SYSTÉM INCONTROL APPS
NÁVRAT KU KONEKTIVITE SYSTÉMU INCONTROL
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL APPS
CHOOSIC
Rýchlo vyhľadajte piesne, ktoré máte radi a zahoďte skladby, ktoré sa vám nepáčia. Postupne sa naučíme vaše preferencie, aby sme vám priniesli viac obsahu, ktorý máte radi.
MYTUNER PRO
Viac ako 30 000 rozhlasových staníc a 1 milión podcastov zo 120 krajín na dosah ruky - od športu až po správy, hudbu a mnoho ďalších. Vyhľadávajte stanice a podcasty podľa krajiny/mesta a žánru, vytvorte si zoznam obľúbených a počúvajte ich doma alebo v zahraničí, vo vašom aute, smartfóne, tablete alebo na Apple TV/nositeľnom zariadení.
STITCHER
Aplikácia Stitcher vám umožní na požiadanie počúvať obľúbené správy, komédie, športové a rozhlasové relácie. Objavte to najlepšie z NPR, CNN, Fox, BBC, WSJ, Adam Carolla, Joe Rogan, Rachel Maddow, Rush Limbaugh, Fresh Air, Freakonomics, Radiolab a viac ako 20 000 relácií, podcastov a živých staníc.
AUDIOKNIHY
Prevezmite alebo počúvajte audioknihu z našej knižnice, v ktorej sa nachádza viac ako 45 000 bezplatných audiokníh vrátane bestsellerov, nových vydaní a klasiky z každého žánru.
CESTOVANIE A PRAKTICKOSŤ
SHELL
Aplikácia Shell Motorist vám zaistí rýchlejší a jednoduchší spôsob platenia pomocou služby mobilných platobnej služby Fill Up & Go. Funkcia vyhľadávania čerpacej stanice vás navedie na najbližšiu stanicu a umožní vám rýchlo zaplatiť za palivo bez toho, aby ste stáli v rade v obchode - pomocou služby Apple Pay alebo PayPal. Jednoducho si zvoľte, koľko chcete minúť a potvrďte číslo stojana. Potom jednoducho doplňte palivo a môžete ísť.
ACCUWEATHER
Aplikácia Weather for Life vám poskytne najpresnejšie informácie o počasí s funkciou Superior Accuracy™. Informácie sú dostupné pre každé miesto, s hands-free prehľadom aktuálnych poveternostných podmienok, hodinovej predpovede, výstrahy pri nepriaznivých poveternostných podmienkach a súhrn MinuteCast® - to všetko pri bezpečnej jazde a bez rozptýlenia.
VOICE MEMO
Memo je prvá aplikácia na zaznamenávanie hlasu, ktorá je špeciálne navrhnutá pre všetky momenty počas jazdy, keď potrebujete zachytiť myšlienku. Aplikácia umožňuje synchronizovať nahrávky so službami Dropbox alebo Google Drive™ a rýchle ich označiť kvôli filtrovaniu.*
FAMILONET
Aplikácia Familonet odpovedá v okamžiku na otázku „Kde ste práve teraz?“. Je to bezplatný nástroj na posielanie správ pre rodinu, priateľov a iné malé skupiny, s ktorým jednoducho udržíte kontakt s blízkymi ľuďmi.
GENIUS MAPS
Aplikácia Genius Maps je špičkové navigačné riešenie GPS pre telefóny iPhone a Android. Všetky mapy sú uložené vo vašom zariadení, takže nie je potrebné platiť žiadne roamingové poplatky a batéria vydrží dlhšie. Množstvom funkcií sa aplikácia Genius Maps sa vyrovná profesionálnym navigačným systémom, alebo ich prevýši.
SYGIC
Sygic je offline GPS navigačný systém, ktorý každý deň pomáha 33 miliónom ľudí cestovať s istotou a bezpečne v 115 krajinách sveta.
CITYSEEKER
CitySeeker pôsobí ako váš osobný správca cestovných informácií a sprievodca mestom, keď ste na cestách. Preskúmajte viac ako 500 miest na celom svete vrátane hotelov, reštaurácií, atrakcií a kultúrnych bodov.
EVENTSEEKER
EventSeeker je vaša osobná služba v oblasti automobilov. Minimalizuje vyhľadávanie a maximalizuje objavovanie, takže nikdy nezmeškáte, čo sa chystá. Či už ste v meste cudzincom alebo ste domáci, aplikácia využíva vaše spoločenské a hudobné knižnice a zobrazí odporúčania podujatí v ktoromkoľvek meste, cez ktoré prechádzate.
HOTELSEEKER
HotelSeeker vyhľadáva a ponúka ubytovanie na celom svete. Komplexný výber znamená, že nájdete ideálne miesto na prenocovanie. HotelSeeker zaručuje, že všetky záznamy budú spĺňať vaše preferencie značky, hodnotenia a nákladov.
PARKOPEDIA
Parkopedia je najväčší poskytovateľ parkovacích informácií na svete, ktoré každý mesiac využívajú milióny vodičov on-line a prostredníctvom aplikácie pre smartfón. Parkopedia poskytuje podrobné informácie o 28 miliónoch parkovacích miestach vo viac ako 90 000 zariadeniach v 6 000 mestách v 40 krajinách sveta.
MILEAGE TRACKER PRO
Sledujte informácie týkajúce sa každodenného dochádzania s aplikáciou Mileage Tracker Pro, ktorá vám pomôže regulovať výdavky pri podnikaní. Pomocou tejto užitočnej aplikácie môžete zobraziť všetky štatistické údaje o vašich najčastejších cestách, ako napríklad dĺžku trvania, počet kilometrov a množstvo minutého paliva.
GLYMPSE
Glympse je rýchly, bezplatný a jednoduchý spôsob, ako zdieľať polohu pomocou GPS v reálnom čase s priateľmi a rodinou.
SPRÁVY
NEWS ON BOARD
Aplikácia News on Board využíva technológiu prevodu textu na reč a ponúka vysokokvalitný spravodajský obsah zhromaždený od popredných globálnych spravodajských agentúr, rozdelený do šiestich samostatných kategórií, aby ste držali krok so situáciou v reálnom čase aj na cestách.
RIVET RADIO
Aplikácia Rivet Radio je dokonalým spoločníkom počas ranného dochádzania, v telocvični alebo na cestách. Zostaňte informovaní o všetkom, čo sa deje vo vašom svete - prijímajte miestne, celoštátne a svetové správy.
POSTUP POUŽÍVANIA APLIKÁCIÍ INCONTROL
Po pripojení k vášmu smartfónu môžete systém InControl Apps ovládať pomocou dotykového displeja vo vozidle. Ak chcete zistiť, ako nainštalovať aplikácie InControl Apps a vyhľadať kompatibilné aplikácie, navštívte webovú stránku Land Rover alebo miestneho predajcu. Po prevzatí vybratých aplikácií pripojte svoj smartfón cez port USB vo vozidle, aby ste ich mohli ovládať prostredníctvom dotykového displeja vo vozidle.
KOMPATIBILNÉ ZARIADENIA
Aplikácie InControl Apps sú k dispozícii pre väčšinu smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Aplikácie InControl Apps fungujú bez problémov prostredníctvom dotykového displeja vo vozidle. Plánujte, objavujte a zostaňte pripojení k aplikáciám optimalizovaným pre vaše vozidlo.
KONTROLA KOMPATIBILITY

*Upozorňujeme, že sme neuzatvorili žiadne úzke partnerstvo so službou Dropbox ani Disk Google, využívame iba otvorené API (otvorené rozhranie), ktoré ponúkajú obe spoločnosti. Musíme dodržiavať ich pokyny týkajúce sa značiek a loga, preto môžeme v našich opisoch aplikácií uvádzať ich služby. Bližšie informácie nájdete na stránke https://developers.google.com/drive/v3/web/branding and https://www.dropbox.com/branding

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov. Zobraziť zmluvné podmienky

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektné vozidlo
KONTAKTUJTE NÁS
Porozprávajte sa o systéme InControl s najbližším predajcom