HUDBA Z CELÉHO SVETA NA DOSAH RUKY


  Databázu služby Spotify s viac ako 30 miliónmi skladieb si môžete prostredníctvom dotykového displeja systému InControl užívať rovnako jednoducho ako na notebooku alebo smartfóne. Po prihlásení budete mať k dispozícii všetky funkcie, ktoré poznáte a milujete. Vyhľadávajte skladby a prehľadávajte všetky zvyčajné stanice a odporúčania.

  NEKONEČNÝ PRÍSUN HUDBY

  Pre systém InControl je prostredníctvom aplikácie Spotify k dispozícii Offline režim aplikácie Spotify, takže svoju obľúbenú hudbu môžete počúvať aj vtedy, keď nemáte pripojenie na internet. V aplikácii je aj funkcia týždenných noviniek v playliste Discover Weekly. Každý týždeň získate odporúčanie zoznamu rôznych skladieb, ktoré by sa vám mohli páčiť na základe počúvaných skladieb.

  DOSTUPNÉ V APLIKÁCII INCONTROL


  Aplikácia Spotify je k dispozícii iba ako súčasť systému InControl Apps - nášho radu aplikácií do vozidla, navrhnutých a optimalizovaných pre použitie vo vašom modeli Land Rover. Ak si chcete vychutnať všetky výhody systému InControl Apps, informačno-zábavný systém InControl vyžaduje jeden z našich výkonných balíkov pripojenia - InControl Connect alebo Connect Pro.

  • KONEKTIVITA
   KONEKTIVITA

   Bezproblémová konektivita medzi vaším vozidlom, smartfónom a svetom naokolo.

   Zistite viac
  • INCONTROL PROTECT
   INCONTROL PROTECT

   Monitorujte svoje vozidlo a požiadajte o pomoc odkiaľkoľvek.

   Zistite viac
  • FUNKCIA INCONTROL SECURE
   FUNKCIA INCONTROL SECURE

   Vaše vozidlo je možné sledovať a navrátiť v prípade krádeže.

   Zistite viac
  • VYHĽADAŤ PREDAJCU
   VYHĽADAŤ PREDAJCU

   Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti.

   Zistite viac