FILM „NIE JE ČAS ZOMRIEŤ“ A ZNAČKA LAND ROVER

LAND ROVER JE HVIEZDOU FILMU „NIE JE ČAS ZOMRIEŤ“

ZISTITE VIAC
SVR – VZRUŠUJÚCI ŠPORTOVÝ VÝKON

RANGE ROVER SPORT SVR POZDVIHUJE LUXUS A VÝKON NA NOVÚ ÚROVEŇ S ÚŽASNOU OVLÁDATEĽNOSŤOU A VÝKONOM NA CESTE AJ V TERÉNE

OBJAVTE SVR

SVR rozširuje šírku schopnosti vozidla. Výkon na ceste je jednoducho elektrizujúci.

JOHN EDWARDS
GENERÁLNY RIADITEĽ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NAŠA DNA

<span style="text-transform: capitalize; ">SVAutobiography</span> – NEPOROVNATEĽNÝ LUXUS
Luxusný dizajn, špičkové materiály a bezkonkurenčné pohodlie vytvára neporovnateľnú jazdu vo verzii SVAutobiography.
PRESKÚMAJTE VOZIDLÁ SVAUTOBIOGRAPHY
SVO - TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS
Luxus, výkon a schopnosti sme povýšili na novú úroveň, aby mohli vzniknúť jedinečné vozidlá Land Rover.
PRESKÚMAJTE VOZIDLÁ SVO
PODVOZOK
Ľahké kolesá poskytujú vyšší výkon, zatiaľ čo prepracované systémy zavesenia kolies, tlmenia a riadenia zaisťujú presné ovládanie a vzrušujúci pôžitok z jazdy.
AKTÍVNY VÝFUKOVÝ SYSTÉM
Aktívny výfukový systém je vybavený dvojstupňovým aktívnym výfukom s elektronicky ovládanými ventilmi, ktoré vytvárajú výraznú chrapľavú zvukovú kulisu. Integrované štvorité koncovky výfuku exkluzívne dostupné pre SVR ešte viac zvýrazňujú vzhľad.
DIZAJN EXTERIÉRU
Exteriér SVR je zvýraznený unikátnym dizajnom kapoty z kompozitných uhlíkových vlákien, ktorý možno objednať vo farbe karosérie alebo v nápadnom, odkrytom vyhotovení z lesklých čiernych uhlíkových vlákien. Mohutný vzhľad SVR ďalej dopĺňa sieťovina mriežky chladiča so znakom SVR a novými bočnými otvormi na blatníkoch vo vyhotovení Narvik Black. Vzhľad dopĺňajú svetlomety Pixel LED a výrazné, charakteristické denné svetlá.
SEDADLÁ SVR PERFORMANCE
Nové ľahké sedadlá SVR Performance poskytujú dokonalú podporu s maximálnou kontrolou. Sú čalúnené kožou Windsor. V štandardnej výbave obsahujú vyhrievanie a môžu byť voliteľne vybavené odvetrávaním. Tieto elegantnejšie sedadlá sú k dispozícii v štyroch farebných kombináciách, s perforovaným vzorom Cut Diamond a s reliéfnym logom SVR na opierke hlavy.
VOZIDLÁ SVR

Vozidlá SVO sú nielen prispôsobené mieru pomocou originálnych dielov Land Rover, ale sú kryté plnohodnotnou zárukou výrobcu, čo zaručuje kvalitu do budúcnosti.

RANGE ROVER SPORT SVR

Range Rover Sport SVR má celohliníkovú samonosnú karosériu s technológiou Land Rover a je postavená na silnej a tuhej konštrukcii. Výsledkom odľahčenej architektúry vozidla je vyšší výkon. Toto sebavedomé a vyrovnané vozidlo jednoducho chce, aby ste ho riadili.

ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
KDE NÁS NÁJDETE
Vyhľadajte najbližšieho predajcu Land Rover
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.

© 2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Indicia © 1962-2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.

Vo filmových scénach účinkujú profesionálni kaskadéri. Nepokúšajte sa ich napodobniť.
Modely Defender vo filme sú upravené pre potreby a prácu kaskadérov: majú strechu, predné svetlá a plech podlahy pre extrémne zaťaženie, ochranné klietky proti prevráteniu vozidla a bezpečnostný palivový článok. Sedadlá, bezpečnostné pásy, chladenie motora, pneumatiky a svetlá výška podvozku nie sú súčasťou sériových modelov.