FUNKCIE POČAS JAZDY

  • NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)
   NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)

   Dokáže rozpoznať hroziace riziko čelnej zrážky s vozidlom vpredu a zobrazí upozornenie, ktoré varuje vodiča, aby začal brzdiť. Ak vodič nezareaguje, vozidlo aktivuje brzdy a pomôže tak znížiť následky možného nárazu.*

  • ASISTENT UDRŽIAVANIA VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU
   ASISTENT UDRŽIAVANIA VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU

   Ak na diaľnici začnete neúmyselne vychádzať z jazdného pruhu, Land Rover vás nielen upozorní na problém, ale bezpečne vás nasmeruje späť do vášho jazdného pruhu.

   Pozrite si film
  • SYSTÉM MONITOROVANIA POZORNOSTI VODIČA
   SYSTÉM MONITOROVANIA POZORNOSTI VODIČA

   Funkcia monitorovania pozornosti vodiča dokáže zistiť prejavy ospalosti vodiča a včas ho upozorniť, že potrebuje prestávku.

   Pozrite si film
  • SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK
   SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

   Systém rozpoznávania dopravných značiek zobrazuje na prístrojovej doske zmeny obmedzenia rýchlosti a ostatné dopravné značky.

   Pozrite si film
  • ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE
   ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE

   Nastavte cestovnú rýchlosť a vzdialenosť od vozidiel vpredu, aby sa vaše vozidlo automaticky prispôsobovalo spomaleniu premávky.

   Pozrite si film
  • INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
   INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

   Keď kamery zistia nebezpečenstvo v určitom rozsahu, systém vydá zvukovú výstrahu pred kolíziou a automaticky sa aktivujú brzdy.

  • ASISTENT MŔTVEHO UHLA
   ASISTENT MŔTVEHO UHLA

   Blikanie kontrolky v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle vás upozorní na prekážky alebo rýchlo sa približujúce vozidlo v oblasti mŕtveho uhla.

   Pozrite si film
  • DETEKCIA PREMÁVKY PRI CÚVANÍ
   DETEKCIA PREMÁVKY PRI CÚVANÍ

   Upozorňuje na vozidlá, chodcov a iné nebezpečenstvá, ktoré sa k vám približujú zboku. Hoci vy máte obmedzený výhľad, systém vám poskytuje zvukové aj vizuálne upozornenia, aby ste vedeli, čo sa nachádza za vozidlom.

   Pozrite si film

  FUNKCIE PARKOVANIA

  • Parkovací asistent s 360-stupňovým zobrazením
   Parkovací asistent s 360-stupňovým zobrazením

   Snímače parkovacieho asistenta vzadu, vpredu a na bočných stranách poskytujú zvukovú a vizuálnu spätnú väzbu v reálnom čase, aby ste vedeli, ako blízko ste od prekážky.

  • PARKOVACÍ ASISTENT
   PARKOVACÍ ASISTENT

   Vaše vozidlo vyhľadá kolmé aj pozdĺžne parkovacie miesta a následne naň zaparkuje, pričom vy ovládate rýchlosť a smer pohybu.

   Pozrite si film
  • PRIESTOROVÉ ZOBRAZENIE 360°
   PRIESTOROVÉ ZOBRAZENIE 360°

   Tento systém, zobrazujúci na dotykovej obrazovke okolie vozidla v uhle 360°, oceníte v rôznych situáciách, od parkovania pri obrubníku cez manévrovanie v stiesnených priestoroch až po prechádzanie cez križovatky.

   Pozrite si film
  • DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA
   DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA

   Ak prichádza auto alebo v prípade iného nebezpečenstva zabliká na zadných dverách kontrolka, ktorá pomôže všetkým bezpečne vyjsť z vozidla.

   Pozrite si film

  SPÄTNÁ KAMERA


  Ak chcete povoliť funkcie riadenia a parkovania pre asistenciu vodiča, máte k dispozícii niekoľko funkcií kamery:

  Spätná kamera pomáha pri cúvaní a zaznamenáva nebezpečenstvo za vozidlom. Na dotykovom displeji sa zobrazujú línie trajektórie a parkovacieho asistenta, ktoré vám pomôžu bezpečne zaparkovať na zvolené miesto. Rovnako pomôže aj pri pripájaní prívesu.

  PRIESTOROVÁ KAMERA


  360° kamerový systém vám pomáha pri manévrovaní s vozidlom na úzkych miestach a zaisťuje jasné zobrazenie okolia. Na dotykovom displeji možno zobraziť živý pohľad zo všetkých kamier. Zaostrite obraz, zväčšite ho alebo ho posúvajte, aby ste vytvorili jasný pohľad.