Výbava a príslušenstvo

Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne najbližší predajca Land Rover.

Exteriérové prvky

Exteriérové prvky

NÁDHERNÉ ZLIATINOVÉ DISKY

Prispôsobte vzhľad svojho modelu Range Rover Evoque pomocou obľúbených zliatinových diskov. Vyberte si zo širokej ponuky moderných a dynamických dizajnov v rôznych veľkostiach od 17 do 20 palcov.

Zostavte si svoj model

Interiérové prvky

 • POCIT SVETLA A PRIESTORU
  POCIT SVETLA A PRIESTORU

  V prípade kupé a päťdverových modelov zvýrazňuje voliteľná celosklenená pevná panoramatická strecha pocit priestoru v interiéri s prirodzeným svetlom a zároveň poskytuje nerušený výhľad na okolité prostredie.

 • VAŠA PALETA
  VAŠA PALETA

  Range Rover Evoque si môžete prispôsobiť pomocou širokej škály farieb a materiálov vrátane zrnitej kože alebo kože Oxford.

 • RAFINOVANÉ LIŠTY
  RAFINOVANÉ LIŠTY

  Povrchy vo vozidle môžete zvýrazniť pomocou drevených líšt vo vyhotovení z brúseného, textúrovaného hliníka alebo hliníka Botanical, pričom dostupné sú aj verzie Figured Macassar, Dark Grey Oak alebo Gloss Black Strata.

Voliteľné balíky

Voliteľné balíky

Voliteľné balíky

BALÍK ČIERNYCH DIZAJNOVÝCH PRVKOV

Voliteľný balík čiernych dizajnových prvkov dodá exteriéru modelu Range Rover Evoque nádych dramatickosti. K dispozícii sú pre všetky farebné vyhotovenia karosérie. Súčasťou sú zatmavené svetlomety, hmlové svetlá a zadné koncové svetlá, exteriérové prvky Narvik Black a výrazné 20-palcové zliatinové disky Satin Black.

Zostavte si svoj model

Voliteľné balíky

Voliteľné balíky

BALÍK DIZAJNOVÝCH PRVKOV GRAPHITE

Štýlový vzhľad svojho modelu Range Rover Evoque môžete ešte viac zvýrazniť pomocou nového balíka dizajnových prvkov Graphite. Obsahuje zatmavené svetlomety, hmlové svetlá a zadné koncové svetlá, lem mriežky chladiča vo vyhotovení Satin Dorchester Grey a čiernu kontrastnú strechu. Vzhľad dopĺňajú jedinečné 20-palcové zliatinové disky Satin Technical Grey.

Zostavte si svoj model

Príslušenstvo

 • INTERIÉROVÉ DOPLNKY
  INTERIÉROVÉ DOPLNKY

  Kedykoľvek pridajte doplnky schválené automobilkou Land Rover – od detských sedačiek a ochranných krytov až po vylepšenia systému zábavy a technické vylepšenia.

 • EXTERIÉROVÉ DOPLNKY
  EXTERIÉROVÉ DOPLNKY

  Vylepšite vzhľad svojho vozidla pomocou nápadných detailov, pridajte ochranné prvky proti poškodeniu pri jazde v teréne.

 • NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
  NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA

  Ak je vozidlo vybavené súpravou pozdĺžnych strešných nosičov, môžete si zvoliť špecializované prvky na uloženie športového vybavenia, prípadne sa rozhodnite pre príslušenstvo, s ktorým využijete ťažné schopnosti modelu Land Rover.

 • DISKY A PRÍSLUŠENSTVO
  DISKY A PRÍSLUŠENSTVO

  Prispôsobte vzhľad svojho modelu Land Rover pomocou zliatinových diskov a zdokonaľte ich štýlovým a značkovým príslušenstvom.