INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

ZÁBAVA A INFORMÁCIE NA DOSAH RUKY
POZRITE SI FILM
NÁVRAT NA ČO JE TO LAND ROVER INCONTROL?

TOP
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL
TOUCH PRO DUO
Náš najnovší informačný systém Touch Pro Duo* bezproblémovo integruje dva 10" dotykové displeje s vysokým rozlíšením, ktoré umožnia jednoduchú a pohodlnú interakciu s viacerými funkciami.
TOUCH PRO
Tento inovatívny multimediálny systém je vybavený citlivým 10-palcovým dotykovým displejom, ktorý umožňuje ovládanie máp, médií a nastavení dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia. Ponúka tiež inteligentné rozpoznávanie hlasu.
TOUCH
Touch je náš multimediálny a navigačný systém s 8-palcovým dotykovým displejom s intuitívnymi dotykovými gestami a ovládaním posúvaním.
TOUCH PRO DUO

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

TOUCH PRO DUO


Nový systém Touch Pro Duo vyzerá a funguje ako žiadny iný informačno-zábavný systém. Prináša množstvo informácií a zábavy a je vybavený najintuitívnejšími a najmodernejšími integrovanými technológiami. Nový dvojitý dotykový displej umožňuje simultánne prezeranie a interakciu s viacerými funkciami. Napríklad na hornom displeji môžete používať navigačný systém počas prehrávania médií na spodnom displeji.

POZRITE SI FILM
TOUCH PRO

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

TOUCH PRO


Multimediálny systém Touch Pro je navrhnutý tak, aby bola jazda bezpečnejšia, plynulejšia a príjemnejšia. Využíva 10-palcový dotykový displej s vysokým rozlíšením s vylepšenými reakciami pri ovládaní máp, médií a nastavení. Ponúka aj funkciu inteligentného rozpoznávania hlasu, takže úlohy môžete dokončiť bez toho, aby ste prestali sledovať cestu.

POZRITE SI FILM
TOUCH

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

TOUCH


Ak chcete úplne ovládať prostredie vo vozidle, systém Touch vás bezproblémovo a bezpečne spojí s vozidlom, aj keď ste inde. Multimediálne centrum je vybavené funkciami a aplikáciami, ktoré potrebujete na zábavnejšiu jazdu.

FUNKCIE INFORMAČNO-ZÁBAVNÉHO SYSTÉMU

Po zvolení informačno-zábavného systému nižšie sa zobrazia jeho funkcie

TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO
TOUCH
TECHNOLÓGIA DUÁLNEHO ZOBRAZOVANIA
10-palcové dotykové displeje s vysokým rozlíšením umožňujú prezerať požadované informácie pri súčasnom ovládaní ďalších funkcií. Napríklad vám umožňujú komunikovať s naším pokročilým navigačným systémom na hornom displeji a zároveň ovládať telefónne hovory na spodnom.
SYSTÉM NAVIGATION PRO
Systém Connect Pro je v hierarchii nad systémom Navigation Pro a dokáže sa naučiť vaše zvyčajné trasy, aby vás informoval o doprave a predpokladanom odhadovanom čase príchodu.
AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™
Najlepšie automobilové audiosystémy značky Meridian vo svojej triede poskytujú konzistentne výnimočnú kvalitu zvuku pre všetkých cestujúcich vo vozidle.
VIAC INFORMÁCIÍ
NOVÝ PROJEKČNÝ DISPLEJ
Tento novo zdokonalený projekčný displej má plnofarebnú grafiku vo vysokom rozlíšení kvôli optimalizovanému používaniu. Na čelnom skle sa zobrazujú kľúčové údaje o vozidle vrátane rýchlosti, prevodového stupňa a pokynov navigácie.
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
Voliteľný 12,3-palcový displej vodiča s vysokým rozlíšením zobrazuje množstvo informácií o jazde a údaje systémov aktívnej bezpečnosti. Umožňuje zobrazenie mapy na celej obrazovke, používanie telefónu a ovládanie ostatných médií.
DIGITÁLNA TELEVÍZIA
Funkcia digitálnej TV umožňuje vychutnať si obľúbené televízne relácie, ktoré možno sledovať na dotykovom displeji v prednej časti kabíny a na displejoch systému zábavy na zadných sedadlách.
KAPACITNÉ TLAČIDLÁ NA VOLANTE
Tlačidlá citlivé na dotyk na volante umožňujú nastaviť hlasitosť, vyhľadávať skladby a prechádzať v ponuke. Konfigurovateľné tlačidlo možno vopred nastaviť na konkrétnu funkciu, ako je napríklad cieľ „Domov“ alebo obľúbený telefónny kontakt.
RÁDIOPRIJÍMAČ DAB
Rádioprijímač DAB ponúka vylepšenú kvalitu zvuku, široký výber staníc a živé textové informácie o počúvanej stanici.
DYNAMICKÉ OVLÁDAČE
Dva nové univerzálne dynamické ovládače sa prispôsobujú používanej funkcii a zaisťujú inštinktívnosť a pohodlie otočného ovládača pre viaceré funkcie, napríklad teplotu v kabíne a systém Terrain Response.
10" DOTYKOVÝ DISPLEJ
Systém Touch Pro využíva mimoriadne citlivý dotykový displej, ktorý môžete ovládať dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia na ovládanie máp, multimédií a nastavení.
SYSTÉM NAVIGATION PRO
Systém Connect Pro je v hierarchii nad systémom Navigation Pro a dokáže sa naučiť vaše zvyčajné trasy, aby vás informoval o doprave a predpokladanom odhadovanom čase príchodu.
POZRITE SI FILM
yt:4FJ6RpNgwP4
MERIDIAN™ SOUND SYSTEMS
Meridian’s best-in-class car sound systems provide a consistently exceptional quality audio experience for all passengers in the vehicle.
VIAC INFORMÁCIÍ
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.
VIRTUÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL
Úplne nové grafické rozhranie s pokročilými funkciami a štyri prednastavené motívy zobrazenia, prípadne zobrazenie 3D mapy na celú obrazovku, podľa toho, ako vám to viac vyhovuje. *

** Dostupné len pre Range Rover a Range Rover Sport.
POZRITE SI FILM
yt:xfpGO5FlVOk
DIGITÁLNA TELEVÍZIA
Zvolené digitálne televízne kanály možno sledovať v prednej aj zadnej časti vášho vozidla Land Rover.
SYSTÉM ZÁBAVY PRE CESTUJÚCICH VZADU
Integrovaný systém zábavy pre cestujúcich vzadu ponúka 2 samostatné 8- alebo 10-palcové displeje v predných opierkach hlavy s bezdrôtovými diaľkovými ovládačmi a slúchadlami.
DUÁLNE ZOBRAZENIE
Displej s duálnym zobrazovaním umožňuje vodičovi aj spolujazdcovi sledovať rôzny obsah na tom istom dotykovom displeji.
RÁDIOPRIJÍMAČ DAB
Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály a počúvajte digitálne zvukové vysielanie, aby ste zabezpečili najkvalitnejší príjem rozhlasového vysielania vo vašom vozidle.
8" DOTYKOVÝ DISPLEJ
V strede palubnej dosky nájdete jasný a citlivý grafický dotykový displej, ktorý reaguje priamo na dotyk a gestá posúvania.
NAVIGAČNÝ SYSTÉM
Jednoducho vyhľadávajte ciele a uložte si obľúbené miesta, aby ste k nim mali rýchly prístup. S 2D a 3D mapami a hlasovými výzvami je zážitok intuitívnejší.
VYSOKO KVALITNÝ AUDIOSYSTÉM
Vy a všetci cestujúci si užijete skvelý zvuk zo všetkých zdrojov, nech sedíte na ľubovoľnom sedadle vo vozidle, s digitálne upraveným zvukom.
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.
RÁDIOPRIJÍMAČ DAB
Digitálne zvukové vysielanie zabezpečuje najkvalitnejší zvuk rádia a širokú ponuku kanálov. Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály.

** Systém Touch Pro Duo je dostupný len pre nový Range Rover Velar

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover.
Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektné vozidlo
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
KONTAKTUJTE NÁS
Porozprávajte sa o systéme InControl s najbližším predajcom