VITAJTE V PROGRAME SPRÁVY VOZOVÝCH PARKOV A PODNIKANIA

MIMORIADNE VOZIDLÁ PRE VÝRAZNÉ FIRMY.Pri svojom podnikaní môžete riadiť akékoľvek vozidlo. Ale ak chcete také, ktoré naozaj vyniká, vyberte si Land Rover. Inovatívne, dynamické a robustné. Ak sú toto kľúčové vlastnosti pre vašu spoločnosť, nepochybne budete chcieť vozidlový park, ktorý je rovnako dokonalý.


Vozidlá značky Land Rover sú neuveriteľne schopné s jedinečným výkonom v ľubovoľnom teréne. Cítia sa ako doma v meste aj na potulkách pustatinou. Ale zároveň viac než spĺňajú potreby ktoréhokoľvek vozidlového parku.

NEZVYČAJNÁ JAZDA, NEZVYČAJNÉ SLUŽBYPodobne ako krajčíri zo Saville Row v žiadnom prípade neveríme, že jedna veľkosť je vhodná pre všetkých. Preto ponúkame tri samostatné služby, prispôsobené pre vás. A hneď od začiatku sa vám bude venovať tá istá poverená osoba. S odbornými znalosťami a skúsenosťami, ktorá dokonale porozumie vašim potrebám, či už vyberáte niekoľko vozidiel pre rastúce firmy, prevádzkujete veľký vozidlový park alebo riadite množstvo špeciálnych zásahových vozidiel.

SKVELO INVESTOVANÉ PENIAZE


Získate podporu na špičkovej úrovni. Všetci vaši vodiči sa môžu spoľahnúť na 24-hodinovú celoeurópsku cestnú asistenčnú službu, ktorá funguje aj vo vzdialených oblastiach. Takže bez ohľadu na miesto podnikania bude mať každý istotu.
Naša záruka sa vzťahuje na 100.000 kilometrov najazdených v priebehu troch rokov. Využiť možno aj šesťročnú záruku proti prehrdzaveniu (zásadne dôležitá, keď Land Rover používate v teréne).

Hoci výkonnosť našich vozidiel stále rastie, emisie klesajú – za posledných päť rokov o 23 %. Celkové náklady preto klesajú, keďže sa znižuje daň z motorových vozidiel. Vlastníctvo vozidla značky Land Rover je rovnako úsporné aj vzrušujúce.

Chcete si prejsť svoje požiadavky so špecialistom automobilky Land Rover pre vozidlové parky a podnikanie? Obráťte sa na nás a uveďte niekoľko podrobností. Prípadne kontaktujte niektorého z našich autorizovaných predajcov v SR.


Vyhľadať predajcu