Nádherný 10-palcový dotykový displej s ostrou grafikou odstráni všetky tlačidlá a funguje intuitívne ako iPad.

TOPGEAR

 • VÝKONNÉ SPRACOVANIE, CITLIVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

  V srdci systému Land Rover InControl sa nachádza viacjadrový procesor Intel s vysokorýchlostnou ethernetovou sieťou, ovládaný prostredníctvom dotykového displeja rovnako ako tablet.

 • PRÍSTUP DO VOZIDLA ODKIAĽKOĽVEK

  Aplikácia Remote umožňuje skontrolovať vozidlo pomocou smartfónu z ľubovoľného miesta na svete - od množstva paliva až po otvorené okná.

 • ŠPIČKOVÁ AUTOMOBILOVÁ NAVIGÁCIA

  Navigácia umožňuje jednoduchú a presnú cestu do cieľa pomocou jednoduchého a presného hlasového ovládania, zobrazenia križovatiek a 3D máp.

 • JAZDITE A PARKUJTE PODĽA SEBA

  Vďaka širokému radu funkcií asistencie vodičovi si so systémom Land Rover InControl užijete jazdu, či už pri parkovaní v meste alebo na ceste.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

Rad informačno-zábavných systémov InControl od spoločnosti Land Rover teraz obsahuje aj náš doteraz najpokročilejší systém Touch Pro Duo*. Je navrhnutý tak, aby si každý cestu vychutnal naplno. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie, užívajte si hudbu a mimoriadne kvalitný zvuk a navádzajte na trase.
Zistite viac
Pozrite si film

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™

Inovatívne technológie značky Meridian prinášajú vám a všetkým cestujúcim plný a jasný zvuk ako pri živom vystúpení. Zdokonaľte pôžitok z prehrávania hudby s niektorým z troch* audiosystémov: Meridian Sound System (k dispozícii pre systém Touch alebo Touch Pro), Meridian Surround Sound System a Meridian Signature Sound System.

* Predajca Land Rover vám poskytne informácie, ktoré audiosystémy Meridian sú k dispozícii pre vaše vozidlo.
Zistite viac

KONEKTIVITA INCONTROL

Pre bezkonkurenčnú konektivitu vo vašom aute systémy Land Rover Connect a Connect Pro zabezpečia bezproblémové zážitky pre vás aj vašich spolujazdcov - v aute aj mimo neho. Vychutnajte si praktické vlastnosti služby Remote Essentials alebo Remote Premium, s ktorou budete mať kontrolu nad vozidlom aj na diaľku. So službami Protect a Secure Tracker budete aj so svojím modelom v bezpečí.
Zistite viac
Pozrite si film

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

Vďaka asistenčným systémom vodiča budete mať pokoj a zostanete v bezpečí na ceste aj v teréne. S parkovacím asistentom minimalizujete riziko malých nárazov a škrabancov pri parkovaní v najužších mestských uličkách. Vychutnajte si intuitívne jazdné funkcie, s ktorými môžete neustále sledovať cestu, a okrem toho vás upozorňujú na nebezpečenstvo a dokonca aj na pokles koncentrácie vodiča.
Zistite viac
Pozrite si film

† Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.
†† Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.
* Počet reproduktorov a wattov závisí od toho, ktorý Land Rover si vyberiete. Zobrazené vozidlo je Range Rover. Bližšie informácie vám poskytne predajca. Tento vizuálny model Land Rover je určený len na ilustráciu. Poloha reproduktorov sa môže v jednotlivých vozidlách líšiť.