KONEKTIVITA SYSTÉMU INCONTROL

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE MEDZI VAŠÍM MODELOM LAND ROVER, VAŠÍM SMARTFÓNOM A SVETOM NAOKOLO
POZRITE SI FILM
NÁVRAT NA ČO JE TO LAND ROVER INCONTROL?

TOP
PAKET CONNECT PRO

Dostupný pre Land Rover Touch Pro. Connect Pro* sa skladá z prvkov InControl Apps, Wi-Fi hotspot, služby Remote Premium a Pro Services. Je navrhnutý tak, aby zdokonalil zážitok vo vozidle aj mimo neho. Vy aj vaši spolujazdci si užijete jazdu, pričom zostanete v spojení so svetom.

Pozrite si film
yt:3FB6ZSKamGs
FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT PRO
SYSTÉM PRO SERVICES
Služby Pro Services sú jedinečné online navigačné služby, ktoré sú k dispozícii ako súčasť balíka Connect Pro pre systém Touch Pro.
ZISTITE VIAC
WI-FI HOTSPOT
Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.
ZISTITE VIAC
FUNKCIA REMOTE PREMIUM
Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS a umožňuje komunikovať s vozidlom Land Rover z ľubovoľného miesta na svete.**
ZISTITE VIAC
SYSTÉM INCONTROL APPS
Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.*
ZISTITE VIAC
CONNECT

Systém Connect ponúka tri kľúčové funkcie: Systém InControl Apps umožňuje používať kompatibilné aplikácie zo smartfónu na dotykovom displeji vozidla, Wi-Fi hotspot, ktorý vytvorí sieť vo vozidle na pripojenie až 8 zariadení a službu Remote Premium, ktorá umožňuje komunikovať s vozidlom na diaľku.

FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT
WI-FI HOTSPOT
Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.
ZISTITE VIAC
FUNKCIA REMOTE PREMIUM
Služby Remote Premium vám umožňujú komunikovať s vozidlom Land Rover na diaľku, pričom sú kompatibilné s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS.
ZISTITE VIAC
SYSTÉM INCONTROL APPS
Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.
ZISTITE VIAC
FUNKCIA PROTECT

Súčasťou balíka Protect sú funkcie Remote, Land Rover Optimised Assistance a SOS Emergency Call. Skontrolujte hladinu paliva na diaľku, vyhľadajte vozidlo na rušnom parkovisku, zaznamenajte jazdy a monitorujte okná a dvere zo svojho smartfónu. Ak sa vám pokazí auto, služba Land Rover Optimized Assistance odošle asistenčnej službe údaje o polohe a diagnostické údaje o vozidle. Pri vážnejšej nehode dokáže funkcia tiesňového volania SOS Emergency Call odoslať informácie na tiesňovú linku vrátane polohy a vytvoriť telefonické spojenie.**

FUNKCIE PROTECT
SLUŽBA REMOTE ESSENTIALS
Služba Remote Essentials Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Umožňuje pripojiť sa k vozidlu Land Rover odkiaľkoľvek, napríklad kvôli kontrole stavu dverí alebo množstva paliva.
ZISTITE VIAC
OPTIMALIZOVANÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER
Tímu Land Rover Assistance môžete zavolať priamo, napríklad ak sa vám pokazí auto. Stačí stlačiť tlačidlo na ľavej strane stropnej konzoly alebo na obrazovke Assistance (pomoc) v aplikácii Remote na smartfóne.
SOS EMERGENCY CALL
Ak sa pri nehode aktivujú airbagy, dokáže funkcia tiesňového volania SOS Emergency Call odoslať informácie na tiesňovú linku vrátane polohy a vytvoriť telefonické spojenie.
SECURE TRACKER

Ak sa vám niekto vláme do vozidla alebo ho neoprávnene presunie, Secure Tracker vás na to upozorní. Zároveň upovedomí aj monitorovacie centrum a pomôže vozidlo čo najrýchlejšie zamerať a získať späť.

ZISTITE VIAC

*Na novom modeli Range Rover Velar je systém InControl Apps dostupný len balíkom Smartphone, nie Connect Pro.
**Na novom modeli Range Rover Velar je služba Remote Premium dostupná len v balíku Remote Pack.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prečítajte si bližšie informácie o zmluvných podmienkach Land Rover InControl.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektné vozidlo
KONTAKTUJTE NÁS
Porozprávajte sa o systéme InControl s najbližším predajcom