SERVIS & ZÁRUKA

Majitelia vozidiel Land Rover zažívajú typickú britskú lásku k detailom – od profesionálneho poradenstva ohľadom financovania až po servisnú prehliadku a údržbu, ktoré sú vykonávané našim vyškoleným personálom vrátane ponuky a odbornej montáže originálneho príslušenstva.
OBJEDNÁVKA DO SERVISU
SERVICE

SERVICE

Pri servise Vášho vozidla vždy dodržiavame aktuálne technologické postupy a odporúčania výrobcu. Dôvodom je bezpečnosť, správna funkcia a zabezpečenie bezchybného chodu Vášho vozidla.
OBJEDNÁVKA DO SERVISU

OBJEDNÁVKA DO SERVISU

Naši technici pri servisnom procese od okamihu otvorenia zákazky až do jej ukončenia striktne dodržiavajú výrobcom špecifikované vysoké štandardy. Pri všetkých opravách používame výlučne originálne náhradné dielce, čím udržiavame prevádzkyschopnosť Vášho vozidla na optimálnej úrovni v rámci celej jeho životnosti.
SIEŤ AUTORIZOVANÝCH OPRAVOVNÍ HLINÍKOVÝCH KAROSÉRIÍ

SIEŤ AUTORIZOVANÝCH OPRAVOVNÍ HLINÍKOVÝCH KAROSÉRIÍ

Iba sieť Autorizovaných opravovní hliníkových karosérií značky Land Rover má prístup k exkluzívnemu školeniu a originálnym hliníkovým náhradným dielcom Land Rover, takže si môžete byť istí, že dostanete dielce a služby, ktoré vaše vozidlo Land Rover potrebuje na to, aby zostalo v optimálnom stave.
SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

Spoločnosť Jaguar Land Rover vytvorila komplexný plán, aby splnila právne predpisy Európskej únie týkajúce sa vozidiel na konci životnosti (ELV).
PRÉMIOVÉ OLEJE CASTROL

PRÉMIOVÉ OLEJE CASTROL

Automobilka Land Rover odporúča výhradne olej Castrol EDGE Professional, doposiaľ najvýkonnejší olej tejto značky, ktorý spĺňa najnovšie špecifikácie a vozidlo s ním dosiahne optimálny výkon.
POMOC PRI PORUCHÁCH V AKEJKOĽVEK SITUÁCII

POMOC PRI PORUCHÁCH V AKEJKOĽVEK SITUÁCII

Nezáleží na tom, či ste doma alebo kdekoľvek na ceste po Európe: pokiaľ je záruka vášho vozidla platná, poskytuje vám Land Rover Europa Service kompletnú ochranu.
ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA

ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA

Záznamy o údržbe, hromadiace sa v podobe knižiek, ktoré musíte vyberať z príručnej priehradky alebo sa úplne stratia – to všetko je minulosť vďaka online servisnej histórii (OSH) automobilky Land Rover. Váš zmluvný partner Land Rover vám ochotne pomôže s vytvorením osobného online prístupu.
DIESELOVÉ MOTORY EURO 6 A SELEKTÍVNA KATALYTICKÁ REDUKCIA DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

DIESELOVÉ MOTORY EURO 6 A SELEKTÍVNA KATALYTICKÁ REDUKCIA DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Na tomto mieste opisujeme vplyv európskej emisnej normy Euro 6 na naše vozidlá, vodičov a životné prostredie.
Zistite viac

Ak sa zníži hladina AdBlue®, v centre hlásení sa zobrazí výstražné hlásenie. Pri najbližšej príležitosti doplňte nádrž na AdBlue®. O doplnenie AdBlue® sa môže postarať aj predajca/autorizovaný servis Land Rover. V prípade potreby možno AdBlue® dolievať z nekvapkajúcej fľaše, ktorú možno zakúpiť u predajcu/v autorizovanom servise Land Rover. Priemerná spotreba AdBlue® je 1 liter/800 km. Spotreba sa však môže značne líšiť v závislosti od štýlu jazdy, stavu vozovky a poveternostných podmienok.


AdBlue® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Verband der Automobilindustrie eV. (VDA).