VÁŠ LAND ROVER

AK SA STANETE MAJITEĽOM VOZIDLA ZNAČKY LAND ROVER, ZÍSKATE NIEKOĽKO ŠPECIÁLNYCH VÝHOD

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

Taktiež stojí za to zvoliť si pravidelné prehliadky Land Rover podľa svojich potrieb – využijete odborné znalosti spoločnosti Land Rover a zachováte záruku.

ASISTENČNÁ SLUŽBA

V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

SERVIS & ZÁRUKA

Pri servise Vášho vozidla vždy dodržiavame aktuálne technologické postupy a odporúčania výrobcu. Dôvodom je bezpečnosť, správna funkcia a zabezpečenie bezchybného chodu Vášho vozidla.

OBJEDNAJTE SA NA SERVIS

Vyplňte uvedený formulár a v najkratšej možnej dobe Vás bude kontaktovať vybraný autorizovaný servis Land Rover s podrobnými informáciami.

OBJEDNÁVKA DO SERVISU

Naši technici pri servisnom procese od okamihu otvorenia zákazky až do jej ukončenia striktne dodržiavajú výrobcom špecifikované vysoké štandardy. Pri všetkých opravách používame výlučne originálne náhradné dielce, čím udržiavame prevádzkyschopnosť Vášho vozidla na optimálnej úrovni v rámci celej jeho životnosti.

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Land Rover so širokou škálou príslušenstva navrhnutého špeciálne pre váš model. Bolo vyrobené podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo.
ZISTITE VIAC

SERVICE PLANS

AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ CENTRÁ

AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ CENTRÁ

Naše autorizované servisné centrá majú bezkonkurenčné skúsenosti vo všetkých oblastiach servisu a údržby vozidiel Land Rover. Iba tieto servisné centrá spĺňajú prísne štandardy kvality a služieb automobilky Land Rover, takže dokážu zaistiť, aby vaše nové vozidlo a záruka boli plne chránené a zachoval sa špičkový výkon a bezpečnosť vozidla.
KONTAKTUJTE NÁS

ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER

V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY

VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY

Na asistenčnú službu sa môžete spoľahnúť. Výhody asistenčnej služby Land Rover môžete využívať počas celej záručnej lehoty na vozidlo. Vyškolený technik Land Rover zvyčajne dokáže problém vyriešiť na mieste. V opačnom prípade prevezieme vaše vozidlo do autorizovaného servisného centra Land Rover a zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste. Za určitých okolností vám zaplatíme ubytovanie v hoteli. V prípade potreby volajte +421 2 492 059 71.
OPRAVA PO NEHODE

OPRAVA PO NEHODE

V rámci programu služieb po nehode máte prístup do našej siete servisných centier. Špecialisti v týchto centrách absolvovali komplexné a certifikované školenia, takže dokážu riešiť všetky problémy od drobných porúch až po poškodenie v dôsledku veľkej nehody. Naším cieľom je opraviť vaše vozidlo Land Rover podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.

LAND ROVER InControl

Land Rover InControl je rad služieb a aplikácií, ktoré vás spájajú s vaším vozidlom a zároveň bez problémov a bezpečne aj so svetom naokolo.
ZISTITE VIAC

Motory a emisie

WLTP

WLTP

Sprievodca postupom WLTP: nový štandard hodnotenia spotreby paliva.
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili.
SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

Ako súčasť nášho záväzku k ochrane životného prostredia sme vyvinuli kompletný program recyklácie vozidiel, ktorého súčasťou sú pokyny na recykláciu, zvýšené využívanie recyklovaných materiálov a zníženie používania nebezpečných látok.