Voliteľná výbava a príslušenstvo

Pozrite si film

Voliteľná výbava exteriéru

Voliteľná výbava exteriéru

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

V rámci voliteľnej výbavy je k dispozícii pevné panoramatické strešné okno alebo posuvné panoramatické strešné okno, vďaka ktorým sa ešte viac zvýrazní už beztak úctyhodná priestrannosť vozidla. Farbu strechy si môžete zvoliť vo farbe karosérie alebo v kontrastnej čiernej farbe, ktorá ešte viac zvýrazní exteriér vášho vozidla.

ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO

Voliteľná výbava interiéru

 • OZDOBNÉ OBLOŽENIE
  OZDOBNÉ OBLOŽENIE

  Široký sortiment ozdobných obložení zahŕňa ozdobné obloženie z uhlíkového vlákna s výpletom z medeného drôtu, hliníkové ozdobné obloženie Aluminium alebo Shadow Aluminium a ozdobné obloženie Argento Pinstripe s povrchom vo vysokom lesku. Všetky nádherne dopĺňajú vzhľad dverí nad lakťovými opierkami. Na výber je tiež celá škála povrchových úprav, ktoré ešte podčiarkujú charakter interiéru.

 • SEDADLÁ
  SEDADLÁ

  Ponuka sedadiel zahŕňa elektricky ovládané sedadlá nastaviteľné v 8, 10, 18 a 20 smeroch a doplnené o najrôznejšie funkcie, ako sú napríklad pamäťová a masážna funkcia alebo vyhrievanie a chladenie predných sedadiel. Komfort je prvoradý.

 • FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
  FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU

  Výberom farby interiéru môžete ešte lepšie vyjadriť svoj osobný štýl. Ponuka možností výberu farebného odtieňu sedadiel a čalúnenia stropu zahŕňa odtiene Vintage Tan, Ebony, Eclipse, Light Oyster a Acorn.

 • BALÍKY DOPLNKOV INTERIÉRU
  BALÍKY DOPLNKOV INTERIÉRU

  Zvolením balíka doplnkov interiéru Interior Luxury alebo Interior Luxury Plus si zabezpečíte v nádherne vybavenom interiéri modelu Range Rover Velar ešte väčší komfort a ešte vycibrenejší štýl.

Voliteľná výbava interiéru

Voliteľná výbava interiéru

Voliteľná výbava interiéru

ŠTVORZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA

Systém umožňuje nezávislé ovládanie pre vodiča, spolujazdca na prednom sedadle a cestujúcich na oboch stranách druhého radu sedadiel. Obsahuje prídavné vetracie otvory zabudované v stredných stĺpikoch karosérie.

PREVZIAŤ BROŽÚRU

Voliteľná výbava interiéru

Voliteľná výbava interiéru

UZAMYKATEĽNÁ A CHLADENÁ ODKLADACIA SCHRÁNKA PRED SEDADLOM SPOLUJAZDCA

Do odkladacej schránky pred sedadlom spolujazdca je privádzaný vzduch z klimatizačného systému. Tento vzduch má podobnú teplotu ako vzduch v kabíne a ochladzuje vnútorný priestor schránky.

PREVZIAŤ BROŽÚRU

Voliteľná výbava interiéru

Voliteľná výbava interiéru

KONFIGUROVATEĽNÉ AMBIENTNÉ INTERIÉROVÉ OSVETLENIE

Táto funkcia vám umožňuje meniť farbu a odtieň osvetlenia a tým aj atmosféru interiéru vozidla - presne podľa vašej nálady. Vyberať si môžete z celkového počtu desiatich farieb,- od bielej, farby „mesačného svitu“ až po červenú.

PREVZIAŤ BROŽÚRU

VOLITEĽNÁ VÝBAVA A DOPLNKY - ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

 • BALÍK CAPABILITY
  BALÍK CAPABILITY

  Obsah balíka zahŕňa: 22” disky kolies Dynamic Baratheon, čierne pozdĺžne strešné nosiče, priečne nosiče, malý športový strešný box, nosič na bicykle namontovaný na streche - horský bicykel Land Rover, vysúvacie bočné schodíky a predné a zadné lapače nečistôt.

 • BALÍK SPORT
  BALÍK SPORT

  Obsah balíka zahŕňa: 22” disky kolies Dynamic Baratheon, vysúvacie bočné schodíky, čierne nápisy/čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel a zadný spojler.

 • VYSÚVACIE BOČNÉ SCHODÍKY
  VYSÚVACIE BOČNÉ SCHODÍKY

  Elegantne a prakticky riešené schodíky uľahčujú nastupovanie a vystupovanie. Schodíky sú sklopené pod bočnými prahmi dverí a automaticky sa vysunú pri otvorení dverí alebo po aktivovaní tlačidlom diaľkového ovládača. Automaticky sa sklopia po zatvorení dverí. Bočné schodíky jemne reagujú na každú prekážku a nevysunú sa v teréne alebo pri nízkom stupni nastavenia podvozku. Automatický režim môže byť prerušený, aby umožnil prístup ku streche, keď sú dvere zatvorené. Vysúvacie bočné schodíky sú kompatibilné s prednými lapačmi nečistôt a sú charakteristické svojím dizajnom nehrdzavejúcej ocele a laserom vypáleným logom Range Rover Velar.

 • SYSTÉM PRÍSLUŠENSTVA CLICK AND GO
  SYSTÉM PRÍSLUŠENSTVA CLICK AND GO

  Systém Click and Go je viacúčelový systém príslušenstva upevnený na zadnej časti predných sedadiel a je určený pre cestujúcich v druhom rade sedadiel. Univerzálna základná časť systému Click and Go sa inštaluje na montážne body opierky hlavy a možno na ňu pridávať ďalšie príslušenstvo na uchytenie tabletov či zavesenie tašiek, košieľ alebo sák. Každá časť príslušenstva je predávaná samostatne. Keď základnú časť práve nepoužívate, môžete ju jednoducho odstrániť.