FUNKCIA INCONTROL SECURE

FUNKCIA INCONTROL SECURE UPOZORNÍ VÁS A MONITOROVACIE CENTRUM V PRÍPADE, ŽE VAŠE VOZIDLO SPUSTÍ AUTOMATICKÉ UPOZORNENIE NA KRÁDEŽ.

NÁVRAT NA PRÍRUČKU POUŽÍVATEĽA LAND ROVER INCONTROL
UPOZORNENIE NA KRÁDEŽ
Ak bolo spustené automatické upozornenie na krádež, zobrazí sa obrazovka s upozornením na krádež. Toto upozornenie sa zobrazuje na webovej stránke InControl Remote App aj na webovej stránke InControl. Obráťte sa na monitorovacie centrum podľa pokynov na obrazovke s upozornením. Z bezpečnostných dôvodov budú všetky funkcie na webovej stránke a v aplikácii zakázané.
REŽIM PREVOZU
V režime prevozu môžete vozidlo naložiť na príves alebo vlak, prípadne ho ťahať bez toho, aby sa aktivovalo upozornenie na krádež. Môžete ho aktivovať pomocou aplikácie Remote Smartphone alebo na webovej stránke InControl. Po aktivovaní nebude vozidlo posielať automatické upozornenia na krádež počas 10 hodín, ani ak sa bude pohybovať s vypnutým motorom. Všetky ostatné automatické upozornenia na krádež zostávajú aktívne, napríklad odpojenie akumulátora.
SERVISNÝ REŽIM
Servisný režim* je potrebné zapnúť, keď vozidlo odovzdáte do servisu, aby ste zabránili spusteniu upozornenia na krádež. Servisný režim môžete aktivovať pomocou aplikácie Remote Smartphone alebo na webovej stránke InControl. Po aktivovaní nebude vozidlo posielať automatické upozornenia na krádež počas 10 hodín.
PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL
WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL
Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Land Rover InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.
NAVŠTÍVTE WEBOVÚ STRÁNKU MY LAND ROVER INCONTROL
PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Land Rover InControl.
KONTAKTUJTE NÁS
PODMIENKY A USTANOVENIA
Prístup k zmluvným podmienkam a ustanoveniam Land Rover InControl a dokumentom o ochrane osobných údajov nájdete na lokálnych webových stránkach Land Rover.
ZOBRAZIŤ ZMLUVNÉ PODMIENKY

** Ak je vozidlo potrebné prepnúť do režimu prepravy alebo do servisného režimu na dlhší čas ako 10 hodín, obráťte sa na monitorovacie centrum a požiadajte o pomoc.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover.
Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektné vozidlo
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu, ktorý vám pomôže pri registrácii účtu Land Rover InControl