MERIDIAN™ PRE LAND ROVER

PARTNERSTVO, KTORÉ PRINÁŠA SKVELÚ HUDBU NA CESTY

POZRITE SI FILM

Ako líder na poli britského inžinierstva a inovácií zdieľa spoločnosť Land Rover zmysel značky Meridian pri snahe o dosiahnutie kvality, výkonu a odhodlania pri opätovnom vytváraní najautentickejšieho a najpodmanivejšieho zvuku.

RICHARD HOLLINSHEAD
HLAVNÝ TECHNIK SPOLOČNOSTI MERIDIAN

 • PODMANIVÝ HIFI SYSTÉM DO VOZIDLA

  TrifieldTM* zmiešava kanály, aby sa autentický priestorový zvuk rozliehal po celom modeli Land Rover.


  *Technológia Trifield je k dispozícii iba pre určité audiosystémy. Podrobnosti vám poskytne predajca.

 • SKVELÁ AUDIO TECHNOLÓGIA

  So značkou Meridian pocítite rytmus hudby, s výnimočným vykreslením, krištáľovo čistými výškami a plnými, hlbokými basmi.

 • KOREKCIA V KABÍNE

  Technológia, ktorá prispôsobuje zvuk rozmanitým povrchom v kabíne modelu Land Rover pre uveriteľnú reprodukciu hudby.

 • EMOCIONÁLNY PÔŽITOK

  Moderný britský audiosystém Meridian prináša do vozidiel Land Rover autentickú príchuť originálneho vystúpenia.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Kabína modelu Land Rover je ideálnym miestom na vychutnanie hudby podľa vášho výberu. Audiosystém Meridian prehráva hudbu cez 12 reproduktorov* s výkonom 380 wattov a prostredníctvom dvojkanálového subwoofera. V závislosti od informačno-zábavného systému sú dostupné 2 verzie; Touch alebo Touch Pro.*

POZRITE SI FILM
MERIDIAN SURROUND SOUND SYSTEM
MERIDIAN SURROUND SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Surround Sound System prináša plnosť a jasnosť živého vystúpenia prostredníctvom až 18* predných, bočných a zadných reproduktorov, zosilňovača s výkonom 825 wattov a dvojkanálového subwoofera - bezproblémovo prepojených pomocou exkluzívnej technológie Trifield od spoločnosti Meridian.*

Pozrite si film
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SIGNATURE SOUND SYSTEM
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SIGNATURE SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Signature Sound System verne reprodukuje hudbu cez až 28 reproduktorov* a zosilňovač s výkonom 1 700 wattov, vrátane dvojkanálového subwoofera a technológie Trifield 3D, ktorá vás ako novinka v automobilovom prostredí obklopí pocitom počúvania originálneho vystúpenia.*

Pozrite si film
AUDIO TECHNOLÓGIA MERIDIAN

Zažite rozdiel. Značka Meridian vyvíja jedinečné technológie, ktoré zaistia uveriteľný hudobný výkon počas jazdy.

DIGITÁLNE SPRACOVANIE SIGNÁLOV
Prináša všetky prvky audiosystému do jedného celku - pre výkon, ktorý by inak vyžadoval výrazne väčšie reproduktory.
MERIDIAN CABIN CORRECTION
Moderný algoritmus funkcie korekcie kabíny Meridian prispôsobí zvukový zážitok podľa presnej akustiky interiéru v modeli Land Rover.
FUNKCIA DIGITÁLNEJ ÚPRAVY NEISTÔT MERIDIAN
Funkcia digitálnej úpravy neistôt Meridian zaisťuje plynulý a bezproblémový prevod digitálnych signálov a zachováva tie najlepšie detaily zvukového vystúpenia. Výsledkom je autentická hudobná konverzia, ktorá vyvoláva emócie pôvodnej nahrávky.
TRIFIELD†
Trifield, exkluzívna technológia značky Meridian, hladko spája stredový a priestorové kanály s ľavým a pravým kanálom, čím pre všetkých cestujúcich zaisťuje konzistentný pôžitok ako na koncerte.
TRIFIELD 3D
Vychádza z osvedčenej technológie priestorového zvuku Trifield od spoločnosti Meridian - Trifield 3D ako svetová novinka prináša skutočné hudobné predstavenia. Vyhradené výškové kanály rozširujú zmysel priestoru v kabíne na 3D zážitok, čím sa vytvára dokonalý zmysel pre rozsah a rozlíšenie hudby.
MERIDIAN A LAND ROVER

Partnerstvo značiek Meridian a Land Rover je oslavou toho najlepšieho britského luxusu, dokonalých možností a prispôsobeného prehrávania zvuku v aute. Tri audiosystémy Meridian ponúkajú pokročilú technológiu a vytvárajú skvelý stereofónny alebo priestorový zvuk v kabíne Land Rover a zdokonaľujú čistotu a autenticitu zvuku.

Pozrite si film
yt:jLy7DplUZKk
HISTÓRIA ZNAČKY MERIDIAN

Spoločnosť Meridian Audio bola založená v roku 1977 v meste Cambridgeshire vo Veľkej Británii. V spolupráci so spoločnosťou Land Rover vyrába vysokovýkonné audiosystémy pre automobily. Meridian je priekopníkom mnohých noviniek, vrátane aktívnych reproduktorov a prvého digitálneho procesora priestorového zvuku na svete. Zvuková technika Meridian pomohla zaistiť, aby sa kabína Land Rover stala tým najlepším miestom, kde sa dá vychutnať hudba.

POZRITE SI FILM
yt:jLy7DplUZKk

Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.
†† Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.
*Počet reproduktorov a wattov závisí od toho, ktorý Land Rover si vyberiete. Zobrazené vozidlo je Range Rover. Bližšie informácie vám poskytne predajca. Tento vizuálny model Land Rover je určený len na ilustráciu. Poloha reproduktorov sa môže v jednotlivých vozidlách líšiť.