Voliteľné balíky

Exteriérové prvky

Exteriérové prvky

Exteriérové prvky

PANORAMATICKÁ STRECHA

Voliteľná pevná alebo posuvná panoramatická strecha zaplaví interiér modelu Range Rover Sport svetlom, čím umocňuje pocit priestoru a prepojenie s okolitým svetom. K dispozícii je paleta farieb, ktorá zodpovedá farbe exteriéru karosérie vozidla alebo v kontraste povrchov Narvik Black.

Zostavte si svoj model

Interiérové prvky

 • DOPLNKY DO INTERIÉRU
  DOPLNKY DO INTERIÉRU

  Vyberte si z radu interiérových doplnkov vrátane drevených, hliníkových prvkov a doplnkov z uhlíkových vlákien. Doplnky môžu byť jedinečné pre konkrétne modely.

 • FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
  FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU

  Aby vozidlo vyzeralo rovnako dobre ako jazdí, k dispozícii je celý rad farebných možností vrátane moderných nových vyhotovení Ebony Vintage Tan a Ebony Eclipse.

 • SEDADLÁ
  SEDADLÁ

  Sedadlá nastaviteľné až v 22 smeroch sú k dispozícii v celej škále materiálov, vrátane semianilínovej kože a moderných nových farieb. Voliteľná funkcia masáže, technológie vyhrievania a odvetrávania poskytujú zvýšený komfort.

LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

 • SYSTÉM CLICK AND GO
  SYSTÉM CLICK AND GO

  Tento viacúčelový systém príslušenstva pre operadlo sa montuje medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo saká.

 • VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
  VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY

  Tieto inteligentné a praktické schodíky uľahčujú nastupovanie do vozidla a vystupovanie z vozidla. Kým nie sú potrebné, sú šikovne uložené pod prahmi.

 • PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE
  PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE

  Vychutnajte si flexibilný priestor na prevážanie batožiny a pohodlie s celým radom strešných doplnkov vrátane strešného nosiča bicyklov, nosiča pre vodácke športové potreby a športový strešný box.

 • PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
  PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

  Batožinový priestor môžete optimalizovať radom príslušenstva vrátane mreže batožinového priestoru, deliacej priečky, ktorá batožinový priestor rozdelí na dve časti a gumovej rohože, ktorá ochráni podlahu batožinového priestoru.