REGISTRÁCIA SYSTÉMU INCONTROL LAND ROVER VLASTNÝMI SILAMI


Ak vám predajca nezaregistroval účet, postupujte podľa jednoduchého postupu na registráciu, pripojenie a aktiváciu funkcií systému InControl. Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré nájdete na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu.

 • KROK 1
  KROK 1

  Navštívte webovú stránku My Land Rover InControl a vytvorte si účet. Zadajte svoju e-mailovú adresu, aby vám mohol byť zaslaný registračný e-mail. Kliknite na zabezpečený odkaz v e-maile a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

  NAVŠTÍVTE WEBOVÚ STRÁNKU MY LAND ROVER INCONTROL
 • KROK 2
  KROK 2

  Následne budete vyzvaní, aby ste spojili svoje vozidlo Land Rover so svojím účtom, a tým potvrdili, že ste vlastníkom alebo autorizovaným používateľom. Preto je potrebné do 60 minút nastúpiť do svojho vozidla a dokončiť nastavenie. V opačnom prípade bude potrebné znovu spustiť proces.

 • KROK 3
  KROK 3

  Budete vyzvaní vyplniť údaje o vozidle a prijať podmienky a ustanovenia. Budete tiež môcť zapnúť funkciu Journeys.

APLIKÁCIA PRE SMARTFÓN LAND ROVER INCONTROL REMOTE


Po dokončení procesu aktivácie si môžete prevziať aplikáciu Remote Smartphone a prihlásiť sa pomocou prihlasovacích údajov. Aplikácia je bezplatná a obsahuje demonštračný režim.

WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL

 • PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU
  PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU

  Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré sa nachádza na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu.
  Ak chcete do svojho účtu pridať vozidlo, prihláste sa a prejdite na kartu Add Vehicle (pridať vozidlo). Postupujte podľa pokynov na obrazovke a pripojte vozidlo k svojmu účtu.

  My land rover incontrol
 • ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU
  ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU

  Pri predaji, výmene alebo prevode vlastníctva vášho modelu Land Rover musíte odstrániť svoje auto zo svojho účtu InControl. Prihláste sa na stránku My Land Rover InControl, prejdite na kartu Vehicle Settings (nastavenia vozidla) a stlačte tlačidlo Remove vehicle (odstrániť vozidlo).
  Ak máte nejaké nespotrebované predplatné InControl, prenesie sa na nového majiteľa vozidla na zvyšok obdobia, pod podmienkou, že nový vlastník dokončí nastavenie účtu InControl.

  My land rover incontrol

PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL

 • WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL
  WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL

  Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Land Rover InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.

  NAVŠTÍVTE WEBOVÚ STRÁNKU MY LAND ROVER INCONTROL
 • PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL
  PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL

  S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Land Rover InControl.

  Kontaktujte nás
 • ZMLUVNÉ PODMIENKY
  ZMLUVNÉ PODMIENKY

  Prístup k zmluvným podmienkam a ustanoveniam Land Rover InControl a dokumentom o ochrane osobných údajov nájdete na lokálnych webových stránkach Land Rover.

  Zobraziť zmluvné podmienky