VYBERTE SI SVOJ MODEL

Nezameniteľné vyjadrenie sofistikovaného dizajnu.
Luxus, ktorý si vyžaduje pozornosť.
Range Rover Evoque, ktorý vyžaruje sebadôveru.
Range Rover Evoque vo svojej najčistejšej podobe.

PREHĽAD ŠPECIFIKÁCIÍ

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

PREHĽAD ŠPECIFIKÁCIÍ

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

PREHĽAD ŠPECIFIKÁCIÍ

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

PREHĽAD ŠPECIFIKÁCIÍ

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

Side view of Range Rover Evoque

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER EVOQUE

Výrazný a sebaistý v každom smere.

Range Rover evoque charging at the phev station point

HYBRIDNÝ ELEKTRICKÝ MODEL

Prebuďte svoje zmysly s Range Rover Evoque.

Ak je vozidlo vybavené 18-palcovými kolesami, dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 221 km/h.

‡‡V kombinácii s elektrickým motorom.

 

1Ak si vyberiete posuvnú panoramatickú strechu, zníži sa dostupný priestor nad hlavou vpredu aj vzadu.

220" vzor 1085, lesklá tmavosivá s kontrastom diamantového sústruhu je súčasťou štandardnej výbavy pri motore P300e.

3Zákazníci, ktorí nosia varifokálne alebo bifokálne šošovky, môžu mať problémy s prispôsobením sa digitálnemu režimu zrkadla. Normálny režim zrkadla môžu používať kedykoľvek.

4Aplikácia Land Rover Remote obsahuje predplatené služby, ktoré je možné predĺžiť po uplynutí pôvodnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote je potrebné stiahnuť z obchodu Apple App Store/ Google Play Store.

5Vaše vozidlo je pripravené využívať služby Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka Apple CarPlay závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

6Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby ponúkané systémom Android Auto závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na stránke https://www.android.com/auto/. ​

7Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

8Môžu sa uplatňovať zásady férového používania služby. Štandardne zahŕňa 1-ročné predplatné, ktoré môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover. Závisí od trhu mobilnej siete, signálu a zákazníckeho účtu. Vyžaduje si mobilné dáta alebo pripojenie pomocou Wi-Fi. Vyžaduje ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

9Služby na sledovanie odcudzených vozidiel Secure Tracker a Secure Tracker Pro si vyžadujú aktiváciu a prítomnosť v oblasti s pokrytím siete. Zahŕňajú predplatné služby na 12 mesiacov, ktoré môže byť rozšírené na záručnú dobu alebo obnovené po počiatočnom období podľa odporúčania vášho predajcu Land Rover.

10Len pre automatickú prevodovku.

11Nie je k dispozícii pre motor P300e.

12Svetlá eloxovaná povrchová úprava je štandardnou výbavou pri automatickej prevodovke.

13Asistent rozpoznávania mŕtveho uhla vám môže pomôcť zabrániť kolízii. Ak vaše vozidlo rozpozná v mŕtvom uhle iné vozidlo, keď začnete meniť jazdný pruh, na volant sa automaticky aplikuje rotačná sila, čo znamená, že je potrebné vykonať korekciu riadenia.

14Len kompatibilné telefóny.

153D priestorová kamera. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

16Sivá povrchová úprava Cosmic Grey je k dispozícii pri modeli S a manuálnej prevodovke.

 

Doplnková výbava a jej dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si je inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných doplnkových prvkov. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s vhodným dátovým tarifom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pobočiek. Niektoré funkcie systému Alexa závisia od technológií inteligentnej domácnosti. Na používanie služby Amazon Alexa potrebujete účet Amazon.

 

Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu sa uplatňovať podmienky pre koncových používateľov spoločnosti Apple Inc.

 

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.