FINANCOVANIE A PONUKY
TOP
JEDNODUCHÉ, DOSTUPNÉ A PRAKTICKÉ
#component-3
PLATBA V HOTOVOSTI
#component-5
DOSTANEME VÁS TAM, KAM INÍ UŽ NEMÔŽU
#component-7

JEDNODUCHÉ, DOSTUPNÉ A PRAKTICKÉ


Aký je ten pravý finančný plán pre vaše podnikanie? Akú daň budete musieť zaplatiť? Aké sú prevádzkové náklady? Toto je len zopár z finančných problémov, s ktorými sa stretnete pri zostavovaní vozidlového parku. Našťastie naši odborní poradcovia sú pripravení čo najviac zjednodušiť tento proces.

JEDNODUCHÉ
Dane môžu byť mätúce. Takže s cieľom zjednodušiť prácu vodiča sme vytvorili daňovú kalkulačku pre služobné vozidlá. Pomocou nej možno vypočítať, akú vysokú daň bude potrebné zaplatiť za každé vozidlo Land Rover.
DOSTUPNÉ
Pre vodičov, ktorí financujú svoje vlastné služobné automobily, sme pripravili niekoľko finančných balíčkov*. Program Land Rover Freedom umožňuje mesačné platby realizovať prostredníctvom plánu financovania Personal Contract Purchase.
PRAKTICKÉ
Po výbere modelu a spôsobu financovania vodiči nebudú musieť čakať na kompletný zážitok s vozidlom Land Rover. Môžu vyskúšať testovací model v niektorom z našich stredísk pre jazdu v teréne – skúšobná jazda, na ktorú nezabudnú. Potrebujete pomoc pri výbere správneho finančného produktu pre svoju spoločnosť? Zašlite nám svoje údaje prostredníctvom nižšie uvedeného formulára alebo kontaktujte našich autorizovaných predajcov v SR.
PLATBA V HOTOVOSTI

VÄČŠIE ÚSPORY PRE DOBRODRUHOV


Základnou podstatou vozidiel Land Rover je opustenie vyšliapanej cesty. Takže aj keď sa niektorí z vašich vodičov rozhodnú postupovať samostatne a zaobstarať si vlastné služobné automobily, budú si môcť uplatniť zľavu v prípade, ak bude mať vaša spoločnosť u nás platný program zliav na firemné vozidlá (FDP). Pri nákupe stačí uviesť príslušné číslo FDP. Špecializovaný obchodný poradca vám pomôže vyriešiť každú situáciu.

LEASING


ZBAVTE SA STAROSTÍ

Chcete pri svojom podnikaní používať vozidlá Land Rover, ale bez obáv z vlastníctva? Máte šťastie. S leasingom Land Rover sa môžete tešiť z úplne nového modelu Land Rover aj s voliteľným pravidelným servisom a údržbou bez záväzkov.

Ako to funguje?

Jednoducho nám povedzte, koľko kilometrov najazdíte, na aké obdobie vozidlo potrebujete, prípadne si zvoľte doplnkovú výbavu a my vám vypočítame splátky. Jednoduché. Môžete požiadať aj o vrátenie časti DPH z poplatkov za leasing a údržbu. Môžete si dokonca odpísať náklady zo svojho zdaniteľného základu – o spôsobe sa poraďte so svojím daňovým poradcom alebo účtovníkom.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte niektorého z našich autorizovaných predajcov v SR.

Dostaneme vás tam, kam iní už nemôžu
MOŽNOSTI FINANCOVANIA
MOŽNOSTI FINANCOVANIA
Podnikateľ

• Finančný lízing
• Spotrebný úver
• Operatívny leasing účtovno daňový

Spotrebiteľ

• Finančný lízing
Frekvencia splácania
• Možnosť voľby mesačných, kvarálnych, alebo ročných splátok
RÝCHLO A JEDNODUCHO
Rýchle uzatvorenie zmluvy
Výška splátky podľa vašich potrieb
Akontácia ušitá na vašu mieru
Garantované sadzby poistenia počas celej doby financovania
CHARAKTERIZUJE NÁS
Univerzálnosť
Stabilita
Komplexnosť služieb
• Patríme medzi top 5