SIEŤ AUTORIZOVANÝCH OPRAVOVNÍ HLINÍKOVÝCH KAROSÉRIÍ

Nastúpte. Vystúpte. Vráťte sa na cestu – alebo ešte lepšie – do terénu.

To posledné, čomu by ste sa chceli venovať po dopravnej nehode, je volať opravovne. Všetky úkony sme urobili za vás.

Iba sieť Autorizovaných opravovní hliníkových karosérií značky Jaguar Land Rover má prístup k exkluzívnemu školeniu a originálnym hliníkovým náhradným dielcom Jaguar Land Rover, takže si môžete byť istí, že dostanete dielce a služby, ktoré vaše vozidlo Land Rover potrebuje na to, aby zostalo v optimálnom stave.

A čo je najdôležitejšie, tieto autorizované opravovne sa dajú ľahko nájsť.

CERTIFIKOVANÉ KAROSÁRNE A LAKOVNE

OPEN ALL
NITRA
BRATISLAVA

Prednosti hliníka

Inžinieri Land Rover prevzali osvedčené konštrukčné techniky z leteckého priemyslu na montáž hliníkových samonosných karosérií modelov Range Rover 2013 a Range Rover Sport 2014. Pri spájaní hliníkových výliskov sa používajú špeciálne nity (SPR) a epoxidové lepidlá, ktoré zaisťujú pevnosť, odolnosť a trvanlivosť. Karoséria týchto vozidiel je výrazne tuhšia a ľahšia, než mal ich predchodca s oceľovou konštrukciou. Vďaka týmto vlastnostiam sú vozidlá obratnejšie a bezpečnejšie. Keďže hliníkové konštrukcie sú ľahšie ako ekvivalentné oceľové karosérie, pri zrážke prenášajú podstatne menej kinetickej energie, v dôsledku čoho sa znižuje množstvo energie, ktorú musí karoséria absorbovať pri dopravnej nehode. Predné a zadné deformačné zóny v konštrukcii karosérie postupne absorbujú energiu nárazu a súčasne chránia celistvosť kabíny. Kĺbový hriadeľ má zabudované deformačné zóny na absorpciu energie zo zrážky.

Výhody

Vďaka sieti autorizovaných opravovní hliníkových karosérií Jaguar Land Rover si môžete byť istí, že vášmu vozidlu Land Rover sa po havárii dostane kvalitnej opravy a čo nevidieť bude opäť na ceste.

V záujme zabezpečenia čo najefektívnejšieho procesu opravy spolupracuje každý opravca Land Rover s miestnou autorizovanou opravovňou hliníkových karosérií.

Originálne hliníkové náhradné dielce Land Rover

Originálne hliníkové náhradné dielce Land Rover

Jediný zdroj originálnych hliníkových náhradných dielcov Land Rover, na ktoré sa vzťahuje obmedzená záruka na dielce Land Rover.*

* Ak máte záujem o úplné informácie o obmedzenej záruke, navštívte svojho autorizovaného predajcu Land Rover.
Certifikovaní technici

Certifikovaní technici

Zamestnávame certifikovaných technikov a disponujeme nástrojmi a vybavením, ktoré preskúšala a schválila značka Land Rover.

Najčastejšie otázky

OPEN ALL
Čo mám robiť, ak moje vozidlo Land Rover potrebuje po nehode opravu?
Čo ak bude moje vozidlo Land Rover opravené mimo siete autorizovaných opravovní hliníkových karosérií?
Sú nejaké opravy, ktoré môžu vykonať aj nezávislé necertifikované opravovne?