UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

ZVOĽTE MODEL

ZVOĽTE MOTOR

ZVOĽTE VÝBAVU

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY RANGE ROVER VELAR

Pozrite si celý modelový rad.

ELEKTRICKÝ HYBRID

V duchu udržateľnosti a kultivovanosti.

**Zobraziť údaje WLTP

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty CO2,spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

± Uvedené údaje sú vypočítané podľa normy NEDC a pochádzajú z oficiálnych testov výrobcu. Údaje sa môžu líšiť v závislosti od prostredia a štýlu jazdy. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť.

 

Maximálna rýchlosť v prípade motorov v modeloch s vinutými pružinami je 210 km/h.

‡‡ V kombinácii s elektromotorom.

Vrátane vodiča s hmotnosťou 75 kg, všetkých prevádzkových kvapalín a 90 % paliva.

Vrátane všetkých prevádzkových kvapalín a 90 % paliva.

Suchý objem: Meria sa pomocou pevných blokov v súlade s normou VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm). Objem meraný až po strop. Konfigurácia batožinového priestoru a celkový objem batožinového priestoru sa budú líšiť podľa špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny.

Mokrý objem: Meria sa simuláciou vyplnenia batožinového priestoru kvapalinou. Objem meraný až po strop. Konfigurácia batožinového priestoru a celkový objem batožinového priestoru sa budú líšiť podľa špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny.

S elektronicky riadeným pneumatickým pružením.

 

Hmotnosti platia pre vozidlá so štandardnou špecifikáciou. Voliteľné doplnky navyšujú hmotnosť.