Voliteľné balíky

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  PANORAMATICKÁ STRECHA

  Voliteľná pevná alebo posuvná panoramatická strecha zaplaví interiér modelu Range Rover Sport svetlom, čím umocňuje pocit priestoru a prepojenie s okolitým svetom. K dispozícii je paleta farieb, ktorá zodpovedá farbe exteriéru karosérie vozidla alebo v kontraste povrchov Narvik Black.

  Zostavte si svoj model

  Interiérové prvky

  • DOPLNKY DO INTERIÉRU
   DOPLNKY DO INTERIÉRU

   Vyberte si z radu interiérových doplnkov vrátane drevených, hliníkových prvkov a doplnkov z uhlíkových vlákien. Doplnky môžu byť jedinečné pre konkrétne modely.

  • FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
   FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU

   Aby vozidlo vyzeralo rovnako dobre ako jazdí, k dispozícii je celý rad farebných možností vrátane moderných nových vyhotovení Ebony Vintage Tan a Ebony Eclipse.

  • SEDADLÁ
   SEDADLÁ

   Sedadlá nastaviteľné až v 22 smeroch sú k dispozícii v celej škále materiálov, vrátane semianilínovej kože a moderných nových farieb. Voliteľná funkcia masáže, technológie vyhrievania a odvetrávania poskytujú zvýšený komfort.

  LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

  • SYSTÉM CLICK AND GO
   SYSTÉM CLICK AND GO

   Tento viacúčelový systém príslušenstva pre operadlo sa montuje medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo saká.

  • VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
   VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY

   Tieto inteligentné a praktické schodíky uľahčujú nastupovanie do vozidla a vystupovanie z vozidla. Kým nie sú potrebné, sú šikovne uložené pod prahmi.

  • PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE
   PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE

   Vychutnajte si flexibilný priestor na prevážanie batožiny a pohodlie s celým radom strešných doplnkov vrátane strešného nosiča bicyklov, nosiča pre vodácke športové potreby a športový strešný box.

  • PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
   PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

   Batožinový priestor môžete optimalizovať radom príslušenstva vrátane mreže batožinového priestoru, deliacej priečky, ktorá batožinový priestor rozdelí na dve časti a gumovej rohože, ktorá ochráni podlahu batožinového priestoru.