Dizajn

  Technológia

  • INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
   INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

   Náš informačno-zábavný systém InControl Touch Pro Duo vyzerá a funguje ako žiadny iný. Systém Touch Pro Duo prináša množstvo informácií a zábavy. Je vybavený najintuitívnejšími a najmodernejšími integrovanými technológiami, aby ste si jazdu čo najviac užili.

  • INOVÁCIE
   INOVÁCIE

   Rad kultivovaných a úsporných motorov pre model Range Rover sa vyznačuje mohutným výkonom. Vyberte si z ponuky moderných zážihových a vznetových motorov alebo nový plug-in hybridný elektromobil (PHEV) - našu najinovatívnejšiu pohonnú jednotku.

  • KULTIVOVANÝ CHOD
   KULTIVOVANÝ CHOD

   Súbor starostlivo navrhnutých technológií, vrátane systému Terrain Response 2 s dynamickým režimom, ktorý zaisťuje vyrovnanú jazdu bez ohľadu na typ cesty a podmienky.

  • SCHOPNOSTI V TERÉNE
   SCHOPNOSTI V TERÉNE

   Range Rover je prvé vozidlo, ktoré kombinuje luxus a kultivovanosť so svetoznámymi schopnosťami na každom povrchu. Neustále na špičke. Ukážkové terénne schopnosti modelu Range Rover vyplývajú z kombinácie pohonu všetkých kolies (AWD) a unikátnych, inovatívnych technológií pre každý terén.

  • ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY
   ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY

   Od prepletania mestskou premávkou až po dodatočnú bezpečnosť pre vás a vašich cestujúcich je v modeli Range Rover k dispozícii množstvo štandardných a voliteľných technológií pre SUV. Každá funkcia bola navrhnutá a skonštruovaná tak, aby zvýrazňovala radosť z vozidla.

  • KOMFORT A PRAKTICKOSŤ
   KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

   V interiéri modelu Range Rover sa nachádzajú nové predné a zadné sedadlá. Vozidlo ponúka luxusný komfort štyroch sedadiel s možnosťou obsadenia piatimi cestujúcimi. Pohodlie na palube zdokonaľuje voliteľná štvorzónová klimatizácia a ionizátor. Zvukový systém Meridian™ a konfigurovateľné náladové osvetlenie prispievajú k uvoľnenému prostrediu.

  Univerzálnosť

  Komfort a praktickosť

  Schopnosti

  Výkon

  UDRŽATEĽNOSŤ

  • INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART
   INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART

   Všetky pohonné jednotky v modeli Range Rover Sport sú vybavené technológiami s nízkymi emisiami CO₂. Pokročilý inteligentný systém Stop/Štart znižuje spotrebu paliva a režim ECO zabezpečuje, aby Range Rover fungoval efektívnejšie. Automaticky vykonáva sériu činností - od zjemňovania reakcie škrtiacej klapky a zmeny prevodových stupňov až po vypnutie vyhrievania vonkajších spätných zrkadiel.

  • HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA
   HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA

   Štruktúra modelu Range Rover obsahuje recyklovaného materiálu z výrobného procesu plechov pre karosériu. Výsledkom sú významné výhody a nižšie emisie CO₂ počas celého životného cyklu.

  • PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU CYKLU
   PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU CYKLU

   Zaviazali sme sa vyrábať vozidlá, ktoré sú vyrobené z udržateľnejších materiálov, produkujú menej odpadu a využívajú menej prírodných zdrojov. Preto je Range Rover navrhnutý tak, aby bol z 85 % recyklovateľný a z 95 % obnoviteľný.

  Bezpečnostné prvky

  • ISOFIX
   ISOFIX

   Body ISOFIX na zadných sedadlách umožňujú jednoduché upevnenie detských sedačiek. Zabezpečujú aj silné spojenie medzi detskou sedačkou a vozidlom pre vyššiu bezpečnosť.

  • AIRBAGY
   AIRBAGY

   Komplexný systém airbagov vodiča a spolujazdca v modeli Range Rover zaisťuje vynikajúcu ochranu pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

  • BEZPEČNOSTNÉ PÁSY
   BEZPEČNOSTNÉ PÁSY

   Predpínače bezpečnostných pásov poskytujú dodatočnú ochranu, pretože v prípade čelného nárazu obmedzia pohyb cestujúceho vpred.

  • AUTONÓMNE BRZDENIE
   AUTONÓMNE BRZDENIE

   Tento systém pomáha predchádzať kolíziám s inými vozidlami alebo chodcami. Aktivuje brzdy, aby sa znížila závažnosť prípadného nárazu.

  • SYSTÉM ELEKTRONICKEJ KONTROLY TRAKCIE
   SYSTÉM ELEKTRONICKEJ KONTROLY TRAKCIE

   Tento systém optimalizuje trakciu a stabilitu tým, že reguluje prekĺzavanie kolies znížením krútiaceho momentu privádzaného na prekĺzavajúce koleso a v prípade potreby aj jeho pribrzdením.

  • NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT
   NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT

   Núdzový brzdový asistent zaznamená, keď prudko brzdíte, avšak bez potrebnej sily, ktorá je potrebná pre maximálny brzdný výkon. Preto pomocou čerpadla ABS zvýši tlak v brzdovom systéme, aby ste včas zastavili.