„Vďaka oceneniu World Car Design of the Year za rok 2018 pozdvihuje model Velar SVAutobiography Dynamic – s 5,0-litrovým motorom V8 – vycibrený štýl a výkon na novú úroveň.“

Michael Van Der Sande,
výkonný riaditeľ sekcie Special Vehicle Operations

DIZAJN

Charakteristické prvky

 • DISKY KOLIES
  DISKY KOLIES

  Dizajn štandardných 21-palcových kovaných zliatinových diskov ešte vylepšuje precíznu obratnosť a ovládateľnosť vozidla. Voliteľné 22-palcové disky kolies možno objednať v dvoch povrchových úpravách.

 • LUXUSNÉ SEDADLÁ
  LUXUSNÉ SEDADLÁ

  Pre dosiahnutie dokonalého luxusu sú predné sedadlá čalúnené perforovanou kožou Windsor s prešívaním Diamond Quilted, nastaviteľné v 20 smeroch a vybavené pamäťovou funkciou a možnosťou nastavenia vyhrievania, chladenia a masáže – a to všetko v rámci štandardnej výbavy. Vyhrievané a polohovacie zadné sedadlá zabezpečujú najvyšší možný komfort.

 • MODERNÉ PROSTREDIE
  MODERNÉ PROSTREDIE

  Každý detail tohto vozidla – od hliníkových páčok sekvenčného radenia až po vrúbkovanú úpravu na otočnom ovládači radenia a ovládacích prvkoch – bol majstrovsky vytvorený na to, aby poskytoval ukážkové úrovne luxusu a vycibreného štýlu.

 • CAPABILITY
  CAPABILITY

  Land Rover has always been synonymous with capability. Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic is no exception. Its suite of precision engineered technologies ensure you can tackle everything from grass, gravel and snow, to mud, ruts and sand with the utmost confidence.

 • AKTÍVNY VÝFUKOVÝ SYSTÉM
  AKTÍVNY VÝFUKOVÝ SYSTÉM

  Súčasťou modelu Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic je aktívny výfukový systém s premenlivým časovaním ventilov (Variable Valve Active Exhaust System). Pomocou špičkového softvéru „Fluid Dynamic“ tento ľahký systém zabezpečuje vzrušujúci výkon, pričom poskytuje charakteristický zvuk motora.

 • DYNAMIKA JAZDY
  DYNAMIKA JAZDY

  Toto vozidlo prináša absolútny vrchol dynamického výkonu a ponúka vynikajúce schopnosti na spevnených cestách aj v teréne. Spolupráca systému pohonu všetkých kolies (AWD) a systému inteligentného riadenia dynamiky hnacieho ústrojenstva optimalizuje trakciu a spotrebu paliva.

VÝKON

KULTIVOVANOSŤ

Prehľad motorov

Motor Zrýchlenie 0-100km/h
v sekundách
Maximálna rýchlosť km/h Krútiaci moment Nm
PREPLŇOVANÝ 5,0-LITROVÝ MOTOR V8 SUPERCHARGED Cieľové údaje sú získané na základe projektového koncepčného vozidla s výrobným zámerom a preto sa môžu meniť. 4,5 274 680