Range Rover SV Coupé je oslavou pokrvnej línie vozidiel Range Rover. Toto úchvatné štvormiestne kupé so vzrušujúcou dvojdverovou siluetou odkazuje na jedinečnú tradíciu modelu, pričom je však dokonale moderným vozidlom dnešných čias. Nádherne spracovaný a špičkovo skonštruovaný Range Rover SV Coupé je najvýznačnejší, najluxusnejší a najexkluzívnejší Range Rover všetkých čias.

  GERRY MCGOVERN
  HLAVNÝ DIZAJNÉR ZNAČKY LAND ROVER

  DIZAJN

  SPRACOVANIE

  • VLASTNÉ KOMBINÁCIE FARIEB
   VLASTNÉ KOMBINÁCIE FARIEB

   Farebná paleta pre Range Rover Coupé je bezkonkurenčná, rovnako ako toto vzácne vozidlo. Každé vozidlo s označením Designer's Choice má exteriér s viacerými odtieňmi a prémiovú kolekciu SVO. Okrem toho môžeme ponúknuť aj službu prispôsobenia farby skutočne na mieru.

  • PREPYCHOVÉ MATERIÁLY
   PREPYCHOVÉ MATERIÁLY

   Naše mäkké semianilínové kože pochádzajú z jedinej garbiarne, založenej v roku 1905. Zachovávajú prirodzený zrnitý povrch koží s unikátnym dizajnom Diamond Quilted.

  • PRISPÔSOBENIE
   PRISPÔSOBENIE

   Range Rover SV Coupé si môžete prispôsobiť ešte viac. Od iniciálok s monogramom až po vlastné prahy dverí a označenie Range Rover - existuje veľa príležitostí premeniť vaše vozidlo na zberateľský predmet.

  • DYHY
   DYHY

   Udržateľné drevené dyhy vo vyhotovení Natural Black Ash, Santos Palisander alebo Nautica sa nachádzajú v celom vozidle. Bez ohľadu na zvolenú drevenú dyhu si môžete byť istí, že zdokonalia bezkonkurenčný dizajn modelu Range Rover SV Coupé.

  • RUČNÁ PRÁCA
   RUČNÁ PRÁCA

   Desaťročia skúseností, puntičkársky zmysel pre detail a ručne vypracované materiály sú jasným znamením kvality spracovania modelu Range Rover Coupé. Všetko, čo vidíte a čoho sa dotknete, vám prinesie ušľachtilý hmatový pôžitok, ktorý zdokonalí každú jazdu.

  • ÚCHVATNÉ DETAILY
   ÚCHVATNÉ DETAILY

   Každá časť vozidla bola dôkladne premyslená. Dizajn Diamond Quilted a možnosť kontrastného prešívania ešte viac zdokonaľujú zmysel pre remeselné spracovanie a precíznosť modelu Range Rover SV Coupé.

  VÝKON

  SCHOPNOSTI