Voliteľné balíky

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  PANORAMATICKÁ STRECHA

  Voliteľná pevná alebo posuvná panoramatická strecha zaplaví interiér modelu Range Rover svetlom, čím umocňuje pocit priestoru a prepojenie s okolitým svetom. K dispozícii je paleta farieb, ktorá zodpovedá farbe exteriéru karosérie vozidla alebo v kontraste povrchov Narvik Black alebo Indus Silver.

  Zostavte si svoj model

  Interiérové prvky

  • LIŠTY
   LIŠTY

   Zvoľte si niektorú zo siedmich nových líšt vrátane vyhotovenia Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut a Black Burr Ash.

  • SEDADLÁ
   SEDADLÁ

   Sedadlá v modeli Range Rover sú k dispozícii s čalúnením z jemnej kože alebo textilným čalúnením, pričom pri ich návrhu a vytváraní sa zohľadňoval maximálny komfort. Medzi zdokonalené funkcie sedadiel patrí voliteľná opierka na rameno a funkcia masáže „Hot Stone“.

  • FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU
   FAREBNÉ VYHOTOVENIA INTERIÉRU

   Kabína modelu Range Rover stelesňuje to najlepšie z moderného života. Teplo drevených dýh, nádherná kovová úprava a mäkká koža spoločne vytvárajú pocit domova. Široká škála farieb a prémiových materiálov čalúnenia sedadiel uspokoja vkus každého.

  • BALÍKY PRE INTERIÉR
   BALÍKY PRE INTERIÉR

   Range Rover si môžete prispôsobiť pomocou množstva doplnkov. Od balíčkov Zábava až po balík Connect Pro, ktorý ponúka Wi-Fi pripojenie cez 4G a balík Smartfón, umožňujúci synchronizáciu pre väčšinu smartfónov. V ponuke je balík výbavy, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

  LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

  • SYSTÉM CLICK AND GO
   SYSTÉM CLICK AND GO

   Tento viacúčelový systém príslušenstva pre operadlo sa montuje medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo saká.

  • VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
   VYSÚVATEĽNÉ BOČNÉ SCHODÍKY

   Tieto inteligentné a praktické schodíky uľahčujú nastupovanie do vozidla a vystupovanie z vozidla. Kým nie sú potrebné, sú šikovne uložené pod prahmi.

  • PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE
   PRÍSLUŠENSTVO NA PREVÁŽANIE NÁKLADU NA STRECHE

   Vychutnajte si flexibilný priestor na prevážanie batožiny a pohodlie s celým radom strešných doplnkov vrátane strešného nosiča bicyklov, nosiča pre vodácke športové potreby a športový strešný box.

  • PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
   PRÍSLUŠENSTVO DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

   Batožinový priestor môžete optimalizovať radom príslušenstva vrátane mreže batožinového priestoru, deliacej priečky, ktorá batožinový priestor rozdelí na dve časti a gumovej rohože, ktorá ochráni podlahu batožinového priestoru.