UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

RANGE ROVER VELAR S

Range Rover Velar v jeho najčistejšej podobe.

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC SE

Vizuálne zvýrazňuje dynamický vzhľad.

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC HSE

Vizuálne zdôrazňuje redukcionistický vzhľad s nádychom majestátnosti.

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

RANGE ROVER VELAR AUTOBIOGRAPHY

Nezameniteľný výraz sofistikovanej elegancie.

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

HLAVNÉ PRVKY

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.

ELEKTRICKÝ HYBRID

V duchu udržateľnosti a kultivovanosti.

Maximálna rýchlosť v prípade motorov v modeloch s vinutými pružinami je 210 km/h.

‡‡V kombinácii s elektromotorom.

 

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

2Môžu platiť zásady férového používania. Súčasťou štandardnej výbavy je predplatné na 1 rok, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.

3Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadujú aktiváciu a vozidlo sa musí nachádzať v oblasti so sieťovým pokrytím. Súčasťou týchto služieb je aj ich predplatné po dobu 12 mesiacov. Možno ho predĺžiť do uplynutia obdobia záruky alebo po skončení počiatočného obdobia. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.

4Len kompatibilné smartfóny. Vaše vozidlo je pripravené na systém Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay. Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

5Asistent monitorovania mŕtveho uhla môže pomôcť zabrániť zrážkam. Ak vaše vozidlo zaznamená iné vozidlo vo vašom mŕtvom uhle, keď začnete meniť jazdný pruh, automaticky začne pôsobiť silou na volant – to znamená, že by ste mali vykonať korekciu riadenia.

 

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť budú závisieť od jednotlivých trhov – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

 

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC. Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.