TLAČOVÉ SPRÁVY
LAND ROVER EXPLORE: THE OUTDOOR PHONE
12-06-2018

Objavovanie je jedinečná skúsenosť - len vy si môžete určiť svoje dobrodružstvo. Ocenený Land Rover Explore: Outdoorový telefón, ktorý bol navrhnutý, aby vám pomohol objavovať viac, na dlhšie a s pridanou dôverou.
ZISTITE VIAC
LAND ROVER ZAČÍNA ROK OSLÁV MODELU DEFENDER S GIGANTICKOU KRESBOU V PIESKU VEĽKOU 1 KM A TROJICOU LIMITOVANÝCH EDÍCIÍ
03-04-2015

Land Rover sa vrátil na miesto, kde sa začala písať jeho história, aby mohol odštartovať rok osláv kultového modelu Defender.
ZISTITE VIAC
ZLATÝ VOLANT PRE RANGE ROVER SPORT
10-11-2014

Range Rover Sport získal 1. miesto v prestížnej ankete Zlatý volant 2014 v kategórii SUV.
ZISTITE VIAC
RANGE ROVER SPORT SVR NAJRÝCHLEJŠÍ A NAJVÝKONNEJŠÍ
10-10-2014

V Pebble Beach sa v auguste tohto roku predstavil svetu nový Range Rover Sport SVR . Tento najrýchlejší a najvýkonnejší Land Rover, aký bol doteraz vyrobený, je prvým nositeľom označenia SVR , ktorým budú označované budúce vysokovýkonné modely Land Rover a Jaguar.
ZISTITE VIAC
NOVÝ LAND ROVER DISCOVERY SPORT – NAJVŠESTRANNEJŠIE PRÉMIOVÉ KOMPAKTNÉ SUV NA SVETE
08-10-2014

Uvedenie modelu Discovery Sport predstavuje kľúčový moment v 66-ročnej histórii Land Rover. Ide tu nielen o predstavenie prvého nového člena našej rozširujúcej sa rodiny modelov Discovery, ale aj o prvé použitie všestranného systému sedadiel 5+2 v segmente kompaktných prémiových SUV.
ZISTITE VIAC
LAND ROVER PREDSTAVUJE NOVÝ DISCOVERY SPORT
03-09-2014

Automobilka Land Rover prichádza s najvšestrannejším a najschopnejším prémiovým kompaktným SUV na svete. Odvážny, pokrokový dizajn reprezentuje úplne novú rodinu Discovery.
ZISTITE VIAC
LAND ROVER A VIRGIN GALACTIC – JEDINEČNÝ POHĽAD DO ZÁKULISIA
06-08-2014

Partnerské spoločnosti Land Rover a Virgin Galactic napredujú v oblasti testovania a vývoja nových vozidiel – na zemi aj vo vesmíre.
ZISTITE VIAC
NOVÉ VIRTUÁLNE TECHNOLÓGIE JAGUAR LAND ROVER
14-07-2014

Spoločnosť Jaguar Land Rover pracuje na vývoji špičkových technológií s cieľom poskytnúť vodičom kvalitnejšiu, realistickejšiu grafiku a informácie, vďaka ktorým by mali lepší „virtuálny“ výhľad na cestu či pretekársku trať.
ZISTITE VIAC
NOVÉ MOTORY JAGUAR LAND ROVER
14-07-2014

Bratislava, 14. júla 2014 Ingenium je názov novej rodiny špičkových vznetových a zážihových motorov Jaguar Land Rover. Tieto motory ponúknu najlepšie parametre vo svojej triede, pokiaľ ide o krútiaci moment, výkon a kultivovanosť, a súčasne budú dosahovať nižšie hodnoty emisií a spotreby paliva.
ZISTITE VIAC
JAGUAR LAND ROVER VYVÍJA INTELIGENTNÝ, ADAPTÍVNY AUTOMOBIL BUDÚCNOSTI
14-07-2014

Inteligentný automobil bude mať vlastný palubný riadiaci systém „Smart Assistant“, ktorý bude sám vykonávať množstvo rôznych funkcií, aby sa mohol vodič naplno venovať jazde.
ZISTITE VIAC
NAJLUXUSNEJŠIE SUV NA AUTOSALÓNE V BRATISLAVE 2014
12-04-2014

Britská automobilka Land Rover predstavila na bratislavskom autosalóne vozidlo, ktoré definuje triedu luxusných vozidiel SUV.
ZISTITE VIAC
MODELY JAGUAR F-TYPE COUPÉ A RANGE ROVER LONG (LWB) V PREMIÉRE NA BRATISLAVSKOM AUTOSALÓNE
31-03-2014

Významné novinky predstaví spoločnosť Jaguar Land Rover na 24. autosalóne v Bratislave. V slovenskej výstavnej premiére ide o športový model Jaguar F-TYPE Coupé a luxusné SUV Range Rover Long (LWB).
ZISTITE VIAC