UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MOTOR

VYBERTE SI ŠPECIFIKÁCIU

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

PERSONALIZÁCIA

Vyberte si zo širokej ponuky možností a príslušenstva.

RANGE ROVER SV

Zdokonalený. Luxusný. Exkluzívny.

MODELY RANGE ROVER

Pozrite si celý modelový rad.

±†Uvedené hodnoty sú hodnoty NEDC2 vypočítané z oficiálnych testov WLTP vykonaných výrobcom v súlade s legislatívou EÚ s plne nabitou batériou. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami a namontované príslušenstvo. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. Potom je možné uplatniť správny daňový režim.

 

**Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na sériovom vozidle na štandardizovanej trase.

 

Pri zapnutej funkcii Dynamic Launch.

Zahŕňa 75 kg vodiča, plnú nádrž a 90 % paliva.

Zahŕňa všetky kvapaliny a 90 % paliva.

Range Rover SV LWB Celková hmotnosť vozidla (GVW) a maximálna hmotnosť súpravy vozidla a prívesu (GTW) sa zníži o 30 kg, ak je uvedená výbava SV Signature Suite.

Suchý: Objem meraný pomocou pevných blokov v súlade s VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Mokrý: Objem meraný simuláciou nákladového priestoru naplneného kvapalinou.

**S odstráneným krytom ťažného oka.

 

Hmotnosti odrážajú vozidlá podľa štandardných špecifikácií. Voliteľné doplnky zvyšujú hmotnosť.

 

Voliteľné funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia vyžaduje inštaláciu iných funkcií. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.