AKTIVÁCIA INCONTROL PROTECT

ABY STE MOHLI VYUŽÍVAŤ SLUŽBY INCONTROL, MUSÍTE AKTIVOVAŤ SLUŽBY INCONTROL, KTORÉ STE SI ZAKÚPILI.

NÁVRAT NA PRÍRUČKU POUŽÍVATEĽA LAND ROVER
PRVOTNÁ REGISTRÁCIA PRE LAND ROVER INCONTROL U PREDAJCU

Kliknite na odkaz v e-maile InControl od predajcu, aby sa zobrazila webová stránka InControl. Postupujte podľa jednoduchých krokov uvedených na obrazovke.

Ak ste od predajcu nedostali aktivačný e-mail, skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou alebo kontaktujte svojho predajcu.

REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL LAND ROVER VLASTNÝMI SILAMI

Ak vám predajca nezaregistroval účet, postupujte podľa jednoduchého postupu na registráciu, pripojenie a aktiváciu funkcií systému InControl. Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré nájdete na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu.

KROK 1
Navštívte webovú stránku My Land Rover InControl a vytvorte si účet. Zadajte svoju e-mailovú adresu, aby vám mohol byť zaslaný registračný e-mail. Kliknite na zabezpečený odkaz v e-maile a postupujte podľa pokynov na obrazovke.
NAVŠTÍVTE WEBOVÚ STRÁNKU MY LAND ROVER INCONTROL
KROK 2
Následne budete vyzvaní, aby ste spojili svoje vozidlo Land Rover so svojím účtom, a tým potvrdili, že ste vlastníkom alebo autorizovaným používateľom. Preto je potrebné do 60 minút nastúpiť do svojho vozidla a dokončiť nastavenie. V opačnom prípade bude potrebné znovu spustiť proces.
KROK 3
Budete vyzvaní vyplniť údaje o vozidle a prijať podmienky a ustanovenia. Budete tiež môcť zapnúť funkciu Journeys.
APLIKÁCIA PRE SMARTFÓN LAND ROVER INCONTROL REMOTE

Po dokončení procesu aktivácie si môžete prevziať aplikáciu Remote Smartphone a prihlásiť sa pomocou prihlasovacích údajov. Aplikácia je bezplatná a obsahuje demonštračný režim.

PREVZIAŤ PRE APPLE iOS
PREVZIAŤ PRE ANDROID

WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL
MY LAND ROVER INCONTROL
PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU
Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré sa nachádza na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu. Ak chcete do svojho účtu pridať vozidlo, prihláste sa a prejdite na kartu Add Vehicle (pridať vozidlo). Postupujte podľa pokynov na obrazovke a pripojte vozidlo k svojmu účtu.
ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU
Pri predaji, výmene alebo prevode vlastníctva vášho modelu Land Rover musíte odstrániť svoje auto zo svojho účtu InControl. Prihláste sa na stránku My Land Rover InControl, prejdite na kartu Vehicle Settings (nastavenia vozidla) a stlačte tlačidlo Remove vehicle (odstrániť vozidlo).

Ak máte nejaké nespotrebované predplatné InControl, prenesie sa na nového majiteľa vozidla na zvyšok obdobia, pod podmienkou, že nový vlastník dokončí nastavenie účtu InControl.
PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL
WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL
Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Land Rover InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.
NAVŠTÍVTE WEBOVÚ STRÁNKU MY LAND ROVER INCONTROL
PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Land Rover InControl.
KONTAKTUJTE NÁS
ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prístup k zmluvným podmienkam a ustanoveniam Land Rover InControl a dokumentom o ochrane osobných údajov nájdete na lokálnych webových stránkach Land Rover.
ZOBRAZIŤ ZMLUVNÉ PODMIENKY

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Land Rover
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu, ktorý vám pomôže pri registrácii účtu Land Rover InControl