ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

ZVOĽTE SI Z RADU FUNKCIÍ NAVRHNUTÝCH NA UĽAHČENIE A ZJEDNODUŠENIE JAZDY A PARKOVANIA
POZRITE SI FILM
NÁVRAT NA ČO JE TO LAND ROVER INCONTROL?

TOP
JAZDA

UŽITE SI ISTOTU VÝSTRAŽNÝCH UPOZORNENÍ A VÝSTRAH

FUNKCIE POČAS JAZDY
NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)
Dokáže rozpoznať hroziace riziko čelnej zrážky s vozidlom vpredu a zobrazí upozornenie, ktoré varuje vodiča, aby začal brzdiť. Ak vodič nezareaguje, vozidlo aktivuje brzdy a pomôže tak znížiť následky možného nárazu.*
ASISTENT UDRŽIAVANIA VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU
Ak na diaľnici začnete neúmyselne vychádzať z jazdného pruhu, Land Rover vás nielen upozorní na problém, ale bezpečne vás nasmeruje späť do vášho jazdného pruhu.
POZRITE SI FILM
yt:CvVHbeEO0-I
SYSTÉM MONITOROVANIA POZORNOSTI VODIČA
Funkcia monitorovania pozornosti vodiča dokáže zistiť prejavy ospalosti vodiča a včas ho upozorniť, že potrebuje prestávku.
POZRITE SI FILM
yt:RMjQuvCG1-8
SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK
Systém rozpoznávania dopravných značiek zobrazuje na prístrojovej doske zmeny obmedzenia rýchlosti a ostatné dopravné značky.
POZRITE SI FILM
yt:HQP1skFYgE8
ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE
Nastavte cestovnú rýchlosť a vzdialenosť od vozidiel vpredu, aby sa vaše vozidlo automaticky prispôsobovalo spomaleniu premávky.
POZRITE SI FILM
yt:5UJjk4qY0Ms
INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
Keď kamery zistia nebezpečenstvo v určitom rozsahu, systém vydá zvukovú výstrahu pred kolíziou a automaticky sa aktivujú brzdy.
ASISTENT MŔTVEHO UHLA
Blikanie kontrolky v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle vás upozorní na prekážky alebo rýchlo sa približujúce vozidlo v oblasti mŕtveho uhla.
POZRITE SI FILM
yt:D_Qvu-OISAs
DETEKCIA PREMÁVKY PRI CÚVANÍ
Upozorňuje na vozidlá, chodcov a iné nebezpečenstvá, ktoré sa k vám približujú zboku. Hoci vy máte obmedzený výhľad, systém vám poskytuje zvukové aj vizuálne upozornenia, aby ste vedeli, čo sa nachádza za vozidlom.
POZRITE SI FILM Edit
yt:EE-1c2cKbII
PARKOVANIE

VYHĽADAJTE PARKOVACIE MIESTO A ZAPARKUJTE S ĽAHKOSŤOU

FUNKCIE PARKOVANIA
PARKOVACÍ ASISTENT S 360-STUPŇOVÝM ZOBRAZENÍM
Parking aid sensors on the rear, front, and sides provide real-time audible and visual feedback to indicate how close you are to obstacles.
PARKOVACÍ ASISTENT
Your vehicle searches for and manoeuvres into both perpendicular and parallel parking spaces, while you control speed and direction.
POZRITE SI FILM
yt:XzeMsQXWBgE
PRIESTOROVÉ ZOBRAZENIE 360°
Tento systém, zobrazujúci na dotykovej obrazovke okolie vozidla v uhle 360°, oceníte v rôznych situáciách, od parkovania pri obrubníku cez manévrovanie v stiesnených priestoroch až po prechádzanie cez križovatky.
POZRITE SI FILM
yt:9nq4wzbMTE0
DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA
Ak prichádza auto alebo v prípade iného nebezpečenstva zabliká na zadných dverách kontrolka, ktorá pomôže všetkým bezpečne vyjsť z vozidla.
POZRITE SI FILM
yt:hElNWi3fhvw
SPÄTNÁ KAMERA

Ak chcete povoliť funkcie riadenia a parkovania pre asistenciu vodiča, máte k dispozícii niekoľko funkcií kamery:

Spätná kamera pomáha pri cúvaní a zaznamenáva nebezpečenstvo za vozidlom. Na dotykovom displeji sa zobrazujú línie trajektórie a parkovacieho asistenta, ktoré vám pomôžu bezpečne zaparkovať na zvolené miesto. Rovnako pomôže aj pri pripájaní prívesu.

PRIESTOROVÁ KAMERA

360° kamerový systém vám pomáha pri manévrovaní s vozidlom na úzkych miestach a zaisťuje jasné zobrazenie okolia. Na dotykovom displeji možno zobraziť živý pohľad zo všetkých kamier. Zaostrite obraz, zväčšite ho alebo ho posúvajte, aby ste vytvorili jasný pohľad.

** Systém núdzového brzdenia pri vysokej rýchlosti je pripravený a aktívny v rozmedzí rýchlostí od 10 km/h do 160 km/h.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover.
Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
Zostavte si svoj model
Použite konfigurátor a zostavte si perfektné vozidlo
KONTAKTUJTE NÁS
Porozprávajte sa o systéme InControl s najbližším predajcom