FILM „NIE JE ČAS ZOMRIEŤ“ A ZNAČKA LAND ROVER

LAND ROVER JE HVIEZDOU FILMU „NIE JE ČAS ZOMRIEŤ“

POZRITE SI NÁŠ FILM
V KINÁCH OD NOVEMBRA
KULTOVÉ TERÉNNE VOZIDLÁ UPROSTRED AKCIE

Nový Defender a Range Rover Sport SVR vo veľkolepej akcii v 25. filme o Jamesovi Bondovi spolu s klasickými modelmi Land Rover a Range Rover

NOVÝ DEFENDER

James Bond je späť vo filme „Nie je čas zomrieť“. Tím kaskadérov otestoval nový Defender až na hranicu jeho možností. Každý Defender 110 X v čiernej farbe Santorini Black má disky kolies z ľahkých zliatin v matnom tmavosivom odtieni Satin Dark Grey. Nový Defender, ktorý prešiel skúškou vo filme „Nie je čas zomrieť“, vytvoril nový štandard z hľadiska odolnosti a jazdných vlastností.

NAKONFIGURUJTE SI SVOJ

RANGE ROVER SPORT SVR
CONFIGURE YOURS

Nový Defender nie je vo filme „Nie je čas zomrieť“ jediným vozidlom z dielne spoločnosti Land Rover. V akcii sa objaví aj model Range Rover Sport SVR. Jeho 5,0-litrový zážihový motor V8 s kompresorom dodá 575 k výkonu a 700 Nm krútiaceho momentu. Range Rover Sport SVR ako najrýchlejší najvýkonnejší Land Rover v histórii je pre film „Nie je čas zomrieť“ dokonalým vozidlom. Zdobí ho lak sivej farby Eiger Grey s lesklou čiernou úpravou 22-palcových diskov kolies a súčasťou výbavy je aj dizajnový balík pre exteriér z uhlíkových vlákien, ktorý ponúka kapotu z uhlíkových vlákien vo farbe karosérie.


Túto špecifikáciu má vozidlo vo filme „Nie je čas zomrieť“.
NAKONFIGURUJTE SI SVOJ

MODELY LAND ROVER CLASSIC

Pozrite si klasické modely Land Rovers, ktoré účinkujú vo filme „Nie je čas zomrieť“.

PRESKÚMAJTE KLASICKÉ MODELY LAND ROVER
LAND ROVER SÉRIE III
Na Jamajke uvidíte Land Rover Série III. Tieto modely sa vyrábali v rokoch 1971 až 1990.
RANGE ROVER CLASSIC
V scénach odohrávajúcich sa v Taliansku budete mať možnosť zahliadnuť Range Rover Classic, pôvodné luxusné SUV z rokov 1970 až 1996. Zariadenie Land Rover Classic Works dokáže získať a komplexne obnoviť vozidlá podľa ich pôvodnej špecifikácie. Pracujú v ňom špičkoví konštruktéri a špecialisti na historické vozidlá, vďaka čomu ponúka to najlepšie v oblasti obnovy historických modelov.
JAMES BOND: <br>NIE JE ČAS ZOMRIEŤ

James Bond vo filme „Nie je čas zomrieť“ skončil s aktívnou službou a vychutnáva si pokojný život na Jamajke. Jeho pokoj má však krátke trvanie, keď sa objaví jeho starý priateľ Felix Leiter zo CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa však ukáže omnoho zradnejšia, než sa na prvý pohľad zdalo, a privedie Bonda na stopu záhadného zločinca, ktorý je vyzbrojený nebezpečnou novou technológiou.

POZRITE SI UPÚTAVKU

© 2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Indicia © 1962-2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.

Vo filmových scénach účinkujú profesionálni kaskadéri. Nepokúšajte sa ich napodobniť.
Modely Defender vo filme sú upravené pre potreby a prácu kaskadérov: majú strechu, predné svetlá a plech podlahy pre extrémne zaťaženie, ochranné klietky proti prevráteniu vozidla a bezpečnostný palivový článok. Sedadlá, bezpečnostné pásy, chladenie motora, pneumatiky a svetlá výška podvozku nie sú súčasťou sériových modelov.