Dizajn

  FIRST EDITION

  FIRST EDITION

  Exteriér

  Verzia First Edition ponúka exkluzívne dizajnové detaily a vysokú výbavu, ako napríklad nápisy First Edition, strechu v kontrastnej čiernej farbe, posuvné panoramatické strešné okno, laserové svetlomety Matrix LED s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou a 22" disky kolies z ľahkej zliatiny s 9 delenými lúčmi a s diamantom obrábaným povrchom.

  PREVZIAŤ BROŽÚRU

  FIRST EDITION

  FIRST EDITION

  Interiér

  Prevedenie interiéru modelu Range Rover Velar First Edition je na najvyššej možnej úrovni. Zahŕňa čalúnenie perforovanou kožou Windsor vo farebnom odtieni Light Oyster/Ebony, čalúnenie stropu Alston, ozdobné obloženie dverí z uhlíkového vlákna s výpletom z medeného drôtu a nápis First Edition na oboch stredných stĺpikoch karosérie a na ozdobnom obložení interiéru.

  ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO

  Charakteristické vlastnosti

  • 22" DISKY S 9 DELENÝMI LÚČMI A S DIAMANTOM OBRÁBANÝM POVRCHOM - „ŠTÝL 9007“
   22" DISKY S 9 DELENÝMI LÚČMI A S DIAMANTOM OBRÁBANÝM POVRCHOM - „ŠTÝL 9007“

   22" disky vytvorené v dynamickom dizajne s 9 delenými lúčmi a s kultovým logom Land Rover v strede.

  • LASEROVÉ SVETLOMETY MATRIX LED S DENNÝMI PREVÁDZKOVÝMI SVETLAMI S JEDINEČNOU SIGNATÚROU
   LASEROVÉ SVETLOMETY MATRIX LED S DENNÝMI PREVÁDZKOVÝMI SVETLAMI S JEDINEČNOU SIGNATÚROU

   Tieto laserové svetlomety Matrix LED sa vyznačujú odvážnym dizajnom a zabezpečujú kvalitu svetla, ktorá je takmer na úrovni denného svetla, pričom poskytujú skvelé osvetlenie a znižujú únavu očí. Pri rýchlostiach nad 80 km/h predlžuje laserová technológia dosah diaľkových svetiel a tým sa zlepší viditeľnosť cesty až do 550 m. Systém ADB (Adaptive Driving Beam) využíva prednú kameru na detekciu protiidúcich vozidiel a ovláda diaľkové svetlá tak, že vytvára „tiene“ okolo vášho vozidla alebo vozidiel pred vami, takže môžete pokojne využívať výhody diaľkového osvetlenia cesty bez toho, aby oslňovalo iných účastníkov cestnej premávky.

  • VYHRIEVANÝ VOLANT POTIAHNUTÝ KOŽOU
   VYHRIEVANÝ VOLANT POTIAHNUTÝ KOŽOU

   Pre dosiahnutie maximálneho pohodlia vodiča aj v oblastiach s chladnejšou klímou sa Range Rover Velar First Edition dodáva s vyhrievaným volantom potiahnutým kožou Windsor.

  • SEDADLÁ ČALÚNENÉ PERFOROVANOU KOŽOU WINDSOR A NASTAVITEĽNÉ V 20 SMEROCH S PAMÄŤOVOU FUNKCIOU A FUNKCIOU MASÁŽE PRE VODIČA A SPOLUJAZDCA VPREDU.
   SEDADLÁ ČALÚNENÉ PERFOROVANOU KOŽOU WINDSOR A NASTAVITEĽNÉ V 20 SMEROCH S PAMÄŤOVOU FUNKCIOU A FUNKCIOU MASÁŽE PRE VODIČA A SPOLUJAZDCA VPREDU.

   Luxusné sedadlá čalúnené kožou Windsor sa pýšia funkčnosťou, ktorá zahŕňa možnosť nastavenia v 20 smeroch, pamäťovú funkciu a funkciu masáže pre vodiča a spolujazdca vpredu, klimatizované sedadlá vpredu a tiež vyhrievané sedadlá vzadu.

  • REFERENČNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIAN S PRIESTOROVÝM ZVUKOM A INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
   REFERENČNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIAN S PRIESTOROVÝM ZVUKOM A INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

   Referenčný zvukový systém Meridian™ ponúka výkon 1300 W prostredníctvom 22 reproduktorov a dvojkanálového subwoofera - všetko v krásnej súhre vďaka technológii Trifield™. Interaktívny displej vodiča s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 12,3" dokáže poskytnúť a zobraziť veľké množstvo informácií, zábavného obsahu a údajov pre zabezpečenie aktívnej bezpečnosti.

  • PROJEKČNÝ DISPLEJ (HUD)
   PROJEKČNÝ DISPLEJ (HUD)

   Systém projekčného displeja (HUD) všetkých nových vozidiel Land Rover je navrhnutý predovšetkým s ohľadom na vyššiu bezpečnosť a minimalizáciu rozptyľovania pozornosti vodiča. Je plne prispôsobiteľný a poskytuje dobre čitateľnú grafiku vo vysokom rozlíšení, takže umožňuje oveľa lepšiu viditeľnosť všetkých zásahov vodiča a informácií. Nový systém obsahuje aj funkciu videa a preto dokáže zobraziť informácie z informačno-zábavného systému, ako napríklad vašu rýchlosť, údaje systému rozpoznávania dopravných značiek a pokyny navigácie.

  Stručné technické údaje motorov

  Motor Zrýchlenie 0 - 100 km/h
  v sekundách
  Max. rýchlosť km/h Krútiaci moment Nm V meste l/100 km
  (Velar/R-Dynamic)
  Mimo mesta l/100 km
  (Velar/R-Dynamic)
  Kombinovaná l/100 km
  (Velar/R-Dynamic)
  Emisie CO2 g/km
  (Velar/R-Dynamic)
  D180 ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO 8.9 193 430 6.2 4.9 5,4 142
  D240 ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO 7.3 217 500 7.2 5.1 5.8 189
  D300 ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO 6.5 241 700 7.4 5.8 6,4 194
  D250 ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO 6.7 217 365 9.1 6.7 7.6 208
  D380 ZOSTAVTE SI SVOJE VLASTNÉ VOZIDLO 5.7 250 450 12.7 7.5 9,4 287