DISCOVERY SPORT

VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÉ SUV. TERAZ DOSTUPNÉ AJ AKO PLUG-IN HYBRID

ZOBRAZIŤ 360° EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE PLUG-IN HYBRID

EMISIE CO2 (g/km)
Od 46

SPOTREBA PALIVA, kombinovaná (l/100 km)
Od 2,0

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Discovery Sport.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/57dd544028bb06a4c90ea373903ae205a14ab5bb?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
DIZAJN
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Model Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA značky Discovery.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
DIZAJNOVÉ PRVKY
DIZAJNOVÉ PRVKY

Model Discovery Sport odlišujú výrazné tvary, dokonale vyvážené proporcie a charakteristické dizajnové krivky.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR

Nové lišty poskytujú možnosť ešte viac si prispôsobiť interiér modelu Discovery Sport. K dispozícii je päť farieb povrchov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
DISCOVERY SPORT
Discovery Sport predstavuje čistú interpretáciu a zdokonaľuje dizajn vozidla. Či sa s modelom Discovery Sport vydáte do mestskej džungle alebo jazdíte cez údolie, ďalšie dobrodružstvo absolvujete vo veľkom štýle.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC
Discovery Sport R‑Dynamic je výrazný a športový. Okrem prvkov štandardnej výbavy je možné model Discovery Sport R‑Dynamic HSE vybaviť 20“ diskami kolies štýlu 5089 a prednými sedadlami s pamäťovou funkciou pre vodiča s elektrickým nastavovaním v 14 smeroch.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
P290 BLACK EDITION
Pre tých, ktorí hľadajú vyšší výkon. Discovery Sport P290 Black Edition je vybavený 2,0-litrovým zážihovým motorom a – exkluzívne pre verziu P290 Black Edition – systémom Active Driveline pre ešte lepšie riadenie.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
UNIVERZÁLNOSŤ
5+2 SEDADIEL
5+2 SEDADIEL

157 litrovŠtandardný mokrý objem batožinového priestoru dosahuje až 157* litrov, pričom vo vozidle je dostatočný priestor pre vás a šesť priateľov. To zodpovedá suchému objemu 115* litrov, vypočítanému za použitia pevných blokov.


5 SEDADIEL
5 SEDADIEL

1179 litrovZbaľte si všetky potrebné veci navyše. Pri štandardnej konfigurácii s piatimi sedadlami je mokrý objem batožinového priestoru 1 179* litrov, pričom použiteľný suchý objem je 963* litrov.


4 SEDADIEL
4 SEDADIEL

1302 litrovSklopte jedno zo zadných sedadiel a získate dodatočný mokrý objem 1 302* litrov. Môžete si so sebou vziať niekoľko ďalších vecí, čo zodpovedá dostupnému suchému objemu 1 085* litrov.


3 SEDADIEL
3 SEDADIEL

1548 litrovTáto konfigurácia modelu Discovery Sport umožňuje cestovať s dvomi priateľmi bez ústupkov ohľadne množstva batožiny. Mokrý objem je 1 548* litrov, použiteľný suchý objem 1 330* litrov.


2 SEDADLÁ
2 SEDADLÁ

1794 litrovPo sklopení druhého radu ľahko odveziete so sebou aj väčšie veci. Objem batožinového priestoru sa zväčší na 1 794* litrov. Suchý objem dosahuje 1 574* litrov.


Mokrý objem je priemyselný štandard, ktorý sa meria naplnením batožinového priestoru kvapalinou. Suchý objem sa meria za pomoci pevných blokov (200 x 50 x 100 mm) a uvádza množstvo použiteľného priestoru vo vozidle.

NÁDRŽE Play VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT
Objem batožinového priestoru, ktorý je špičkou v kategórii, je ideálny pre potreby vašej rodiny, ale ako budete vidieť za cestujúcich a ich výstroj? S vnútorným spätným zrkadlom ClearSight si môžete vychutnať nerušený výhľad bez ohľadu na to, kto alebo čo je za vami.
AKTÍVNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL
Vychutnávajte si svoje obľúbené vonkajšie činnosti bez toho, aby ste so sebou museli nosiť kľúče od auta. Voliteľný náramok Activity Key je odolné a dokonale vodotesné nositeľné zariadenie. Kľúče jednoducho necháte bezpečne zamknuté vo vozidle a svoj Discovery Sport môžete zamknúť a odomknúť pomocou náramku Activity Key.
MATICOVÉ LED SVETLOMETY
Maticové LED svetlomety patria do nášho radu technológií a sú vybavené adaptívnym lúčom, ktorý sa sklápa a nastavuje tak, aby zaistil maximálnu viditeľnosť bez oslňovania protiidúcich vozidiel.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
Vyberte si z radu funkcií navrhnutých tak, aby boli jazda aj parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie. Vďaka mnohým dostupným inovatívnym technológiám objavíte všetky funkcie, ktoré boli navrhnuté na zdokonalenie vášho pôžitku z jazdy a zabezpečenie väčšej bezpečnosti.
TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE
PIVI A PIVI PRO

Medzi prvky štandardnej výbavy systému Pivi patrí:

– 10" dotykový displej
– DAB digitálny rádioprijímač
– Rozhranie s novým dizajnom
– Apple CarPlay® 2
– Android AutoTM 3
– Aplikácia Remote4

Aktualizujte na systém Pivi Pro5 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad samoučiaci sa navigačný systém, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

STRUČNÉ INFORMÁCIE

Na novom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní, vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.


Voliteľný projekčný displej6 premieta na čelné sklo kľúčové informácie pomocou laserovej technológie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIAN S PRIESTOROVÝM ZVUKOM

Skutočne pútavý a absolútne autentický zážitok ako v koncertnej sále. Vodiča a cestujúcich obklopí sýtosť a čistota otvoreného, priestranného vystúpenia prehrávaného prostredníctvom súpravy bočných, predných a zadných reproduktorov. A všetko je dokonale integrované pomocou technológie TrifieldTM, takže sa môžete posadiť a vychutnať si všetky detaily.

14 reproduktorov a dvojkanálový subwoofer, zosilňovač s výkonom 650 W.

Funkcie: Digitálne spracovanie signálov, korekcia zvuku v kabíne od spoločnosti Meridian, funkcia Meridian Digital Dither Shaping, Trifield.

SOFTVÉROVÉ AKTUALIZÁCIE
Vďaka aktualizáciám7 ostáva softvér vo vozidle stále v aktuálnom stave. Systém informácií a zábavy, telematický systém a rôzne riadiace moduly sa môžu na diaľku aktualizovať, aby mohli vždy optimálne fungovať. To znamená, že vaše vozidlo sa neustále zlepšuje.
BALÍK ONLINE FUNKCIÍ
Balík online funkcií8 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k:

– neobmedzenému prehrávaniu médií,
– predpovedi počasia,
– online synchronizácii kalendára.
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE
Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.
SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5
Voliteľný systém ionizácie vzduchu NanoeTM zdokonaľuje pocit zdravia vodiča a cestujúcich. Po stlačení tlačidla PURIFY sa aktivuje špeciálne navrhnutý filter, ktorý zachytáva jemné častice z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5 a vzdušné alergény, ako je prach a peľ.
schopnosti
POHON VŠETKÝCH KOLIES

Zaručuje spoľahlivú jazdu na cestách aj mimo nich. Na klzkých povrchoch, ako je tráva a sneh, dokáže zabezpečiť najvyšší možný záber vyvažovaním množstva krútiaceho momentu prenášaného na predné a zadné kolesá.

TERRAIN RESPONSE 2
Optimalizujte si model Discovery Sport pomocou niektorého zo štyroch jazdných režimov, ktorý zodpovedá vlastnostiam terénu. Systém Terrain Response 2 monitoruje jazdné podmienky a vylepšuje tento oceňovaný systém na ďalšiu úroveň, pretože systematicky vyberá najvhodnejší jazdný režim.
BRODENIE
Zostaňte sebavedomí a spontánni, dokonca aj pri jazde cez vodu. Funkcia snímania hĺbky vody pri brodení vám pomôže bezpečne prejsť cez brody, pretože model Discovery Sport vás upozorní, keď sa výška vody priblíži k maximálnej hĺbke brodenia vozidla.
ŤAHANIE PRÍVESU
Model Discovery Sport môže ťahať príves s hmotnosťou až 2 500 kg. Za príplatok si na vozidlo môžete nechať namontovať odnímateľné alebo elektricky vysúvateľné ťažné zariadenie. Všestranné vlastnosti vozidla môžete ešte viac zdokonaliť výberom z radu príslušenstva na prevoz nákladu a ťahanie.
SYSTÉM ZOBRAZENIA PRIESTORU POD VOZIDLOM S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT
Ideálny pri jazde v nerovnom teréne. Je dostupný s 3D priestorovým kamerovým systémom a vďaka systému zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight9 dokáže vodič „vidieť cez kapotu“ modelu Discovery Sport, pričom sa počas jazdy zobrazuje viacero pohľadov na okolie vrátane spodnej strany vozidla a kolies.
VÝKON
PLUG-IN HYBRID

Discovery Sport Plug‑in Hybrid je ideálny na každodenné dochádzanie v meste aj na dobrodružstvá s rodinou. Užijete si čisto elektrickú jazdu bez emisií, pritom ho možno nabiť pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky.

PRESKÚMAJTE PLUG-IN HYBRID
POHONNÉ SÚSTAVY
Discovery Sport je k dispozícii s celým radom motorov, vrátane verzie Plug-in Hybrid, ktoré vám zaistia všetky vlastnosti – od výkonu a čistého pôžitku z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť.
KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM
Vybrané parametre, ako napríklad zavesenie kolies a riadenie, je možné v modeli Discovery Sport individuálne konfigurovať pomocou dotykového displeja podľa vašich požiadaviek.
HNACIA SÚSTAVA ACTIVE DRIVELINE
Dostupná exkluzívne pre Discovery Sport P290 Black Edition. V teréne zaisťuje systém Active Driveline ešte vyššiu úroveň priľnavosti, stability a vyrovnanosti. Počas jazdy na ceste sa systém postará o lepší prejazd zákrutami.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

Všestranné kompaktné SUV. Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Land Rover Discovery Sport.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ
VYBERTE SI SVOJ MODEL DISCOVERY SPORT
Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
GALÉRIA
Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Discovery Sport si určite všimnete.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNICKÉ ÚDAJE
Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER
PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER

Štýlový a praktický – prispôsobte si model Discovery Sport pomocou doplnkov do exteriéru a interiéru.

NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
KOLEKCIA LAND ROVER
KOLEKCIA LAND ROVER

Naša exkluzívna kolekcia doplnkov sa inšpirovala našimi vozidlami a je vyrobená s typickým britským zmyslom pre štýl.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektný model Discovery Sport.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.

Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.


Zobraziť údaje WLTP

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

*Obrázok reprezentuje sedadlá posunuté úplne dopredu a bez náklonu.

1Podlieha miestnym predpisom. Ak vodiči s bifokálnymi alebo multifokálnymi okuliarmi nedokážu ľahko zaostriť na obraz digitálneho spätného displeja ClearSight, môžu kedykoľvek prejsť do režimu spätného zrkadla.

2Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

4Aplikácia Land Rover Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

5Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

6V niektorých krajinách sa vyžaduje montáž skla tlmiaceho slnečné žiarenie. Pokyny navigácie sa na čelnom skle zobrazujú iba v prípade, ak je vo výbave vozidla systém Pivi Pro.

7Aktualizácie vyžadujú dátové pripojenie.

8Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

9Systém zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight je závislý od 3D priestorového kamerového systému. Obraz sa nezobrazuje v reálnom čase. V záujme bezpečnosti vždy kontrolujte okolie. Podlieha miestnym predpisom.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisí od krajiny – dostupnosť v konkrétnej krajine a úplné podmienky si overte u predajcu Land Rover. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.
Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.