TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE

ZOSTAŤ PRIPOJENÝ NEBOLO NIKDY TAKÉ ĽAHKÉ

TOP
PRAKTICKÉ FUNKCIE PRE VODIČA
#component-4
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
#component-6
SYSTÉM INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY A APLIKÁCIE
#component-9
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
#component-12
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
PRAKTICKÉ FUNKCIE PRE VODIČA

Množstvo informácií a zábavy.

INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

Na digitálnom prístrojovom paneli sa zobrazujú informácie o jazde, údaje informačno-zábavného systému a systémov aktívnej bezpečnosti vrátane navigácie, telefónu a médií – jasne a bez rozptyľovania.

TOUCH PRO
TOUCH PRO

Systém Touch Pro prináša relevantné informácie a zábavu, a to jasným a intuitívnym spôsobom. Na 10” dotykovej obrazovke môžete sledovať navigáciu a iné informácie, pritom reagovať pomocou multi-dotykových gest alebo hlasom.

PROJEKČNÝ DISPLEJ
PROJEKČNÝ DISPLEJ

Slúži na zobrazovanie kľúčových údajov o vozidle na čelnom skle, ako je rýchlosť jazdy, zaradený prevodový stupeň a pokyny navigácie. Vďaka krištáľovo čistej plnofarebnej grafike s vysokým rozlíšením má vodič dokonalý prehľad o všetkých informáciách.

VOLANT
VOLANT

Používanie niektorých funkcií, ako napríklad médií a telefónu, uľahčujú ovládacie prvky zabudované do kožou potiahnutého volantu. A na dosiahnutie športovejšieho vzhľadu sú na volante modelu, Discovery Sport R-Dynamic dekoratívne prvky v úprave Noble Chrome.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INCONTROL
Vďaka technológiám, ako je 4G Wi-Fi Hotspot, môžu cestujúci jednoducho sledovať svoje obľúbené relácie, klipy a skladby. Intuitívne rozhranie InControl prináša informácie a umožňuje vám sústrediť sa na cestu.
KONEKTIVITA
Zostaňte pripojení, všade. S balíkom Online Pack zabezpečíte nekončiacu zábavu pre cestujúcich. Vy môžete sledovať informácie vďaka balíku Smartphone Pack, ktorý hladko integruje pripojené zariadenia s modelom Discovery Sport.
BALÍK SMARTPHONE
Tento balík vám umožňuje obsluhovať pomocou dotykovej obrazovky aplikácie z vášho smartfónu Android™ alebo Apple™ prispôsobené na používanie vo vozidle.
REMOTE
Pomocou smartfónu alebo inteligentných hodiniek môžete vopred nastavovať klimatizáciu, zamykať, odomykať a vyhľadávať vozidlo či zaznamenávať svoje cesty. Kompatibilné s väčšinou smartfónov, nositeľných doplnkov Android Wear™ alebo hodiniek Apple Watch®.
SYSTÉM INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY A APLIKÁCIE
AUDIO
Audiosystém Meridian™ s výkonom 380 W prináša emocionálny zvukový zážitok pre všetkých cestujúcich v modeli Discovery Sport. 10 reproduktorov rozmiestnených po celej kabíne znamená, že každý cestujúci si môže počas jazdy vychutnať bohatý zvuk.
IGUIDE
S mobilnou príručkou k vozidlu iGuide budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku. Aplikácia Land Rover iGuide vysvetľuje význam všetkých dôležitých funkcií a ovládacích prvkov vo vašom vozidle Discovery Sport.
VYBERTE SI SVOJ MODEL DISCOVERY SPORT

Vyberte si zo štyroch modelov a dvoch odlišných štýlov karosérie, pričom každá má jedinečnú osobnosť a dodatočné funkcie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti

Meridian is a registered trademark of Meridian Audio Ltd.

Android™ and Android Wear™ is a trademark of Google Inc.

Apple® and Apple Watch® is a registered trademark of Apple Inc., registered in the US and other countries.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť závisia od jednotlivých krajín – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Land Rover. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

Online funkcie a pripojenie cez Wi-Fi závisia od inštalácie micro SIM karty s vhodným dátovým paušálom. Balík 4G Wi-Fi Hotspot a Online zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.