VITAJTE V PROGRAME SPRÁVY VOZOVÝCH PARKOV A PODNIKANIA

MIMORIADNE VOZIDLÁ PRE VÝNIMOČNÉ FIRMY.Pri svojom podnikaní môžete riadiť akékoľvek vozidlo. Ale ak chcete také, ktoré naozaj vyniká, vyberte si Land Rover. Inovatívne, dynamické a robustné. Ak sú toto kľúčové vlastnosti aj pre vašu spoločnosť, nepochybne budete chcieť vozidlový park, ktorý je rovnako dokonalý.

Vozidlá značky Land Rover sú neuveriteľne schopné s jedinečným výkonom v ľubovoľnom teréne. Cítia sa ako doma v meste aj na potulkách pustatinou.

SKVELO INVESTOVANÉ PENIAZE


Podobne ako krajčíri zo Saville Row v žiadnom prípade neveríme, že jedna veľkosť je vhodná pre všetkých. Preto ponúkame tri samostatné služby, prispôsobené pre vás. A hneď od začiatku sa vám bude venovať tá istá poverená osoba. S odbornými znalosťami a skúsenosťami, ktorá dokonale porozumie vašim potrebám, či už vyberáte niekoľko vozidiel pre rastúce firmy, prevádzkujete veľký vozidlový park alebo riadite množstvo špeciálnych zásahových vozidiel.

SKVELO INVESTOVANÉ PENIAZE


Získate podporu na špičkovej úrovni. Všetci vaši vodiči sa môžu spoľahnúť na 24-hodinovú celoeurópsku cestnú asistenčnú službu, ktorá funguje aj vo vzdialených oblastiach. Takže bez ohľadu na miesto podnikania budete mať istotu, že zostanete stále mobilní. Na všetky naše vozidlá poskytujeme záruku počas 100.000 kilometrov najazdených v priebehu troch rokov a šesťročnú záruku proti prehrdzaveniu karosérie.

FLEETOVÝ FROGRAM LAND ROVER


Fleetovým zákazníkov sa stávate už pri zakúpení 3 vozidiel Land Rover počas 12 mesiacov fiškálneho roka. Vďaka tomu máte nárok na zvýhodnené podmienky pri nákupe našich vozidiel. Pre podrobnejšie informácie stačí kontaktovať ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov.