FUNKCIE POČAS JAZDY

 • NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)
  NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)

  Dokáže rozpoznať hroziace riziko čelnej zrážky s vozidlom vpredu a zobrazí upozornenie, ktoré varuje vodiča, aby začal brzdiť. Ak vodič nezareaguje, vozidlo aktivuje brzdy a pomôže tak znížiť následky možného nárazu.*

 • ASISTENT UDRŽIAVANIA VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU
  ASISTENT UDRŽIAVANIA VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU

  Ak na diaľnici začnete neúmyselne vychádzať z jazdného pruhu, Land Rover vás nielen upozorní na problém, ale bezpečne vás nasmeruje späť do vášho jazdného pruhu.

  Pozrite si film
 • SYSTÉM MONITOROVANIA POZORNOSTI VODIČA
  SYSTÉM MONITOROVANIA POZORNOSTI VODIČA

  Funkcia monitorovania pozornosti vodiča dokáže zistiť prejavy ospalosti vodiča a včas ho upozorniť, že potrebuje prestávku.

  Pozrite si film
 • SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK
  SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

  Systém rozpoznávania dopravných značiek zobrazuje na prístrojovej doske zmeny obmedzenia rýchlosti a ostatné dopravné značky.

  Pozrite si film
 • ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE
  ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE

  Nastavte cestovnú rýchlosť a vzdialenosť od vozidiel vpredu, aby sa vaše vozidlo automaticky prispôsobovalo spomaleniu premávky.

  Pozrite si film
 • INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
  INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

  Keď kamery zistia nebezpečenstvo v určitom rozsahu, systém vydá zvukovú výstrahu pred kolíziou a automaticky sa aktivujú brzdy.

 • ASISTENT MŔTVEHO UHLA
  ASISTENT MŔTVEHO UHLA

  Blikanie kontrolky v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle vás upozorní na prekážky alebo rýchlo sa približujúce vozidlo v oblasti mŕtveho uhla.

  Pozrite si film
 • DETEKCIA PREMÁVKY PRI CÚVANÍ
  DETEKCIA PREMÁVKY PRI CÚVANÍ

  Upozorňuje na vozidlá, chodcov a iné nebezpečenstvá, ktoré sa k vám približujú zboku. Hoci vy máte obmedzený výhľad, systém vám poskytuje zvukové aj vizuálne upozornenia, aby ste vedeli, čo sa nachádza za vozidlom.

  Pozrite si film

FUNKCIE PARKOVANIA

 • Parkovací asistent s 360-stupňovým zobrazením
  Parkovací asistent s 360-stupňovým zobrazením

  Snímače parkovacieho asistenta vzadu, vpredu a na bočných stranách poskytujú zvukovú a vizuálnu spätnú väzbu v reálnom čase, aby ste vedeli, ako blízko ste od prekážky.

 • PARKOVACÍ ASISTENT
  PARKOVACÍ ASISTENT

  Vaše vozidlo vyhľadá kolmé aj pozdĺžne parkovacie miesta a následne naň zaparkuje, pričom vy ovládate rýchlosť a smer pohybu.

  Pozrite si film
 • PRIESTOROVÉ ZOBRAZENIE 360°
  PRIESTOROVÉ ZOBRAZENIE 360°

  Tento systém, zobrazujúci na dotykovej obrazovke okolie vozidla v uhle 360°, oceníte v rôznych situáciách, od parkovania pri obrubníku cez manévrovanie v stiesnených priestoroch až po prechádzanie cez križovatky.

  Pozrite si film
 • DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA
  DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA

  Ak prichádza auto alebo v prípade iného nebezpečenstva zabliká na zadných dverách kontrolka, ktorá pomôže všetkým bezpečne vyjsť z vozidla.

  Pozrite si film

SPÄTNÁ KAMERA


Ak chcete povoliť funkcie riadenia a parkovania pre asistenciu vodiča, máte k dispozícii niekoľko funkcií kamery:

Spätná kamera pomáha pri cúvaní a zaznamenáva nebezpečenstvo za vozidlom. Na dotykovom displeji sa zobrazujú línie trajektórie a parkovacieho asistenta, ktoré vám pomôžu bezpečne zaparkovať na zvolené miesto. Rovnako pomôže aj pri pripájaní prívesu.

PRIESTOROVÁ KAMERA


360° kamerový systém vám pomáha pri manévrovaní s vozidlom na úzkych miestach a zaisťuje jasné zobrazenie okolia. Na dotykovom displeji možno zobraziť živý pohľad zo všetkých kamier. Zaostrite obraz, zväčšite ho alebo ho posúvajte, aby ste vytvorili jasný pohľad.