispozícii je buď vo farbe karosérie alebo v čiernej kontrastnej úprave.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRÉMIOVÉ LED SVETLOMETY

Prémiové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami ponúkajú kombináciu výrazného dizajnu a praktických funkcií. Dodatočná funkcia asistenta diaľkových svetiel automaticky prepne diaľkové svetlá na stretávacie, keď systém zaznamená protiidúce vozidlo, aby tak zabránil oslňovaniu. Keď vozidlá prejdú okolo, opäť sa zapnú diaľkové svetlá.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
MATICOVÉ LED SVETLOMETY

Produkujú svetlo s kvalitou takmer na úrovni denného svetla, čo znižuje únavu očí. Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami sú vybavené funkciou adaptívnej regulácie lúča. Systém zaznamenáva protiidúce vozidlá a funkcia adaptívneho lúča zaisťuje výhody diaľkových svetiel bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY
KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

Prispôsobte si interiér modelu Discovery Sport a upravte si osvetlenie podľa nálady. Prostredníctvom tejto voliteľnej funkcie si môžete vybrať z desiatich farieb, ktorými upravíte osvetlenie interiéru.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
MASÁŽ A ODVETRÁVANIE

Sedadlá v modeli Discovery Sport ponúkajú funkciu masáže aj odvetrávania, aby zabezpečili optimálne pohodlie a dokonalý relax. Na voliteľných vyhrievaných a odvetrávaných predných sedadiel môžete nastaviť teplotu nezávisle od spolujazdca.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
LIŠTY
Vyjadrite svoju osobnosť a vylepšite povrchy modelu Discovery Sport pomocou niektorej zo štyroch líšt a obloženia interiéru.
SEDADLÁ
K dispozícii sú manuálne ovládané sedadlá nastaviteľné v 8 smeroch, ako aj elektricky nastaviteľné sedadlá nastaviteľné v 12 alebo 14 smeroch. Poskytujú pamäťovú funkciu a tiež funkcie masáže, vyhrievania a odvetrávania.
FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
Medzi farby sedadiel patrí Ebony a Light Oyster a – pre model Discovery Sport R-Dynamic –je tu aj možnosť kontrastného prešívania Mars Red.
BALÍKY PRE INTERIÉR
Prispôsobte si svoj model Discovery Sport ešte viac pomocou jedinečných detailov, ktoré závisia od vášho výberu: Discovery Sport alebo Discovery Sport R-Dynamic.
TECHNOLÓGIE

Intuitívne a inovatívne technológie v modeli Discovery Sport, ako napríklad projekčný displej a online navigačný systém Navigation Pro či systém rozbiehania pri nízkej priľnavosti a asistent mŕtveho uhla, prinášajú zábavnejšiu jazdu, lepšie možnosti pripojenia a viac informácií.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIE
LAND ROVER GEAR – PRÍSLUŠENSTVO
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL
Kryty vonkajších spätných zrkadiel v úprave Noble Chrome patria medzi doplnky do exteriéru, ktoré zdokonaľujú štýl exteriéru modelu Discovery Sport.
SKLADATEĽNÁ PREPRAVKA PRE DOMÁCE ZVIERA
S príslušenstvom, ako je skladacia prepravka pre domáce zviera, môžete prispôsobiť interiér a batožinový priestor modelu Discovery Sport, aby spĺňali všetky vaše potreby.
NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
Príslušenstvo na prevoz nákladu je ideálne na prepravu športového vybavenia a väčších predmetov, pretože zabezpečuje vyššiu flexibilitu a objem pre náklad.
FUNKČNOSŤ A TECHNOLÓGIE
Okrem štýlu interiéru si môžete prispôsobiť prvky technológií aj funkcie modelu Discovery Sport, aby vyhovovali vašim potrebám.
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá a porovnajte ich vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Discovery Sport
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Land Rover
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny autorizovaný predajca Land Rover, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.