• AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ CENTRÁ

  Len autorizované servisné centrá Land Rover spĺňajú naše prísne štandardy kvality, aby ste si mohli byť istí, že vaše nové vozidlo a záruka sú plne chránené.

 • ASISTENČNÁ SLUŽBA

  V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

 • PRÍSLUŠENSTVO

  Prispôsobte si svoj Land Rover so širokou škálou príslušenstva navrhnutého špeciálne pre váš model. Bolo vyrobené podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo.

 • PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

  Taktiež stojí za to zvoliť si pravidelné prehliadky Land Rover podľa svojich potrieb – využijete odborné znalosti spoločnosti Land Rover a zachováte záruku.

DISKY A PNEUMATIKY


Originálne zliatinové disky Land Rover pohodlne zvládnu podmienky extrémneho zaťaženia v rôznorodom teréne, pretože prešli testami, ktoré ďaleko presahujú požiadavky jazdy po bežnej ceste. Pneumatiky sa považujú za kľúčovú súčasť celkového dizajnu a konštrukcie vozidla, pretože prenášajú jeho silu na cestu.

Vyhľadať predajcu

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

ÚSPORA NÁKLADOV

ÚSPORA NÁKLADOV

Využívaním pravidelných prehliadok si znížite náklady v porovnaní s platbami za jednotlivé služby. Všetky náklady na prácu a diely spojené s pravidelnou prehliadkou sú zahrnuté v cene.

Vyššia zostatková hodnota

Vyššia zostatková hodnota

Pravidelnou údržbou zvýšite zostatkovú hodnotu vozidla.

Pohodlie

Pohodlie

Plán pravidelných prehliadok si vyžiadajte u predajcu Land Rover.

Pokoj v duši

Pokoj v duši

Všetky plánované pravidelné prehliadky sa vykonávajú v súlade so smernicami spoločnosti Land Rover bez dodatočných nákladov.

KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER

KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER

Odborníci zo spoločnosti Land Rover vykonajú údržbu vášho vozidla vtedy, keď vám to bude vyhovovať.

ORIGINÁLNE DIELY LAND ROVER

ORIGINÁLNE DIELY LAND ROVER

Používajú sa len originálne diely s 12-mesačnou zárukou.

AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ CENTRÁ


Naše autorizované servisné centrá majú bezkonkurenčné skúsenosti vo všetkých oblastiach servisu a údržby vozidiel Land Rover. Iba tieto servisné centrá spĺňajú prísne štandardy kvality a služieb automobilky Land Rover, takže dokážu zaistiť, aby vaše nové vozidlo a záruka boli plne chránené a zachoval sa špičkový výkon a bezpečnosť vozidla.

Vyhľadať predajcu

Viac

ASISTENČNÁ SLUŽBA

 • VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY
  VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY

  Na asistenčnú službu sa môžete spoľahnúť. Výhody asistenčnej služby Land Rover môžete využívať počas celej záručnej lehoty na vozidlo. Vyškolený technik Land Rover zvyčajne dokáže problém vyriešiť na mieste. V opačnom prípade prevezieme vaše vozidlo do autorizovaného servisného centra Land Rover a zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste. Za určitých okolností vám zaplatíme ubytovanie v hoteli. V prípade potreby volajte +421 2 492 059 71.

 • OPRAVA PO NEHODE
  OPRAVA PO NEHODE

  V rámci programu služieb po nehode máte prístup do našej siete servisných centier. Špecialisti v týchto centrách absolvovali komplexné a certifikované školenia, takže dokážu riešiť všetky problémy od drobných porúch až po poškodenie v dôsledku veľkej nehody. Naším cieľom je opraviť vaše vozidlo Land Rover podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.

 • ZVOLÁVACIA AKCIA
  ZVOLÁVACIA AKCIA

  Stáva sa to len zriedka, ale ak je vozidlo Land Rover potrebné zvolať do servisu, majitelia sú priebežne informovaní o opatreniach, ktoré je potrebné podstúpiť.

 • ZÁRUKA NA DIELY
  ZÁRUKA NA DIELY

  Po montáži originálneho dielu Land Rover do vozidla bude tento diel krytý zárukou na výrobné chyby počas 12 mesiacov.

 • SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA
  SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

  Ako súčasť nášho záväzku k ochrane životného prostredia sme vyvinuli kompletný program recyklácie vozidiel, ktorého súčasťou sú pokyny na recykláciu, zvýšené využívanie recyklovaných materiálov a zníženie používania nebezpečných látok.

 • NAVIGÁCIA A MAPY
  NAVIGÁCIA A MAPY

  Ak má vaša satelitná navigácia viac ako rok, môžete využiť aktualizáciu navigačného systému Land Rover, ktorá čo najpresnejšie zohľadňuje zmeny cestných máp. Každý rok sa objavia tisíce nových bodov záujmu, odkazujúcich na miesta, ktoré stoja za návštevu, pričom s istotou môžete využívať aj funkcie „najkratšia trasa“ a „najrýchlejšia trasa“.