NAJLUXUSNEJŠIE SUV NA AUTOSALÓNE V BRATISLAVE 2014

APRÍL 12, 2014


Britská automobilka Land Rover predstavila na bratislavskom autosalóne vozidlo, ktoré definuje triedu luxusných vozidiel SUV.


Nový Range Rover Autobiography Black predstavuje vrchol atraktívnosti, ktorá najluxusnejšiemu SUV na svete dodáva ešte vyššiu úroveň kultivovanosti a elegancie. Interiér je starostlivo vypracovaný a na mieru prispôsobený tak, aby spĺňal potreby zákazníkov.


Vďaka dômyselnému dizajnu nového modelu Range Rover sa zväčšil priestor na nohy pre cestujúcich na zadných sedadlácho 186 mm a rozsah sklápania sedadiel na 17 stupňov.


Video: http://youtu.be/2fpUdm3w9Tg


Dlhý rázvor zvyšuje príťažlivosť vozidla pre zákazníkov


Zväčšenie priestoru na nohy o 186 mm pre cestujúcich na zadných sedadlách sa podarilo dosiahnuť predĺžením karosérie pred zadnými kolesami. Samostatné sedadlá je možné nastaviť v rozsahu 17 stupňov, teda o celých osem stupňov viac než v modeli so štandardným rázvorom. Ponúka tiež väčší úložný priestor, čo prispieva k ďalšiemu zvýšeniu pohodlia. Modely Range Rover s dlhým rázvorom sú označené charakteristickým písmenom „L“ (ang. long = dlhý).


Nová úroveň výnimočnosti


Nový Range Rover vo výbave Autobiography Black navrhla a vyrobila špecializovaná divízia Jaguar Land Rover ETO (Engineered To Order) .


Zmeny, ktorými prešiel exteriér modelu Autobiography Black, dodávajú vozidlu výrazný charakter. Dizajn prednej masky chladiča a bočných výduchov sa vyznačuje jedinečnou povrchovou úpravou, ktorú dopĺňa ľahko rozpoznateľný znak z čiernej glazúry a chrómu. Exkluzívnosť tohto vozidla ešte zvyšujú charakteristické zadné svetlá.


Edícia Range Rover Autobiography Black prináša unikátny dizajn poťahu sedadiel s exkluzívnym balíkom Executive Class, ktorý ponúka vrchol luxusu pre cestujúcich na zadných sedadlách. Jeho súčasťou sú dve samostatné plne nastaviteľné sedadlá a predĺžená variabilná stredová konzola.


K exkluzívnejším dizajnovým prvkom patrí kožou potiahnutá odkladacia polica za zadnými sedadlami, dolné časti stĺpikov A, B a C a výplň dverí s čalúnením z perforovanej kože.